Медична діагностика та дослідження

Вірна діагностика — це перший крок на шляху до лікування будь-якої патології. Тому так важливо висока якість діагностичних досліджень, яким по праву може пишатися Медичний центр R+ Medical Network, Київ. Найновіше обладнання для УЗД, гастроскопії, КТ, ЕКГ, мамографії та інших обстежень плюс кваліфіковані фахівці та точний та інформативний результат за розумну вартість в Україні.

Діагностика в R+ — види

У Клініці цінують час своїх пацієнтів, тому весь спектр діагностичних обстежень відбувається максимально оперативно та з комфортом для досліджуваного.

Ряд методів інструментальної діагностики представлений у медичному центрі:

 • всі різновиди ультразвукових досліджень (черевної порожнини, нирок, сечового міхура, вен нижніх кінцівок, УЗД простати та ін.);
 • комп'ютерна томографія всіх систем та органів (грудної клітини, головного мозку, нирок тощо);
 • відеоендоскопія ЛОР-органів;
 • ендоскопія, куди входить гастроскопія та колоноскопія;
 • рентгенографія;
 • мамографія;
 • тредміл тест, який оцінює АТ та серцевий ритм з навантаженням, для людей із захворюваннями серцево-судинної системи, професійних спортсменів та тих, хто бажає дізнатися допустимі фізичні навантаження для організму;
 • ЕКГ;
 • комп'ютерна перевірка зору.

Тільки високотехнологічні агрегати останнього покоління використовуються клініцистами та діагностами для оцінки стану систем та органів пацієнта. Тому висновок від досвідчених фахівців, отриманий під час процедури, має всі вимоги точності та інформативності.

То скільки коштує послуга функціональної діагностики? Вартість дослідження обумовлена видом маніпуляції та обсягом досліджуваної зони. Дізнатися про порядок цін можна на сайті клініки. Там є можливість ознайомитися з відгуками пацієнтів, які пройшли ту чи іншу процедуру.

Як підготуватися до діагностичних процедур?

Кожен підвид діагностики потребує своєї підготовки. А до деяких, таких як рентген, мамографія чи кардіограма взагалі не потрібно готуватися. Тому, перед призначеною процедурою, потрібно обов'язково уточнити у лікаря та клініциста особливості маніпуляції та підготовчих дій до неї.

Наприклад, більшість видів УЗД (судин, серця, шкіри, вен на ногах, щитовидки) можна приходити просто так. Перед дослідженням жовчного міхура потрібно не їсти та не пити строго вказану кількість часу. Органи малого тазу абдомінально обстежуються при повному сечовому міхурі. У зв'язку з цим пацієнту буде запропоновано випити близько літра рідини перед процедурою.

Ретельної підготовки вимагають ендоскопічні дослідження (спеціальна дієта за 2 дні до процедури, натщесерце, з очищеним кишечником тощо). Однак, повний список обов'язкових рекомендацій пацієнт отримує від лікаря, який виписує направлення або фахівця, який проводитиме діагностику.

А на тредміл тест потрібно приходити після легкого перекушування, у зручному спортивному костюмі, у легкому спортивному взутті.

Головне — це добрий, спокійний стан пацієнта та націленість на конструктивну взаємодію.

Плюси обстежень у Центрі R+ Medical Network

Згідно з відгуками, пацієнти відзначають такі переваги діагностики у Клініці:

 • наявність найсучаснішого діагностичного обладнання від відомих профільних корпорацій світу;
 • високопрофесійні лікарі-діагности;
 • точність та інформативність результатів;
 • комфорт, якість, оперативність досліджень;
 • видача результатів у максимально короткий термін;
 • запис на цифровий носій, відправлення на електронну пошту, до месенджера;
 • оформлення висновку у відповідність до всіх вимог МОЗ України;
 • доброзичливе та дбайливе ставлення, всебічна підтримка персоналу;
 • запис на процедуру у будь-який зручний час;
 • діагностика без сидіння під кабінетом та черг;
 • адекватний порядок цін.

Також, для зручності пацієнтів, є можливість пройти кілька призначених обстежень одразу, не гаючи дорогоцінного часу, за один день.

Особливості ціни та запису на діагностику

Скільки коштує послуга УЗД, КТ чи будь-яка інша діагностика в Україні? У середньому, вартість обстежень у Києві приблизно однакова. Вона обумовлюється ціновою політикою, технологічністю обладнання, іміджем медичного закладу, який надає діагностичні послуги. У медичному центрі R+ Medical Network пацієнт заплатить за дослідження цілком доступну суму. А отримає високий рівень європейського сервісу, точний результат та уважне, дбайливе ставлення кваліфікованого персоналу.

У формі зворотного зв'язку є цілодобова можливість записатися на будь-яке обстеження на бажану дату та час. Після дзвінка у відповідь адміністратора, який підтвердить запис і уточнить деталі, можна спокійно чекати часу “Ч”. Також, для запису пацієнтам доступний дзвінок до контакт-центру за телефонами, які присутні на сторінках сайту.

 
 
 
 
 
 
 
 

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр