Педіатр

Записатися на прийом

Педіатрія - це наука про відмінні особливості дитячого організму, розділ медицини, який вивчає етіологію, діагностику, лікування та профілактику дитячих захворювань, яка займається фізичним, психічним і емоційним благополуччям дитини від народження до статевого дозрівання. Головний спеціаліст в цій області-педіатр, або дитячий лікар.

Основним напрямком педіатрії є профілактика. Тому від кваліфікації фахівця, часто залежить не тільки здоров'я, а й життя маленьких пацієнтів, особливо в тому випадку, якщо вони в силу свого віку, не можуть вказати на локалізацію симптомів. Крім цього, хороший педіатр повинен вміти знаходити підхід до кожної дитини в будь-якій ситуації, викликати почуття довіри, тепла і турботи, як у дитини, так і у батьків.

 

Педіатри медичного центру R + Medical Network - професіонали найвищого рівня, що вміють розгледіти будь-яке дитяче захворювання на ранньому етапі розвитку.

Не варто забувати, що організм дитини - це не зовсім «мініатюрна копія» дорослого, тому дитячі хвороби мають свої особливості, розвиваються набагато швидше та вимагають іноді інших підходів в лікування, ніж дорослі.

Наприклад, у дітей набагато повільніше і пізніше розвиваються гайморові, верхньощелепні пазухи, тому, гайморит або синусит у дітей буває вкрай рідко і після 2-3 років. Однак звичайний нежить у малюків дуже швидко може ускладнитися євстахіїтом (запаленням євстахієвої труби), і як наслідок порушенням слуху, отитом (запаленням середнього вуха), бронхітом. Тому маленькі пацієнти потребують нагляду і своєчасного лікування.

Важливо знати!

У маленьких дітей, також має відміну і євстахієва труба - канал, який з'єднує глотку і середнє вухо. У дорослих він вузький і довгий, у дітей - короткий і широкий, що дозволяє інфекції з носоглотки швидше проникати всередину вуха.

Тому, якщо вам здається, що у вашої дитини звичайний нежить, який «пройде через пару днів» - пам'ятаєте, своєчасний огляд педіатра допоможе вчасно розпізнати проблему та якісно і найбезпечніше її вирішити.

Педіатрія Фото - 1

Коли потрібна консультація педіатра

Педіатр - це дитячий лікар, який веде дитину від народження до його повноліття, тому консультація педіатра має кілька видів та етапів.

Перший похід до лікаря

Перший похід до педіатра повинен здійснюватися відразу після виписки з пологового будинку, в крайньому випадку в перший місяць життя новонародженої дитини. І в подальшому плановий огляд малюка повинен виконуватися щомісяця до року.

Щомісяця у немовлят змінюються рефлекси, одні зникають - інші з'являються, що говорить про правильний/неправильний розвиток дитини, тому візит до дитячого лікаря потрібен обов'язково.

Крім рефлексів педіатр на прийомі проводить огляд шкіри, слизових оболонок на наявність інфекції або грибкових уражень, стан великого тім’ячка, серцебиття та пульсацію великих судин. Для ранньої діагностики вад серця, здійснює аускультацію (прослуховування), пальпацію живота. Медсестра збирає антропометричні дані, в які входить: зріст, вага, окружність грудної клітки і голови дитини. Проводиться корекція харчування, даються рекомендації по догляду, фізичному та емоційному розвитку малюка. Також, педіатр дає відповіді на додаткові питання батьки, робить відповідні призначення в залежності від скарг.

Перший похід до педіатра, як і наступні щомісячні огляди - важливі заходи в життя дитини, які дозволяють контролювати правильний розвиток малюка і вчасно визначати наявність патологій.

Огляд педіатра в плановому порядку

Консультація педіатра в плановому порядку проводиться для попередження розвитку і раннього розпізнавання патологічних відхилень (змін, які свідчать про схильність до розвитку або наявності захворювання) в роботі дитячого організму, що включає:

 •         Профілактичний огляд дитини перед вакцинацією;
 •         Планове щомісячне консультування немовлят;
 •         Огляд дітей педіатром у віці 1-3 роки (2 рази на рік);
 •         Отримання довідки для гуртків та секцій із загальним оглядом малюка.

Починаючи з 3-річного віку прийом у педіатра повинен здійснюватися мінімум 1 раз на рік, в разі відсутності будь-яких скарг і проблем зі здоров'ям. Додатково діти 3-7 років оглядаються перед відвідуванням дитячого садка і школи.

Позаплановий огляд у педіатра

Імунітет дитини не завжди може протистояти різним вірусам та інфекціям, тому діти можуть досить часто хворіти.

Позаплановий огляд педіатра потрібен в разі:

 •         Підвищення температури у дитини;
 •         Наявності катаральних явищ (кашель, нежить);
 •         Розладу ШКТ (діарея, блювота, болі в животі);
 •         Яскраво вираженої реакції на вакцину;
 •         Хворобливих сечовипускань;
 •         Порушення реакцій, поведінки;
 •         Наявності болів в суглобах, висипань та інших симптомів, які турбують малюків та їхніх батьків.

Якщо симптоматика у малюка виражена досить гостро, необхідно викликати педіатра додому.

У клініці R + Medical Network дбають про комфорт малюків та їхніх батьків, тому у нас можна викликати лікаря додому онлайн, протягом однієї хвилини.

Якщо стан не критичний - можна записати дитину на прийом до педіатра, і він прийме вас точно в призначений час.

Іноді захворювання не належать до загального профілю педіатра, в такому випадку дитині виписується направлення на огляд до лікаря більш вузької компетенції, наприклад, дитячому лора, хірурга або офтальмолога.

Дитячі лікарі клініки R + Medical Network працюють згідно з державними та міжнародними уніфікованими клінічними протоколами доказової медицини (закон МОЗ України № 1422 від 29 грудня 2016 року), з рекомендаціями ВООЗ та ЮНІСЕФ за інтегрованим ведення хвороб дитячого віку.

Педіатрія Фото - 2

Симптоми, при яких потрібно терміново звернутися до дитячого педіатра

Терміновий огляд педіатра може знадобитися, якщо у дитини:

 1.       Блювота, діарея (особливо якщо в випорожненні присутня кров), сильні болі в животі.
 2.       Підвищена температура тіла вище 38.0С або низька температура (нижче 35.5С).
 3.       Шкірні висипання різної етіології (алергія, інфекції), особливо якщо вони супроводжуються високою температурою, кашлем, важким диханням.
 4.       Головні болі, виражена млявість, сонливість, відсутність апетиту, відмова від пиття.
 5.       Болі в суглобах.
 6.       Гіперактивність, перезбудження нервової системи.
 7.       Частий, монотонний плач у грудної дитини.
 8.       Судоми або судомні посмикування.
 9.       Хекання.
 10.   Виражене втягнення грудної клітини.
 11.   Стогін.
 12.   Якщо немовляті 2 місяці і менше, коли погано смокче груди, здається незвично холодним, жовті долоньки і стопи, з пупка йде гній.

Ці та інші ознаки можуть свідчити про серйозні і навіть небезпечні захворювання, що вимагають негайного лікування.

Шановні батьки!

На прийом до педіатра потрібно записатися навіть в тому випадку, якщо у дитини, на вашу думку, «простий» нежить. Як ми вже говорили вище, той стан, який для дорослого швидко прохідний, для дитини може коштувати і життя, тому про це треба пам'ятати завжди і відразу звертатися до дитячого лікаря.

 

 Педіатрія Фото - 3

Які хвороби лікує педіатр

До компетенції дитячого лікаря входить діагностика, лікування, профілактика і правильна тактика спостереження при таких захворювань, як:

 1.       Інфекції вірусного і бактеріального походження.
 2.       ГРВІ та ускладнення на фоні ГРВІ (отити, бронхіт, пневмонія тощо.).
 3.       Кишкові інфекції різної етіології.
 4.       Захворювання верхніх дихальних шляхів (отити, ларингіт, фарингіт, тонзиліт і ін.), нижніх дихальних шляхів (бронхіти, пневмонії, бронхіальна астма та ін.)
 5.       Атопічний дерматит і алергічні захворювання (кропив'янка, ангіоневротичний набряк, алергічний дерматит, кон'юнктивіт, поліноз та ін.)
 6.       Лімфаденіт, лімфаденопатії.
 7.       Захворювання сечовидільної системи (пієлонефрит, цистит та ін.).
 8.       Захворювання шлунково-кишкового тракту різної етіології.

І, звичайно ж, дитячі інфекційні захворювання. До яких відносяться кір, краснуха, паротит, вітряна віспа, скарлатина і т.д.

Однак хороший педіатр в Києві точно знає, що в першу чергу потрібно вміти запобігати ускладнення, ніж лікувати їх.

Тому, вибір кваліфікованого дитячого лікаря - це не тільки призначення швидко ефективного лікування, це вміння диференціювати, своєчасна діагностика, але в той же час відсутність гіпердіагностики, призначення необхідного лікування і уникнути поліпрагмазії (одночасне призначення безлічі лікарських засобів), вміння передбачати та запобігти, використовуючи в першу чергу потужні резервні можливості самого організму.

Сучасні методи діагностики, інноваційне обладнання та висока кваліфікація педіатрів клініки R + Medical Network дозволяє визначати всі захворювання наших маленьких пацієнтів на ранніх термінах розвитку і вчасно їх ліквідувати.

При необхідності у нас, також можна отримати консультацію дитячого отоларинголога, хірурга, окуліста. Включаючи патронаж новонароджених і проведення першого планового огляду дитини.

Педіатрія: як проходить прийом в R + Medical Network

Якщо прийом дитячого лікаря завжди асоціюється у вас з чергами і довгим очікуванням в коридорі - скористайтеся послугами педіатрів клініки R + Medical Network і відчуйте різницю.

Записатися на прийом до педіатра в нашу клініку можна в онлайн-режимі всього за одну хвилину. Лікуючий лікар буде чекати вас на призначений час.

У нашій клініці, також організована ігрова зона, яка займає весь поверх. Тому, в той час, коли батьки будуть розмовляти з лікарем, дитина проведе вільний час, не дивлячись в стелю з важким зітханнями, а з задоволенням і користю, при необхідності під наглядом адміністраторів.

На поверсі підтримується система клімат-контролю, що дозволяє підтримувати комфортну температуру повітря. Дана спліт-система оснащена фільтрами від хвороботворних бактерій, а самі приміщення проводять санітарну обробку після кожного прийому. Тому, знаходиться дітям в ігровій зоні завжди безпечно.

Особливості прийому у нашого педіатра

Батьки з дітьми до педіатра в клініку приходять в обумовлений час. Якщо маленький пацієнт відвідав лікаря вперше - лікар збирає первинний анамнез та діагностує загальну картину стану малюка.

Первинна оцінка стану дитини

Всі діти розвиваються індивідуально, тому якщо для однієї дитини низький тиск, гіподинамія - це нормальний стан (темперамент флегматика), для іншої дитини буде свідченням захворювання. І в цьому завданні повинен розібратися лікар.

Тому, хороший педіатр обов'язково повинен провести бесіду з батьками, з'ясувати наявність у них хронічних захворювань, скарги, а також як протікала вагітність у мами і проходили пологи.

 

Після первинного огляду та збору даних, лікар збирає антропометричні дані малюка - вимірює зріст, вагу, окружність грудної клітки і голови (у дітей до 1 року), вимірює температуру тіла. Аускультація, пальпація, перкусія, також входить в первинний огляд дитини.

Далі за результатами обстеження педіатр складає рекомендації для батьків. При прояві прихованих або виражених симптомів хвороби лікар дає направлення на додаткову діагностику або на огляд до більш вузького спеціаліста.

Пройти додаткове обстеження можна відразу в клініці, що позбавляє батьків від клопотів переміщення хворого малюка.

Якщо дитина погано почувається, можна викликати лікаря додому. Наш педіатр в Києві, також може приїхати додому на профілактичний огляд або для консультації.

Тривалість прийому - 45 хвилин. За цей час педіатр робить огляд дитини, збирає анамнез і відповідає на запитання батьків. Результати прийому батьки можуть подивитися в будь-який момент - медичні картки ведуться в електронному вигляді.

У клініці R + Medical Network ви завжди можете отримати розширену консультацію дитячих фахівців різних спеціалізацій і пройти будь-який вид діагностики. Тому наш медичний центр - це завжди висока якість послуг і довіра батьків.

Педіатрія Фото - 4

Педіатрія Фото - 5

Які обстеження призначає педіатр

Наші дітки підхоплюють такі ж хвороби, як і дорослі, проте їх розвиток і лікування суттєво відрізняються. Адже навіть звичайна застуда у дітей розвивається набагато швидше і може спровокувати серйозні наслідки. Тому, основне завдання педіатра - визначити ознаки хвороби при огляді, і призначити коректну додаткову діагностику.

Яка включає:

 1.       Алергологічні дослідження.
 2.       Аналізи крові (рівень гемоглобіну, ШОЕ, СРБ, колірний показник).
 3.       Аналізи сечі і калу.
 4.       Забір матеріалу зі слизових оболонок для визначення збудника.
 5.       УЗД внутрішніх органів, щитовидної залози, лімфовузлів.
 6.       ЕКГ.
 7.       ЕХО-кардіограму серця.
 8.       Рентген грудної клітини, тазостегнових суглобів.
 9.       Нейросонографію та ін.

В тому числі, обстеження у фахівців з профільної групи захворювань.

Весь перелік діагностичних процедур можна пройти в нашій клініці в режимі «одного дня».

Медперсонал центру R + Medical Network вміє знаходити спільну мову з самими маленькими пацієнтами, тому навіть забір крові проходить в комфортних для дитини умовах, без болю і неприємних відчуттів.

Педіатрія Фото - 6

Які є програми педіатрії в R + Medical Network

Існують ситуації, коли кожній дитині потрібно планово відвідати педіатра. Ми вирішили створити комплексні медичні послуги, щоб батьки додатково не витрачали час і гроші, записуючись до лікаря по кілька разів на місяць, тому ввели в свою практику пакети спостереження за дітьми.

Пакети медичних послуг в клініці R + Medical Network

Комплекс послуг «Пташенятко»

Це комплексна програма спостереження за новонародженими дітьми.

Як ми вже говорили вище, кожному малюку в перший рік життя потрібно щомісяця проходити огляд педіатра, а це буває для батьків занадто накладно. Однак не відвідувати лікаря - це теж не вихід із ситуації, так як здоров'я дитини важливіше всього.

Тому, ми створили унікальний пакет послуг, який дозволяє цілий рік спостерігати за малюком, на максимально вигідних умовах.

Програма покриває всі необхідні аналізи та обов'язкові консультації педіатра протягом перших 12 місяців.

 

Комплекс послуг «Пташенятко йде в садочок»

Це комплексний огляд дитини перед вступом до дитячого садка.

Пройти всіх необхідних лікарів з дитиною - завдання не з легких. Тому, ми вам пропонуємо варіант «лайт» - пройти весь комплекс медичних послуг в клініці R + Medical Network вигідно, швидко і надійно. В режимі «одного дня».

Додатково в програму входить оформлення всіх необхідних документів.

Важливо знати!

Медичні карти для садка форми №26 / о - скасовані.

 

Комплекс послуг «Збираємося в перший клас»

Це комплексний медогляд дітей перед вступом до школи, який включає консультацію педіатра, офтальмолога, невролога, хірурга, ендокринолога.

У тому числі діагностичні дослідження:

 •       Аналіз крові (рівень гемоглобіну, ШОЕ, глюкози);
 •       Аналіз сечі/калу;
 •       УЗД та ЕКГ.

Додатково в програму входить оформлення всіх документів, а також форма 086-1/0.

За бажанням батьків складемо індивідуальний графік щеплень для дитини. Програма вакцинації включає консультації доктора і попереднє обстеження.

 

Педіатри нашого медичного центру

Якщо ви бажаєте записати дитину до дитячого лікаря, де приймає кращий педіатр Києва - зверніться в клініку R + Medical Network. Фахівці нашого центру - лікарі вищої категорії і кваліфікації.

Мають багаторічний досвід роботи, успішно, швидко і безпомилково діагностують патології наших маленьких пацієнтів і допомагають батькам швидко і надійно вирішити всі проблеми.

Медичний центр R + Medical Network використовує в своїй практиці всі доступні на сьогоднішній день методи лікування дитячих захворювань, включаючи і вузькопрофільні рішення.

Над текстом працювали провідні педіатри клініки R + Medical Network

 

Гончаренко Юлія Валеріївна

Завідуюча відділенням педіатрії, лікар-педіатр першої категорії. Закінчила Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, стаж роботи 11 років.

Юлія Валеріївна, також брала участь в асоціаціях ГО «Центрально Українська академія педіатрії» і Української академії педіатричних спеціальностей. З 2014 року по 2019 рік проходила курси та стажування з питань профілактичної перинатології та планування сім'ї, ПАЦ педіатрію в місті Києві, антибіотики в педіатрії, майстер-клас по отоскопии.

В тому числі, брала участь в Першому конгресі Української Академії педіатричних спеціальностей.

Педіатр на високому кваліфікованому рівні виконує:

 1.       Лікування гострих кишкових інфекцій.
 2.   Профілактику та лікування отиту, тонзиліту, бронхіту, пневмонії.
 3.   Лікування шкірних висипань (атопічний дерматит, кропив'янка).
 4.   Лікування захворювання нирок, кон'юнктивіту.
 5.       Функціональних запорів.

В тому числі, лікар проводить вакцинацію, забір матеріалу для експрес-тестів, інгаляційну терапію, аускультацію, пальпацію, перкусію.

Нікітіна Неллі Володимирівна

Лікар-педіатр вищої категорії, закінчила медичний університет імені О.О. Богомольця. Стаж роботи - 24 роки.

Неллі Володимирівна брала участь в Українській асоціації педіатрів, з 2015 року до 2018 року проходила курси ПАЦ з педіатрії в Києві, медичні стандарти лікування внутрішніх хвороб в клінічній практиці сімейного лікаря, практичні заняття при відділенні реанімації ДГКБ №1 м Київ.

 ТУ "Захворювання дітей і підлітків" 2019

ТУ "Функціональна методи обстеження в педіатричній практиці" -2020г

ІІ Міжнародний конгрес "Раціональне використання антибіотиків в сучасному світі. Antibiotic resistence STOP! "- 2019

Тренінг-практикум "Комплексний підхід до лікування найбільш поширених захворювань у дітей" -2019

Учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю ,, Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування, профілактику ", участь в навчальних тренінгах-2020

Також, брала участь в 7-му конгресі педіатрів України і брала участь в міжнародному форумі «Дефіцит вітаміну D - проблема національного і глобального масштабу».

Педіатр на високому професійному рівні виконує:

 1.       Лікування вірусних, респіраторних захворювань у дітей.
 2.   Лікування тонзиліту, ларингіту, риносинусита.
 3.   Лікування всіх дитячих інфекційних захворювань.
 4.   Профілактику та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, ацетонемічного синдрому.
 5.   Лікування захворювань крові (кропив'янка, анемія, лімфаденіт).
 6.   Профілактику та лікування патологій сечовивідної системи.
 7.   Патронаж новонароджених і динамічне спостереження дітей до 1 року.
 8.   Вакцинація планова і рекомендована.
 9.       Надання невідкладної допомоги при невідкладних станах.

В тому числі, лікар проводить консультації з масажу немовлят, загального догляду, вигодовування, здійснює фототерапію, інгаляційну, інфузійну терапію. Проводить діагностику соматичних / інфекційних захворювань у дітей з народження до 17 років.

Панченко Олександр Миколайович

Лікар педіатр, гастроентеролог, вищої категорії. Закінчив Вінницький медичний університет ім. М.І Пирогова, стаж роботи - 12 років.

Олександр Миколайович з 2018 року по 2019 рік проходив стажування в дитячій гастроентерології та дитячої кардіоревматології в м. Київ, а також ПАЦ з педіатрії.

Професійно спеціалізується на лікуванні:

 1.       Зовнішнього і середнього катарального отиту.
 2.   Ларингіту, бронхіту.
 3.   Аденоїдиту, тонзиліту.
 4.   Кропивниці, алергічного дерматиту.
 5.   Лактазної недостатності.
 6.   Дисфункції сфінктера Одді і жовчного міхура.
 7.   Лямбліозу, глистових інвазій.
 8.   Гастроезофагеальної рефлюксної хвороби.
 9.       Жовтяниці новонароджених.

В тому числі, лікар кваліфіковано виконує аускультацію, пальпацію, перкусію, отоскопію.

 

Замовити послугу
Послуги за напрямком
Консультація провідного лікаря-педіатра повторна
Консультація провідного лікаря-педіатра первинна
Консультація провідного лікаря педіатра перед вакцинацією
Консультація лікаря-педіатра повторна
Консультація лікаря-педіатра первинна
Консультація лікаря-інфекціоніста дитячого повторна
Консультація лікаря-інфекціоніста дитячого первинна
Консультація лікаря перед ревакцинацією (діти)
Консультація лікаря перед вакцинацією (діти)
Лікарі напряму
Гончаренко Юлія Валеріївна
Гончаренко Юлія Валеріївна
Педіатр, перша категорія
13
років досвіду
Нікітіна Неллі Володимирівна
Нікітіна Неллі Володимирівна
Педіатр, вища категорія
26
років досвіду
Вдовіна Ніна Михайлівна
Вдовіна Ніна Михайлівна
Педіатр, ревматолог, перша категорія
8
років досвіду
Дзюба Наталія Анатоліївна
Дзюба Наталія Анатоліївна
Педіатр, вища категорія
20
років досвіду
Панченко Олександр Миколайович
Панченко Олександр Миколайович
Педіатр, гастроентеролог, вища категорія
12
років досвіду
Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Ацетон у дитини. Чому виникає захворювання?
24.01.2020
Ацетон у дитини. Чому виникає захворювання?
Як зрозуміти, що причини блювоти і високої температури – саме підвищений ацетон у дитини? У цій с...
Вітрянка у дітей
19.12.2019
Вітрянка у дітей
Вітрянка, або вітряна віспа - це гостре інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапель...
Ацетонемічний синдром. Що це і
28.11.2019
Ацетонемічний синдром. Що це і "з чим його їдять"
Механізм розвитку ацетонемічного синдрому (АС) досить складний. Але розуміння основних моментів д...
Педіатр про імунітет - приватний медичний центр R+
24.10.2019
Педіатр про імунітет - приватний медичний центр R+
Ми часто говоримо про імунітет, як про реакцію імунної системи конкретної людини. Але що таке ко...
Ангіна у дитини – що робити?
27.09.2019
Ангіна у дитини – що робити?
Предметом пильної уваги педіатрії та отоларингології виступає гострий тонзиліт – ангіна у дітей –...
Кашель у дитини: чим допомогти?
25.09.2019
Кашель у дитини: чим допомогти?
Кашель – це різке скорочення верхніх дихальних шляхів у результаті роздратування. Простіше кажучи...
Як збити температуру дитині в домашніх умовах
24.09.2019
Як збити температуру дитині в домашніх умовах
Ми можемо використовувати Ібупрофен або Парацетамол. Важливо правильно розрахувати дозу даних пре...
Перший прикорм. Запитання та відповіді.
20.08.2019
Перший прикорм. Запитання та відповіді.
У новонародженої дитини існує вроджений рефлекс «кляп». Дитина виштовхує язиком будь-які тверді п...
Оформлення в школу. Необхідні документи.
07.08.2019
Оформлення в школу. Необхідні документи.
З березня 2018 року в Україні змінилися вимоги до медичних документів, які подаються при вступі д...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Педіатрія
Марта Аптекер
Марта Аптекер
16.09.2021

Дуже вдячні Гончаренко Юлії Валеріївні за допомогу у лікуванні сина. Щасливі, що знайшли свого лікаря. Мені, як дуже тривожній мамі, важливо, щоб лікар пояснював та допомагав зрозуміти причини та наслідки перебігу хвороби. Юлія Валеріївна уважна, прекрасно знайшла спільну мову з дитиною. Загалом приходимо усією сім'єю на прийом як на свято. Дякуємо!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Марто, дякуємо за зворотний зв’язок. Юлія Валеріївна уважна та турботлива, любить своїх маленьких пацієнтів, завжди знаходить підхід, щоб візит до лікаря був комфортним для дітей та їх батьків. Будьте здорові!

Оксана Шевчук
Оксана Шевчук
05.07.2021

Були у педіатра із сином. Катерина, прізвище не пам'ятаю. Але залишились лише неймовірно позитивні емоції. Дуже рада, що потрапили саме до неї. На місці доздали с-реактивний білок й одразу назначили вірне лікування. Дякую за професіоналізм й поради.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Оксано, вдячні за відгук. Шабельник Катерина Бейлівна чудовий педіатр, ми дуже раді, що Вам сподобався прийом) В медичному центрі R+ приймають кращі спеціалісти, професійні, чуйні та турботливі. При потребі - звертайтеся ми завжди раді допомогти) Будьте здорові!

Відвідували медичний центр з 4-місячним малям. Були приємно вражені роботою та професіоналізмом адміністраторів. Зустріли одразу ввічливо та з посмішкою. Допомогли по догляду за дитиною та у супроводі до лікаря. Сама клініка теж дуже комфортна та простора. Є окрема кімната матері та дитини, що є необхідністю, я вважаю. Лікарі також чудові. Відвідували вже не один дитячий медичний заклад і, на жаль, далеко не кожен може забезпечити такий рівень.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Юліє, щиро вдячні за добрі слова, нам дуже приємно) Персонал мережі R+ докладає максимум зусиль, щоб наші пацієнти отримували високоякісну лікарську допомогу та сервіс високого рівня. Дякуємо за довіру. Будьте здорові!

Чудовий центр. Уважний персонал. Задоволена візитом. Вже не вперше.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Альона, дякуємо за відгук. Будьте здорові!

Губернатор Альона
Губернатор Альона
02.02.2021

Хочеться виразити щиру вдячність Нікітіній Неллі Володимирівні! От уже як 1рік і 3 місяці вона веде нашого синочка. Звернувшись вперше на профогляд в місячному віці, зрозуміли, це наш педіатр. Вважаю Неллі Володимирівну, високопрофесійним та кваліфікованим лікарем, яка буде підтримкою 24/7. Швидко знайшла підхід до малюка, що є дуже важливо! Дякуємо Вам, Неллі Володимирівна! Однозначно рекомендую Вас своїм знайомим!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Доброго дня, Альоно. Ми безмежно раді, що Ви знайшли свого лікаря. Нікітна Н.В. турботливий та чуйний лікар, вона з легкістю знаходить підхід, її дуже люблять маленькі пацієнти та їх батьки. Вдячні Вам за відгук, лікарю та всій команді R+ дуже приємно.

Діброва Вікторія
Діброва Вікторія
18.01.2021

Хотіла б подякувати за тепле ставлення і професіоналізм лікаря гінеколога Пономарьову І.А. Спостерігала вагітність у неї. Настільки відповідально відносилася до своєї роботи, що словами не передати. Лікар більше за моє здоров'я і здоров'я моєї дитинки переживала, ніж я сама. Лікар була на зв'язку постійно (навіть тоді, коли був повний локдаун). Після народження сина, наша сім'я продовжила спостерігатися у лікаря педіатра Гончаренко Ю.А. Щире ставлення, професіоналізм, спокій за здоров'я моєї дитини-це все завдяки нашому педіатру! Але ОСОБЛИВЕ ДЯКУЮ хотілося б сказати медсестрі Галині Мурга! Це неймовірно позитивна, мега щира людина! Таких позитивчиків майже не зустріти в медицині. Тепер кожна вакцинація дитини-це спокій мами і радість та посмішка дитини. І окреме дякую лікарю терапевиту Ганжі Т.В. Завдяки її праці ми швидко одужали і подолали ковід. R+ це клініка варта довіри!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Вікторія, доброго дня. Одна з цінностей команди R+ - небайдужість. Ми створюємо нову культуру здоров'я з любов'ю до людей. Людина йде до Людини, а не хворий йде до лікаря - допомога починається з турботи та співчуття. Дякуємо за теплі слова, нам дуже приємно. Будьте здорові

Професійний та вічливий медперсонал. Прийом відвідувачів проводиться швидко і якісно. Видно, що лікарі не байдужі до людей і намагаються надати висококваліфіковану допомогу.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Олександре, доброго дня. Одна з цінностей мережи клінік R+ -небайдужість. Дякуємо, що оцінили роботу персоналу, нам дуже приємно, коли пацієнт задоволений. Будьте здорові!

Все сподобалось. Лікували дитину, і собі робила дослідження. Дбайливе ставлення та все пояснюють. Дякую

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Світлано, вдячні Вам за зворотній зв’язок. Мережа R+ працює з любов‘ю до людей, тому нам дуже важлива думка кожного. Будьте здорові !

Марина
Марина
10.12.2020

Вже вдруге були на прийомі у Неллі Володимирівни. Прекрасний лікар, яка легко знаходить спільну мову з дітками. Також сподобалась медична сестра, яка проводила вакцинацію. Зробила все швидко, намагалась відволікти дитину розмовами, щоб все пройшло якнайкраще.

Умови, сервіс, персонал - все на вищому рівні.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Доброго дня, Марина. Дякуємо, для нас важливо отримувати зворотній зв’язок. Діти дуже обожнюють наших педіатрів та медичних сестер. Команда R+ з любов‘ю відноситься до людей та з особливою чуйністю та турботою до маленьких пацієнтів. Будьте здорові!

Веренчук Анна Романівна
Веренчук Анна Романівна
16.09.2020

Едуард Артурович, дивився синочка, хоч той і плакав, лікар не злився. Шкода, що державні лікарі з якими ми заключаємо дикларації не такі(( Дякую, Едуарде Артурович!)

06.09.2020

Привітний персонал, хоча до рецепції були питання, але їх швидко виправили. Лікарі професіонали, особливо педіатр Неллі Володимирівна, ЛОР Олена Кучеренко та терапевт Тетяна Валеріївна. Чисто,що важливо, особливо зараз. Не допускають скупчення людей.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Благодарим за отзыв. Мы рады, что Вы оценили высоко наших специалистов. Были рады помочь. Будьте здоровы!

07.07.2020

Була з дитиною у цій клініці на Печерську на прийомі у педіатра Гончаренко Юлії. Лікар дуже уважно оглянула дитину, при цьому максимально комфортно для сина. Приділила нам більше години часу (!), відповіла на усі мої питання (чим заспокоїла мене) і ретельно вивчила всі попередні аналізи та обстеження дитини, надала рекомендації щодо подальших дій. Дуже вдячна лікарю за фахову та спокійну консультацію!
Крім того хочу зауважити, що і в цілому клініка та персонал дуже кідз-френдлі, другий поверх обладнаний іграшками та гойдалками для дітей, можна хоч на голові стояти (власне, це син і робив ) - всі розуміють що то дитина.

Сьогодні вакцинували дитину, дуже сподобалася клініка. Дуже уважна і обізнана педіатр, чисто, гарно, привітний персонал, приділили дуже багато уваги. Ми задоволені!

07.08.2018

Абсолютно задоволена. Сучасне обладнання, прекрасні лікарі. Достойна клініка, мабуть найкраща в цьому районі міста

Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр