Гінекологія у Києві

Записатися на прийом
Дивитися відео

Сьогодні, коли 21 століття диктує нам свої правила життя, найчастіше саме жінки стикаються з великою кількістю негативних, а часто і небезпечних факторів впливу на організм. Серед яких лідирують стресові ситуації, нервове напруження, інфекційні захворювання, відсутність своєчасних профілактичних оглядів у гінеколога і тільки потім, неправильний раціон харчування та забруднення навколишнього середовища.

У сукупності всі ці першопричини збільшують ризик розвитку всіх захворювань жіночої репродуктивної системи, включаючи органи малого тазу, з якими ніяк не можна впоратися за допомогою самолікування.

Тільки на прийомі у кваліфікованого лікаря гінеколога вирішуються дані ситуації, і інших методів тут немає.

Якщо ви потребуєте гарного гінеколога в Києві, Голосієво, Печерському та інших прилеглих районах - зверніться в клініку сучасної гінекології R + Medical Network. У нашому медцентрі ви можете провести максимально точну діагностику, гінекологічний огляд і, при необхідності, якісне лікування виявлених захворювань.

При цьому, велика помилка звертатися до гінеколога тільки в разі явних симптомів захворювання. Дуже важливо щорічно проходити і профілактичні огляди, які дозволяють на ранній стадії виявляти гінекологічні захворювання, навіть якщо виражені симптоми і скарги відсутні.


 

У клініці гінекології R + Medical Network зібраний весь сучасний діапазон діагностичних і лікувальних процедур, в тому числі інноваційні методи лікування і технології.

Все це дозволяє нам проводити терапевтичне, оперативне лікування, малоінвазивні маніпуляції, планування та ведення вагітності - на вищому професійному рівні.


Навіщо звертатися до гінеколога в Києві за консультацією до клініки R + Medical Network в Голосієво і Печерськ

Ми переконані в тому, що не тільки кожній жінці, дівчині, а й навіть дівчинці, потрібен особистий лікар гінеколог, якому можна було б довіритися в будь-який час дня і ночі. Тому, в нашій клініці ви зможете отримати саме той рівень обслуговування, який вам потрібен.

Основні види послуг в гінекологічній клініці R + Medical Network:

1.      Профілактичний огляд у гінеколога.

Сучасна жінка, що піклується про свою красу, самопочуття і репродуктивне здоров'я, зобов'язана проходити регулярний огляд у гінеколога мінімум один раз на рік. А при наявності гінекологічних захворювань в анамнезі - двічі на рік. Тільки плановий огляд може запобігти розвитку небажаних і прихованих гінекологічних захворювань.


 

Профілактичний огляд у гінеколога дозволяє жінці контролювати стан здоров'я і вчасно визначати безсимптомні ознаки патологій.


 

2.      Діагностика та лікування захворювань у жінки гінеколога.

Рання діагностика гінекологічних захворювань - це перший крок і основний крок в процесі одужання.

При виникненні перших симптомів і скарг на погане самопочуття, необхідно відразу ж відправитися на прийом до гінеколога.

Безумовно, ми розуміємо, що для деяких пацієнток це питання досить делікатне.

Адже мало кому пощастило на першому своєму огляді, потрапити в руки чуйного та уважного фахівця.

Однак зараз ситуація кардинально змінилася, тому в нашій клініці ви знайдете тільки професійний і коректний підхід. До того ж гінекологічний огляд проводить жінка лікар вищої категорії, професор і доктор мед. наук, а значить, вам точно не варто ні сумніватися, ні соромитися.


Відгуки гінеколога в Києві можна подивитися на сайті клініки R + Medical Network.


 

3.      Підготовка до вагітності, діагностика та ведення вагітності найкращим гінекологом Києва.

Планування і підготовка вагітності - це важливий і відповідальний крок, який дозволяє майбутній мамі благополучно виносити, народити здорового малюка, і не мати будь-яких проблем з власним здоров'ям.

Тому вибір особистого акушер-гінеколога, який прийшов би вчасно на допомогу, підтримав, направив і попередив би появу всіляких ускладнень - досить непросте і серйозне питання.


 

Підготовка, планування та ведення вагітності у кваліфікованого гінеколога в Печерському Квашенко Валентини Павлівни - це ваша запорука повноцінного репродуктивного здоров'я, спокою і впевненості в завтрашньому дні.


 

Крім акушер-гінеколога, під час планування і виношування плоду може знадобитися і консультація гінеколога-ендокринолога, яку, також можна отримати в нашій клініці.

 

5.      Корекція вікових змін репродуктивної системи жінки

Під час клімаксу, як до і після нього, жінки після 40 років можуть страждати від різних негативних впливів, пов'язаних з гормональною перебудовою організму. Тому, корекція даних порушень, націлена на визначення правильної роботи тих систем організму, які відповідальні за репродуктивну функцію жінки.

Таким чином, своєчасно та планово записатися до гінеколога в Києві - значить, поліпшити своє здоров'я і зменшити ризик репродуктивних втрат.


 

Якщо у вас є будь-які супутні скарги, крім гінеколога потрібно відвідати і лікаря ендокринолога, так як поява гормонального дисбалансу, метаболічних і екстрагенітальних порушень - це саме ті “три кити”, які впливають на ваше самопочуття та репродуктивне здоров'я.


 

6.      Лікування гінекологічних захворювань, викликаних дисбалансом гормонів.

Як ми вже говорили вище, між репродуктивною та ендокринною системою - тісний взаємозв'язок, тому навіть незначні збої в роботі однієї з них, призводять до загального погіршення здоров'я жінки.

Особливо складно розібратися в першопричині поганого самопочуття в запущених випадках. Тому успішно і швидко вирішити це питання, може тільки кваліфікований гінеколог-ендокринолог.


Крім гінекологічної клініки на Печерську, консультації гінеколога, також проводяться на базі стаціонару "одного дня" в Голосієво.


 

Симптоми, при яких варто відвідати прийом у гінеколога

Зазвичай жінка відразу відчуває та розуміє, коли їй потрібно звернутися до гінеколога, так як симптоми захворювань органів малого таза, статевих органів досить специфічні. Як, наприклад, свербіж, печіння, пінисті та інші виділення. Де найголовніше - вчасно звернутися до гінеколога і не ігнорувати їх.

Однак є і не зовсім стандартні симптоми захворювань репродуктивної, ендокринної системи, які важливо знати, наприклад:

 1.       Постійні болі внизу живота.
 2.       Нерегулярний місячний цикл (незначні/рясні виділення).
 3.       Дискомфорт в інтимній зоні.
 4.       Поява новоутворень в області паху.
 5.       Хворобливе сечовипускання.
 6.       Порушення сну/відпочинку.
 7.       Хронічні висипання (акне).

І навіть проблеми зі шлунково-кишковим трактом - це теж привід для візиту до гінеколога. Так як, в нашому тонкому кишечнику знаходиться велика кількість рецепторів, що реагують на рівень прогестерону і естрогену. Тому, коли їх рівень в крові зменшується - жінка може відчувати терапевтичну симптоматику, наприклад, біль в шлунку, нудоту, діарею.


 

Тому, не варто забувати про профілактичні консультації у гінеколога, адже на ранніх етапах розвитку захворювання мають мало виражену і навіть «помилкову» симптоматику.


 Гінекологічний огляд - не настільки складна та неприємна процедура, як думають деякі жінки, якщо ви в правильних, професійних руках. При цьому значення цієї процедури не можливо переоцінити, оскільки тільки завдяки профілактичним обстеженням можна зберегти своє репродуктивне здоров'я на довгі роки.

Види захворювань, лікування яких проводить гінеколог в Києві в клініці R + Medical Network

Гінекологи клініки R + Medical Network спеціалізуються на лікуванні наступних захворювань:

 1.       Ендометріоз.
 2.       Ерозія шийки матки.
 3.       Міома матки.
 4.       Полікістоз/фолікулярна кіста.
 5.       Поліпи цервікального каналу.
 6.       Патологія розвитку жіночих статевих органів.
 7.       Нетримання сечі у жінок.
 8.       Аменорея/рясні маткові кровотечі.
 9.   Аднексит, гідросальпінкс (гостра і хронічна форма).
 10.   Новоутворення сечостатевої сфери.
 11.   Захворювання, що передаються статевим шляхом (гонорея, трихомоніаз, хламідіоз).
 12. Гіперплазія ендометрію.

В тому числі, синдроми викликані видалення яєчників, матки або інших органів ендокринної системи. Рішення проблем клімактеричного періоду, лікування всіх видів ендометріозу, діагностика та лікування пухлин яєчників, матки.

Доступні послуги в клініці сучасної гінекології R + Medical Network

Що таке сучасна гінекологія? В першу чергу, - це висока компетентність фахівців, діагностика експертного класу і, звичайно ж, інноваційне обладнання, без якого неможливо точно і безпомилково підтвердити/спростувати діагноз.

В інноваційній гінекологічній клініці ви отримаєте:

 •         Консультацію, гінекологічний огляд (+ відео кольпоскопію);
 •         Діагностику, лікування та профілактику гінекологічних захворювань;
 •         Стаціонарне/амбулаторне лікування;
 •         Оперативне лікування гінекологічних захворювань;
 •         Планування, діагностику, ведення вагітності;

В тому числі, кваліфіковані послуги акушер-гінеколога і ендокринолога вищої категорії.

Діагностика гінекологічних захворювань

Своєчасне і якісне обстеження у гінеколога - це завжди гарантія збереження репродуктивного здоров'я жінки.

Тому кожній жінці необхідний щорічний огляд у гінеколога, навіть якщо вона впевнена, що в неї все в порядку.

Гінекологічний огляд та консультація гінеколога

Візит до гінеколога, звичайно ж, починається з бесіди і збору анамнезу (скарг, симптомів, історії хвороби).

Після чого проводиться загальний огляд (пальпація лімфовузлів, вимірювання артеріального тиску, пульсу, пальпація молочних залоз і черевної порожнини).

Далі проводиться безпосередньо огляд на кріслі, де гінеколог визначає наявність/відсутність виразок, запалень, ерозій, опущення стінок матки, поліпів і т.п.

Також, первинний огляд полягає у взятті мазка на цитологію, флору, КПІ (визначення гормональної функції епітелію піхви).

Уже після збору анамнезу та огляду, гінеколог може поставити попередній діагноз, який буде підтверджений/спростований після лабораторної та інструментальної діагностики (УЗД, біохімічних аналізів, гістеросальпінгографії, кольпоскопії).

Ще один привід відвідати гінеколога - планування вагітності. В даному випадку, обов'язково потрібно переконатися, в тому, що у вас відсутні інфекції, запальні захворювання, а статева система розвинена нормально і немає проблем з гормональним фоном.

Такий розумний і усвідомлений підхід до питання планування вагітності дозволить значно знизити ризик викидня і розвитку небажаних патологій у плоду.

Діагностичні дослідження репродуктивної системи в гінекологічній клініці R + Medical Network, включає:

Інструментальну діагностику  

 1.       Кольпоскопія (Відеокольпоскопія).
 2.       УЗД, КТ.
 3.       Зондування матки.
 4.       Гістероскопія.
 5.       Лапароскопія.
 6.       Біопсія.
 7.       Метросальпінгографія.

Лабораторні дослідження

 1.       Цитологічні.
 2.       Бактеріоскопічні.
 3.       Загальний аналіз крові, сечі.
 4.       Біохімічні, імунологічні, гормональні аналізи крові.

Кожен вид дослідження застосовується в індивідуальних випадках для конкретного уточнення діагнозу.

В нашій гінекологічній клініці пацієнти проходять всі види необхідних аналізів, діагностичних досліджень з повним виключенням будь-яких похибок в обстеженні.


За результатами діагностики лікар гінеколог поставить точний діагноз і призначить найбільш підходящий вид лікування.

Якщо знадобиться хірургічне втручання, у нашій клініці R + Medical Network, є все необхідне, сучасне оснащення, комфортний денний стаціонар, а найголовніше - хірурги вищих категорій з великим стажем трудової діяльності.


 

Переваги в гінекологічній клініці R + Medical Network

Незважаючи на значний стаж трудової діяльності та заслужені регалії, наші лікарі регулярно розширюють свої знання, навики та вміння, тому R + Medical Network - це та гінекологічна клініка, яка вам надасть:

 1.       Висококваліфікованих фахівців.
 2.       Вузькоспеціалізованих лікарів (послуги акушер-гінеколога, ендокринолога, хірурга, психолога, кардіолога, мамолога, уролога).
 3.       Всі види гінекологічного лікування (консервативна терапія, малоінвазивна, хірургічні втручання).
 4.       Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 5.       Процедури, діагностику із застосуванням сучасного обладнання.
 6.       Високу точність лабораторних досліджень.

В тому числі, максимально комфортні стаціонарні умови лікування.

До того ж, наші гінекологи відрізняються ввічливістю, уважністю і чуйність, тому для жінки прийом у гінеколога завжди проходить комфортно і безболісно.

Коли потрібно проходити обстеження у гінеколога і які є програми контролю здоров'я жінок в клініці R + Medical Network

Систематичний огляд у гінеколога - це обов'язкова частина життя кожної жінки в будь-якому віці. Про те, наскільки важливо і потрібно відвідувати гінеколога жінці, звичайно ж, скаже статистика ВООЗ, згідно з якої:

 1. Гінекологічними захворюваннями в латентній (прихованій) формі страждають близько 50% жінок.
 2. Запальними захворюваннями репродуктивної системи - 35%.
 3. Венеричними захворюваннями щорічно заражаються близько 375,5 млн. людей.
 4. Пухлинами різної етіології хворіють 18% жінок (серед яких рак шийки матки зустрічається в 15-ти зі 100 тис. жінок).
 5. Захворюваннями ендокринної системи хворіють близько 10% жінок.

І левова частка цих захворювань визначається саме на профілактичних оглядах, ще до того, як те чи інше захворювання дасть специфічні симптоми.

Тому, профілактичні огляди у гінеколога повинні здійснюватися:

Для дівчаток в віці з 6 до 16 років

Звертатися до гінеколога, коли вам за 20, 30, 45 або ж при виражених гінекологічних симптомах - стереотип. Так як, молодий вік, відсутність статевого життя - не завжди гарантія здоров'я. А вроджені кісти яєчників, патології розвитку статевих органів діагностуються вже в 6-7 років.

Такі проблеми легко вирішити, якщо вчасно звернутися до фахівця. Якщо запустити цей процес, з віком він тільки посилиться. Саме тому, так важливо регулярно відвідувати дитячого гінеколога, який проведе зовнішній огляд дівчинки, а при необхідності призначить УЗД органів малого таза.

Для жінок до 40 років

Щорічний профілактичний огляд дозволяє визначити гінекологічні захворювання, пов'язані з веденням статевого життя, на ранніх стадіях. Звичайно ж, основна мета таких оглядів - профілактика раку шийки матки. Так як сьогодні жодна жінка, навіть у молодому віці, не застрахована від розвитку даного захворювання.

Щоб уникнути подібних негативних і несподіваних наслідків, скористайтеся вигідною програмою контролю жіночого здоров'я в клініці R + Medical Network.

Гінекологічний скринінг "Здоров'я Леді" до 40 років

Для нашої гінекологічної клініки R + Medical Network збереження і підтримання здоров'я жінок будь-якого віку - завдання №1 і наші лікарі з ним блискуче справляються.

Тому, жінкам у віці до 40 років ми надаємо комплексну програму "Здоров'я Леді", в яку входять:

 1.       Первинна, повторна консультації акушер-гінеколога.
 2.       Інструментальна, функціональна діагностика (УЗД грудей і органів малого тазу).
 3.       Лабораторні дослідження.

Всі гінекологічні маніпуляції і діагностика проводиться на сучасному, високоточному обладнанні.

Скориставшись даними пакетом послуг, ви зможете коректно провести обстеження і своєчасно виявити ті гінекологічні захворювання, які знаходяться в латентному (прихованому) періоді.

Універсальний жіночий пакет "Шарм Жінки" до 40 років

Це більш розширена програма контролю здоров'я жінок, в яку входять:

 1.       Консультації ведучого акушер-гінеколога (первинна, повторна), ендокринолога, терапевта.
 2.       Інструментальна та функціональна діагностика (УЗД всіх внутрішніх органів, ЕКГ).
 3.       Всі види лабораторних досліджень.

Таким чином, ви зможете отримати комплексне обстеження не тільки репродуктивної системи, але і всього організму, що дозволить стати більш красивою та здоровою.

Для жінки після 40 років

Сьогодні онкопатології органів репродуктивної системи жінки займають 2 місце серед всіх інших видів даного захворювання. З віком ризик появи новоутворень тільки збільшується, тому навіть у разі відсутності виражених симптомів на консультацію до гінеколога після 40-ка років потрібно звертатися не менше 2-х разів на рік.

Універсальний жіночий пакет "Шарм Жінки Pro" після 40 років

Ми точно знаємо, що в 40 років життя тільки починається, тому після 40-ка, про здоров'я треба продовжувати піклуватися ще з більшим трепетом і відповідальністю. Адже ваша молодість безпосередньо пов'язана з правильною роботою репродуктивної системи і гормональним фоном.

А впорається з цим завданням вам, звичайно ж, допоможуть кращі гінекологи, ендокринологи, терапевти та інші фахівці клініки R + Medical Network.

У програму контролю для жінок після 40 років, входять:

 1.       Консультація первинна, повторна акушер-гінеколога і первинний огляд ендокринолога, терапевта.
 2.       Інструментальна та функціональна діагностика (УЗД всіх внутрішніх органів, ЕКГ).
 3.       Всі види лабораторних досліджень.

Наш багаторічний досвід і професіоналізм - завжди до ваших послуг.

Для жінок після 50 років

Для жінок у віці після 50 років, важливо усвідомити, що у них починається новий етап життя, який як і раніше вимагає пильності й турботи. І в цей період, всі сили наших кращих лікарів спрямовані на те, щоб жінка пережила клімакс з найменшими втратами, були максимально попереджені вікові патології, а жінка відчувала себе здоровою і повною сил.

Тому, гінекологами клініки R + Medical Network була розроблена унікальна програма для жінок після 50 років.

Універсальний жіночий пакет "Шарм Жінки Плюс" після 50 років

До цієї комплексної програми для жінок після 50 років, входять:

 1.       Консультації профільних фахівців і лікарів загальної практики.
 2.       Інструментальна та функціональна діагностика (УЗД, КТ, ЕКГ).
 3.       Всі види лабораторних досліджень.

Всі пакети послуг розроблені лікарями клініки R + Medical Network, згідно з рекомендаціями МОЗ та міжнародних організацій охорони здоров'я для певних вікових груп.

Для профілактичного огляду у гінеколога після пологів (1-1,5 міс.)

Народити дитину і забути про відвідування гінеколога - не варто. Так як на огляді гінеколог перевіряє стан піхви, наскільки правильно закрилася шийка матки, наявність/відсутність ерозій, запалень і т.д. Що виявити самостійно ніяк не можливо.

При наявності тривожних симптомів

Нерегулярний менструальний цикл, дискомфорт, свербіж, печіння в області статевих органів, болі внизу живота, наявність виділень незрозумілої етіології - це привід звернутися негайно на прийом до гінеколога.

Чим раніше буде проведено профілактичний огляд - тим успішніше буде лікування тих чи інших гінекологічних патологій.

Лікарі нашої клініки

Якщо ви бажаєте записатися на прийом до жіночого лікаря, де приймає кращий гінеколог Києва - зверніться в клініку R + Medical Network.

Фахівці нашої гінекологічної клініки - вищої категорії та кваліфікації.

Мають багаторічний досвід роботи, успішно, швидко і безпомилково діагностують проблему і допомагають, також швидко і надійно її ліквідувати.

Гінекологічна клініка R + Medical Network використовує в своїй практиці всі доступні на сьогоднішній день методи лікування гінекологічних, ендокринних і венеричних захворювань.


Над текстом працювали провідні гінекологи клініки R + Medical Network Новицька, Сапожак Інна Миколаївна, Пономарьова Інна Анатоліївна, а також:

Квашенко Валентина Павлівна

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, професор, доктор мед. наук, лікар вищої категорії. Закінчила Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.

Валентина Павлівна, також є автором 386-ти наукових робіт, 176-ти статей в журналах і збірниках переліку ДАК України.

Пройшла стажування в Америці, брала участь в медичній асоціації акушер-гінекологів, ендокринологів, репродуктивної медицини УАРМ.

На високому кваліфікованому рівні виконує:

 1.       Лікування передчасного виснаження яєчників.
 2.       Лікування гіпер андрогенних станів у жінок.
 3.       Полікістоз яєчників.
 4.       Консервативне лікування безсимптомної міоми матки.
 5.       Ендометріоз всіх видів.
 6.       Лікування гінекологічних захворювань на тлі коморбідних станів.
 7.       Лікування урогенітальних інфекцій.
 8.       Порушення менструального циклу, клімаксу.
 9.       Ведення вагітності з різними патологіями.
 10.   Лікування невиношування вагітності.

В тому числі, лікар надає допомогу в плануванні сім'ї (підбір контрацепції, вибір часу для успішного зачаття і виношування плоду).

Соломенко Ольга Миколаївна

Акушер-гінеколог другої категорії, закінчила національний медичний університет ім. А. А Богомольця. Стаж роботи - 10 років, стажування - 4 роки. Брала участь в асоціаціях акушер-гінекологів України.

На високому професійному рівні виконує:

 1.       Кольпоскопію, УЗД органів малого таза.
 2.       УЗД молочних залоз, вагітності.
 3.       Радіохвильове лікування шийки матки.
 4.       Роздільне діагностичне вишкрібання порожнини матки.
 5.       Нехірургічну пластику статевих органів.
 6.       Біопсію шийки матки.
 7.       Пункцію черевної порожнини через звід піхви.

В тому числі, Ольга Миколаївна проводить лікування ендометріозу, бартолініту, цервіциту, кліматичного синдрому, порушення менструального циклу, енурезу (нетримання сечі), запальних захворювань органів малого таза.

Заказать услугу
Послуги за напрямком
УЗД органів малого тазу трансвагінальне
УЗД органів малого тазу трансабдомінальне
Консультація лікаря-гінеколога-онколога експерта напрямку повторна
Консультація лікаря-гінеколога-онколога експерта напрямку первинна
Консультація лікаря-акушера-гінеколога експерта напрямку повторна
Консультація лікаря-акушера-гінеколога експерта напрямку первинна
Консультація лікаря гінеколога-онколога повторна
Консультація лікаря гінеколога-онколога первинна
Консультація лікаря акушера-гінеколога повторна до 14 днів після первинної
Консультація лікаря акушера-гінеколога первинна
Консультація експерта гінеколога-ендокринолога повторна
Консультація експерта гінеколога-ендокринолога первинна
Лікарі напряму
Громова Олександра Леонідівна
Громова Олександра Леонідівна
Акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, вища категорія
4
27
років досвіду
1500
грн
Детальніше
Каракуркчі Ірина Павлівна
Каракуркчі Ірина Павлівна
Акушер-гінеколог, перша категорія
13
років досвіду
Квашенко Валентина Павлівна
Квашенко Валентина Павлівна
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, доктор медичних наук, професор, вища категорія
4
45
років досвіду
1000
грн
Детальніше
Наумчик Олена Миколаївна
Наумчик Олена Миколаївна
Акушер-гінеколог, перша категорія
8
років досвіду
Новицька Оксана Вікторівна
Новицька Оксана Вікторівна
Акушер-гінеколог, вища категорія
18
років досвіду
Онищенко Ірина Андріївна
Онищенко Ірина Андріївна
Акушер-гінеколог
10
років досвіду
Пономарьова Інна Анатоліївна
Пономарьова Інна Анатоліївна
Акушер-гінеколог, вища категорія
33
років досвіду
Сапожак Інна Миколаївна
Сапожак Інна Миколаївна
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, кандидат медичних наук, вища категорія
4
18
років досвіду
Сич Максим Володимирович
Сич Максим Володимирович
Акушер-гінеколог, перша категорія
14
років досвіду
Соломенко Ольга Миколаївна
Соломенко Ольга Миколаївна
Акушер-гінеколог, вища категорія
10
років досвіду
Чорновіл Тетяна Валентинівна
Чорновіл Тетяна Валентинівна
Акушер-гінеколог, вища категорія
28
років досвіду
Шевага Олександр Ярославович
Шевага Олександр Ярославович
Керівник хірургічної служби, акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, хірург
4
22
років досвіду
1000
грн
Детальніше
Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Непрохідність маткових труб
16.04.2021
Непрохідність маткових труб
Маткові або фалопієві труби - це парний порожній орган, який з з’єднує матку з придатками (яєчник...
Кольпіт (вагініт)
12.04.2021
Кольпіт (вагініт)
Вагініт (кольпіт) - це запальне захворювання слизової оболонки піхви, інфекційного або неінфекцій...
Полікістоз
12.04.2021
Полікістоз
Полікістоз (синдром полікістозних яєчників Штейна-Левенталя) - це одне з найпоширеніших захворюва...
Порушення менструального циклу
12.04.2021
Порушення менструального циклу
Порушення менструального циклу - це одна з найчастіших причин звернення жінок до гінеколога.
Кіста яєчника - Що це і чим небезпечна?
27.01.2021
Кіста яєчника - Що це і чим небезпечна?
Міома матки
28.09.2020
Міома матки
Міома матки - доброякісна пухлина, яка найчастіше виникає в тканинах гладких м’язів матки. Захвор...
Ендометріоз
28.09.2020
Ендометріоз
Ендометріоз - захворювання репродуктивної системи у жінок, яке супроводжується розростанням ендом...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Гінекологія
28.04.2021

Дякую все дуже сподобалось, компетентні та ввічливі лікарі та медсестри, якісне сучасне обладнання та приемна атмосфера. Маючи певний досвід можу сказати що ця клініка одна з найкращих) Рекомендую.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Anastasia, дякуємо, що ділитеся враженнями про візит. В мережі центрів R+ працюють найкращі спеціалісти, які у своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Ми завжди раді надати допомогу. Будьте здорові!

24.04.2021

Хочу выразить сердечную благодарность медцентру "R+", расположенному на ул. Касияна, 2/1, который обладает прекрасным оборудованием и высококлассными специалистами. Красивый интерьер, идеальная чистота, приятная музыка, даже предусмотрены зарядные устройства для мобильных гаджетов. Чувствуется, что здесь рады клиентам и готовы сделать их пребывание в центре максимально комфортным. Хочу от всей души поблагодарить чудесных врачей центра - прекрасного гинеколога Новицкую О.В., которая быстро и четко поставила диагноз, дала исчерпывающую информацию и в полном объёме ответила на все интересующие вопросы, онкохирургов Шевагу А.Я. и Шептицкого В.В., которые блестяще провели сложную операцию ( это уникальные хирурги ), врача-анестезиолога Шляхтуна А.А., врача-эндоскописта Кочубей Е.С., а также медсестер и врачей-интернов, которые ухаживали за мной и помогали мне восстановиться после сложной операции, санитарочку , которая тщательно следила за чистотой в отделении, поваров, которые вкусно кормили. Всё было на очень высоком уровне. Я очень рекомендую этот медцентр. Это идеальное учреждение, в котором вам помогут восстановить и сохранить самое ценное в этой жизни - ЗДОРОВЬЕ! С уважением и благодарностью, Лариса Василенко.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Ларисо, дякуємо, що знайшли час написати такий детальний і повний добрих слів відгук. Ми дуже раді, що змогли допомогти, і Ви залишилися задоволені перебуванням в нашому центрі! Заради Вашого здоров'я, комфорту і безпеки ми підібрали команду професіоналів, які всім серцем вболівають за пацієнтів і віддаються повністю своїй роботі. Дякуємо за довіру. Бажаємо міцного здоров'я і завжди раді допомогти!

Пучкова Анастасия Евгеньевна
Пучкова Анастасия Евгеньевна
20.04.2021

Татьяна Валентиновна лучший специалист своего дела! Так подробно ещё никто не отвечал на вопросы и не объяснял происходящее!!! Очень трепетно относится к пациентам. Я осталась максимально довольна!!!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Анастасіє, дякуємо за теплі слова на адресу нашого спеціаліста, їй буде приємно. Ваші відгуки мотивують нас ставати кращими для Вас. Будьте здорові!

Ирина
Ирина
15.04.2021

Была на УЗИ у Пономаревой Инны Анатольевны. Доктор очень внимательно и скрупулезно осматривала, детально расспрашивала о жалобах и других симптомах. Я получила даже больше информации, чем планировала. Чувствовалось, что доктором руководит истинное желание помочь. Атмосфера в клинике очень приятная и дружеская.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Ірино, нам безмежно приємно читати теплі відгуки про наших спеціалістів. Пономарьова Інна Анатоліївна відповідальна чуйна та турботлива і все це поєднано з професіоналізмом.Дякуємо, що ділитесь враженнями про візит до R+ Будьте здорові!

Шахно Ірина
Шахно Ірина
01.03.2021

Стояла на обліку по веденню вагітності в клініці на Коновальця. Протягом 9 місяців працювала з лікарем гінекологом Пономарьовою Інною Анатоліївною. Хочу висловити свою подяку. Вона професіонал своєї справи, дуже уважна та ввічлива. Знає відповіді на всі питання, дуже переживала за всі мої аналізи,постійно піклувалася про мій стан здоров'я і була на зв'язку 24/7 (навіть у вихідні та свою відпустку). Побільше б таких фахівців було! Рекомендую!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Ірино, нам безмежно приємно читати теплі відгуки про наших спеціалістів. Відповідальність Пономарьової І.А. поєднана із чуйністю, турботливістю та професіоналізмом, це дуже цінно в роботі лікаря. Дякуємо за відгук, ми раді, що Вам сподобалось. Будьте здорові!

Yuliya Golovanova
Yuliya Golovanova
05.02.2021

Одна из лучших частных клиник в городе. Хочу поблагодарить врача Пономарёву Инну Анатольевну за профессиональное и доброе отношение. Доктор расспросила обо всём состоянии здоровья и сделала полный осмотр. Это большая редкость - когда врач оценивает состояние пациента в комплексе, а не только одну проблему, с которой он пришёл.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Юлия, добрый день! Пономарева Инна Анатольевна очень добрый и внимательный доктор, у неё к каждому пациенту индивидуальный подход. Благодарим, что оценили специалиста и работу клиники. Будьте здоровы!

Пурисова Анна
Пурисова Анна
29.01.2021

Доброго времени суток... Хотелось оставить отзыв о работе врача Новицкой Оксаны Викторовны. Эта хрупкая девушка спасает жизни большому количеству пациенток. Это очень мудрый квалифицированный опытный специалист с ОГРОМНЫМ сердцем. Обратившись впервые к Оксане Викторовне, доверилась ей и не жалею ни минуты. Была проведена адекватная диагностика, оперативное лечение и реабилитация. Желаю всем здоровья. Спасибо руководству R+ , что предоставляете возможность качественно лечить людей квалифицированной команде.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Доброго дня, Анно! Лікарю Новицькій О.В. та всьому персоналу медичного центру R+ безмежно приємно отримувати відгуки пацієнтів. Ми раді, що Ви знайшли свого лікаря, Оксана Вікторівна дійсно професіонал з великим серцем, дякуємо Вам за довіру. Будьте здорові!

Діброва Вікторія
Діброва Вікторія
18.01.2021

Хотіла б подякувати за тепле ставлення і професіоналізм лікаря гінеколога Пономарьову І.А. Спостерігала вагітність у неї. Настільки відповідально відносилася до своєї роботи, що словами не передати. Лікар більше за моє здоров'я і здоров'я моєї дитинки переживала, ніж я сама. Лікар була на зв'язку постійно (навіть тоді, коли був повний локдаун). Після народження сина, наша сім'я продовжила спостерігатися у лікаря педіатра Гончаренко Ю.А. Щире ставлення, професіоналізм, спокій за здоров'я моєї дитини-це все завдяки нашому педіатру! Але ОСОБЛИВЕ ДЯКУЮ хотілося б сказати медсестрі Галині Мурга! Це неймовірно позитивна, мега щира людина! Таких позитивчиків майже не зустріти в медицині. Тепер кожна вакцинація дитини-це спокій мами і радість та посмішка дитини. І окреме дякую лікарю терапевиту Ганжі Т.В. Завдяки її праці ми швидко одужали і подолали ковід. R+ це клініка варта довіри!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Вікторія, доброго дня. Одна з цінностей команди R+ - небайдужість. Ми створюємо нову культуру здоров'я з любов'ю до людей. Людина йде до Людини, а не хворий йде до лікаря - допомога починається з турботи та співчуття. Дякуємо за теплі слова, нам дуже приємно. Будьте здорові

Вера Каташинская
Вера Каташинская
15.01.2021

Инна Анатольевна врач,который сочетает в себе высокий профессионализм с душевным и очень внимательным отношением к пациенту.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Добрый день, Вера. Инна Анатольевна очень добрый, внимательный душевный доктор, у неё к каждому пациенту индивидуальный подход, рады что Вам понравилось. Благодарим, что оценили специалиста. Будьте здоровы!

Квашенко Валентина Павловна отзывчивый внимательный доктор. Мне предложили пройти дополнительные комплексные исследования и я рада была воспользоваться такой возможностью, тут же получив результаты, что помогло верно установить диагноз и состояние системы органов репродукции. Все заняло у меня 1,5 часа. Благодарю коллектив и доктора за оказанное мне внимание и грамотный подход в лечении.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Ирина, благодарим Вас за доверие,отзыв о докторе и работе команды. Валентине Павловне и всему персоналу очень приятно, когда пациент доволен. Будьте здоровы!

Каракуркчи Ирине Павловне, спасибо большое за консультацию и внимание к пациетам, я очень довольна приемом!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Вікторія, вдячні за зворотній зв‘язок. Лікарі мережі клінік R+ уважні, чуйні та турботливі, дякуємо, що оцінили та відмітили роботу лікаря . Будьте здорові!

Благодарна Сапожак Инне Николаевне за квалифицированную помощь.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Добрый день, Алина. Спасибо за благодарность, Сапожак И.Н. замечательный специалист мы рады что Вам помогли. Будьте здоровы!

Денисюк Катерина
Денисюк Катерина
11.12.2020

Висловлюю щиру вдячність та безмежну повагу лікарю Олександру Ярославовичу Шевазі та його команді! Місяць тому, 11 листопада, я довірилась і прооперувалась у Олександра Ярославовича, і зараз вдячна Богу за те, що потрапила саме до нього. Олександр Ярославович разом із Володимиром В'ячеславовичем Шептицьким та іншими колегами не просто видалили міому великих розмірів і численні кісти, а продовжили моє життя і подбали про якість мого майбутнього... Мій випадок - один із багатьох у практиці цього лікаря, і водночас непересічний - бо лише під час оперативного втручання було виявлено ознаки найнебезпечнішої хвороби. Однак професіоналізм, досвід та злагодженість роботи усієї команди на чолі з Олександром Ярославовичем забезпечили найкращий результат. Всупереч прогнозам багатьох лікарів інших клінік про видалення всієї репродуктивної системи, Олександр Ярославович зберіг важливі органи. Він надзвичайно талановитий, відповідальний і відданий своїй справі, Професіонал з великої літери! На хороший результат тут працюють усі: медперсонал хірургічного відділення відповідає найвищим стандартам - справжні професіонали з досвідом роботи та чуйними серцями. Не зважаючи на те, що мені зробили досить складну операцію (нижньо-серединну лапаротомію, гістеректомію 1 типу з матковими трубами та дренування порожнини малого тазу), саме завдяки підтримці й допомозі цих людей на 2-й день після операції я вже вставала, на 5-й - повернулася додому, а через місяць - повернулася майже до всіх звичних справ. У клініці "R+" дійсно продумано все до дрібниць: від комфортних умов, білосніжної постільної білизни, халату і капців, збалансованого харчування (тут не дають сірих лікарняних супчиків), до цілодобового медичного супроводу. Привітність та уважність до кожного - візитна картка усіх працівників клініки. Я переконана, що якщо життя спрямовує когось до лікарів, то варто оберати кращих - таких, як Олександр Ярославович та його колеги! ДЯКУЮ Вам, Олександре Ярославовичу за все, що Ви зробили для мене, зі мною!) Хай Господь благословить Вас за Ваші справи!!! А людям, які стоять перед нелегким вибором лікаря чи клініки, раджу завітати сюди і самостійно відчути цю атмосферу благочинності, оберайте кращих і довіряйте професіоналам. Бо успіх справи починається з довіри!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Доброго дня, Катерино! Нам дуже приємно, що Ви відмітили високий професіоналізм наших лікарів Шеваги О.Я та Шептицького В.В., привітність, уважність та чуйні серця персоналу. Такі теплі слова пацієнта і є найвищою похвалою, для всієї команди R+ . Дякуємо за довіру, будьте здорові!

Лоскутова Светлана
Лоскутова Светлана
11.12.2020

Хочу поблагодарить Александра Ярославовича Шевагу за проведенную операцию. Знаю его как замечательного и высококвалифицированного специалиста уже много лет. Когда возникла проблема, даже не стоял вопрос куда и к кому обращаться. Только к нему). Во время консультации он умеет объяснить сложные вещи настолько просто и ясно, что доктору доверяешь на все 200% . Это действительно профессионал своего дела и хирург от Бога. Александр Ярославович, спасибо Вам огромное за вашу работу! Клинике повезло иметь такого врача среди своих специалистов! Буду рекомендовать клинику и доктора своим знакомым!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Благодарим за доверие.
Для нас действительно честь работать в одной команде с доктором Шевагой А.Я. мы совместно создаем новую культуру здоровья с любовью к людям! Будьте здоровы!

Ярина Б.
Ярина Б.
19.11.2020

Не знаю, як нам так пощастило потрапити до Олександра Ярославовича, але це реально везіння. Такі лікарі на вагу золота. Коли ти стикаєшся з онко - ти не знаєш що робити, куди бігти і загалом -з чого почати. Важливо в такий момент потрапити до рук лікаря, який виявиться не тільки професіоналом, а й людиною. Олександр Ярославович не тільки допоміг нам з чоловіком зрозуміти, яке лікування чекає надалі, але і підтримав морально. Ми безмежно вдячні Олександру Ярославовичу за його людяність, чесність, щирість, чуйність і професіоналізм!

Наталия
Наталия
13.11.2020

Хочу оставить отзыв , так как очень понравился доктор Инна Анатольевна. Грамотная , специалист своей сфере на 100%, вежливая , внимательная ко всем деталям , рекомендую все всем . У нас очень сложная ситуация, и Нужна была Консультация грамотного врача.

Полтавська Олена Валeріївна
Полтавська Олена Валeріївна
06.11.2020

ВЕЛИКА ПОДЯКА лікарю акушер-гінекологу, хірургу Шевага Олександру Ярославовичу. Він Лікар, який щиро любить свою справу, з великим бажанням допомогти пацієнту. Це справжній Лікар від Бога, з золотими руками! Дуже приємно, коли у відділенні Олександра Ярославовича, команда працює дуже слажено, з позитивом настроєні усі співробітники. Окрему ПОДЯКУ, ЩИРО ВИНОШУ лікарю гінекологу-ендокринологу Громовій Олександрі Леонідівні, за компетентність у своїй справі, уважність та вірно поставлений діагноз. ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!! ВИ НАЗАВЖДИ В МОЄМУ СЕРЦІ!

Яна
Яна
22.10.2020

Велика подяка лікарю Шевага Олександр Ярославович! Дуже хороший лікар і людина !!!Він найкращий хірург!

Катерина
Катерина
17.10.2020

Прекрасному немає меж, але Ви близькі до ідеалу. Кращого спеціаліста в гінекології, ніж Квашенко В.П. не знаю, не кажучи вже про людський фактор, що для мене тут настільки ж істотно. Її аура позитивно впливає на пацієнта, а навколишній персонал успішно прагне відповідати її рівню послуги. Дякую Вам, медики, і бережіть себе!

16.10.2020

R+ на Коновальця 34а. Хочу висловити свою подяку лікарю Квашенко ВП за консультацію та рекомендації. Живу за кордоном (Нідерланди) і ще незнайшла кращого спеціаліста ніж Валентина Павлівна, і шукати більше не буду. Щиро Вам дякую!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Дякуємо вам за відгук. Бажаємо вам здоров'я!

Забарская Людмила
Забарская Людмила
17.09.2020

Огромное спасибо всему персоналу клиники! Особые слова благодарности Шевага Александру Ярославовичу, доктору-интерну Татьяне, медсёстрам Наташе, Алёне, Валентине, Инне, анестезиологу (к сожалению не помню имени). Невероятный профессионализм, неравнодушие, внимательность и искреннее участие и сопереживание этих замечательных людей помогли легче пройти оперативное вмешательство и восстановительный период. Вы - большие профессионалы с огромными сердцами! Спасибо огромное! Добра вам!!!

Наталия
Наталия
16.09.2020

Всем добрый день! Клинику для консультации по гинекологии выбрала из-за врача, который в ней практикует – Шевага Александр Ярославович. Сделала диагностику и хирургическую операцию. Врача выбрала по информации в интернете и не прогадала. Просто сказать, что Шевага Александр Ярославович – хороший хирург-гинеколог – это ничего не сказать. Высокая квалификация видится сразу, с первого визита. Никакой лишней информации, все по теме и понятно. При чем, после общения с ним, у меня не было страха из-за диагноза и предстоящей операции. Он сумел все объяснить на позитиве, со взглядом в будущее. Вопрос о сохранении репродуктивных функций не стоял (мне 50 лет и у меня есть дочь). Поэтому я доверилась этому врачу и быстро согласилась на операцию. При диагнозе - миома матки, множественные кисты шейки матки - мне сделали лапароскопическую пангистеректомию. Операцию делали 7 августа 2020 г. Думала, что после операции попаду в депрессию из-за женской мнительности, типа неполноценности. Но и тут врач проявил себя еще и хорошим психологом. Объяснил, что операция не только снимет у меня постоянную тревогу - а вдруг там растет что-то нехорошее, - но и позитивно повлияет на дальнейшее качество жизни. При этом, для дальнейшего лечения порекомендовал специалиста-эндокринолога. Поэтому никаких негативных мыслей у меня нет. Есть желание по-быстрее восстановиться и вернуться к активной жизни – работе, увлечениям, путешествиям. Огромное Вам спасибо, Александр Ярославович! В клинике я сдала все анализы и прошла необходимую диагностику перед операцией (флюорографию, кардиограмму, фиброгастроскопию (под медицинским сном)). Цены для Киева реальные, поэтому я не искала, где что подешевле. При этом, вся информация сохраняется в вашей электронной карточке и дублируется вам на электронную почту. Не надо носить с собой бумаги, очень удобно. Первое, что бросается в глаза, когда входишь в клинику - это ЧИСТОТА и СВЕТ!!! Потом я отметила продуманную систему расположения кабинетов, входов/выходов из здания и даже наличие игровой зоны для детей. На рецепции приятные девушки. Очень вежливые и внимательные. Клиника работает БЕЗ ВЫХОДНЫХ! Интерьер клиники выполнен из очень качественных и современных материалов, чувствуется, что не экономили, все для удобства пациентов. Оборудование в кабинетах диагностики НОВОЕ и его МНОГО!!! Может мне так показалось, но произвело впечатление, как в таком небольшом здании все это поместилось! Хирургический блок расположен на отдельном этаже. Современное оборудование. Операцию проводил Шевага Александр Ярославович, врач-анестезиолог Седлецкий Руслан Евгеньевич – немногословный, конкретный, чувствуешь, что попала в серьезные руки)). Ему ассистировал молодой анестезиолог Виталий (фамилию, к сожалению, не знаю), очень старательный и внимательный. После наркоза плохо не было, быстро пришла в себя. Палаты комфортабельные, хорошо оборудованы. Санузел, телевизор, халат, тапочки, чисто и уютно. Огромное спасибо медсестричкам Алене, Юлии, Вале. Очень веселые, но свою работу делают четко и профессионально. Свой отзыв написала от чистого сердца, хочу, чтоб другие люди знали про эту клинику и могут доверять специалистам, которые там работают и действительно «болеют» за свое дело! ))

Ужвенко Оксана Миколаївна
Ужвенко Оксана Миколаївна
04.09.2020

Благодарна доктору Сычу Максиму Владимировичу за успешно проведенную в субботу операцию-гистерорезектоскопию. Рекомендую врача.

Лена
Лена
19.08.2020

Хочу поблагодарить за проделанную работу Шевагу Александра Ярославовича и команду профессионалов клиники R+! Много времени меня беспокоила проблема атрофический кольпит, цистотеле. Обращалась к многим врачам и клиникам, была на многих консультациях, сделала все возможные анализы и проверки, но так помочь мне не смогли. Попала на консультацию в клинику R+, к Александру Ярославовичу и наконец, услышала ответ – тут мне могут помочь. Перед операцией доктор мне все объяснил, буквально на пальцах, что и как будет происходить, и как мне это поможет. Прекрасно образованный хирург с большим талантом. С уверенностью могу сказать, что ему можно доверить свое здоровье. Операция должна была продлиться 3,5 часа, но из-за сложности операции (1 категории) она длилась 6 часов и прошла успешно 3 августа 2020 года. Так же хочу поблагодарить всю команду, которая присутствовала на операции и была со мной в послеоперационный период. Хороший уход и условия (современные палаты и медицинское оборудование), отзывчивый медицинский персонал. Словом, они подарили мне новую жизнь без боли.

Котеньова Світлана Анатоліївна
Котеньова Світлана Анатоліївна
15.08.2020

Висловлюю величезну вдячність лікарю гінекологу-онкологу, хірургу Шевага Олександру Ярославовичу. Завдяки його досвіду, професіоналізму і підходу вдалося запобігти непотрібному оперативному втручанню і визначити дійсну причину безпліддя. Мене направили до Олександра Ярославовича для консультації, щодо лапароскопії, яку мені призначили після діагнозу повної непрохідності маткових труб. Олександр Ярославович висловив сумнів, щодо діагнозу, і запропонував пройти повторну сальпінгографію, після якої виявилося, що попередній діагноз був хибний, і маткові труби повністю прохідні. Тобто хірургічне втручання (лапароскопія) було не потрібне в даному випадку. Була підозра на хронічний ендометрит, тому Олександр Ярославович порадив провести процедуру гістерорезектоскопії з подальшою гістологією для визначення причини безпліддя ||. Як виявилося пізніше лікар був повністю правий і хронічний ендометрит підтвердився. Дуже важливо знайти досвідченого, людяного лікаря, який має за мету, в першу чергу допомогти пацієнтові з вирішенням його проблеми, безперечно, від себе можу сказати, що таким лікарем і є Олександр Ярославович Шевага!! Обидві процедури (сальпінгографія і гістерорезектоскопія) пройшли чудово, лікар дуже доступно пояснив мені причини їх необхідності і всі подальші дії. Також хочу висловити подяку анестезіологу Седлецькому Руслану Євгеновичу  і всьому медичному персоналу клініки R+, за теплу і приємну атмосферу під час мого перебування там.

27.07.2020

Сподобалось гарне відношення до пацієнтів.

Олена Р.
Олена Р.
24.07.2020

Хочу висловити подяку Шевага Олександру Ярославовичу. П'ять роки тому, мені поставили діагноз інтрамурально-субсерозна міома. Було пройдено багато обстежень, зроблені гістологія, кріо абляція, радіо-волнова терапія шм і завдяки всьому цьому миома з 4см виросла до 10см! До яких тільки лікарів я не зверталась! Але тепер все, що вони могли мені запропонувати-це лише видалити міому разом з маткою. Дякую долі, що вона звела мене з Олександром Ярославовичем. Він найкращий хірург, лікар за покликанням, професіонал своєї справи. Йому можна довірити найцінніше у житті-своє здоров'я. Перед оперативним втручанням лікар все мені досконало роз'яснив і відповів на всі мої питання. Були проведені навіть дві операції за один раз.

1)Консервативна міомектомія (видалена лише міома, матка залишилась)
2)Холецистектомія (видалення жовчного міхура)

Операція була складна технічно і пройшла успішно у липні 2020. Також хочу висловити подяку анестезіологу Седлецькому Руслану Євгеновичу і всій команді професіоналів, які працюють у мед.центрі R+ Олександр Ярославович, дякую що подарували мені надію на щасливе життя без болю!

04.06.2020

Наблюдаюсь уже год у Квашенко Валентины Павловны. Она врач профессионал своего дела. С особым пониманием относится ко всем проблемам. При назначение лечения все подробно объясняет и дает рекомендации. Если назначает лечение, то всегда есть результат! Хочу сказать слова благодарности Вам Валентина Павловна , спасибо Вам огромное! Будьте здоровы и помогайте быть здоровыми вашим пациентам!

Патынская Анна Викторовна
Патынская Анна Викторовна
16.04.2020

Очень нравится врач, рекомендую. Инна Николаевна очень деликатная, внушает доверие, толковая, все обьяснит и чувствуется забота на приёме. Рада, что нашла своего врача!

26.03.2020

Самый добрый доктор на свете. Спасибо вам за доченьку.

14.03.2020

Сподобався підхід лікаря, отримала грамотну консультацію. Були призначені додаткові аналізи, для розуміння причин захворювання. Порадувало те, що лікар не призначив відразу гормональні препарати а вирішив розібратися в першопричину.

Очень доброжелательный доктор. Все хорошо объяснила, рассказала. Буду к доктору обращаться.

Была в клинике у гинеколога - Черновол Татьяны Валентиновны. Доктор очень внимательный и приятный, все очень хорошо обьясняет. Сервис на высоте! Спасибо вам огромное!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Евгения, добрый день! Благодарим Вас за положительный отзыв и высокую оценку нашего медицинского центра. Будьте здоровы!

19.02.2020

Хороший спеціаліст! Звернулися з чоловіком до неї на консультацію, так як давно хотіли дітей. Лікар поставився до нашої проблеми з максимальною увагою та розумінням. Обстежила, та призначила лікування. Усім задоволені. Рекомендую!

Дуже уважний лікар. Справила на мене хороше враження. Всі призначені препарати дуже хороші і не несуть шкоди здоров'ю. Також, лікар чіткіше, та більш детально, ніж інші пояснила абсолютно все за результатами аналізів. Я задоволена.

18.11.2019

Очень внимательний,вежливый врач.

15.04.2019

Теплый прием, расположила к себе. Я очень боялась идти к гинекологу, она меня успокоила.

21.03.2019

Доктор очень приятная! Вела мою беременность, всегда внимательна, все УЗИ и кольпоскопию делала у нее. Крайне удобно. Отличный диагност! Ни одной проблемы за 9 месяцев, все консультации на высшем уровне. После родов снова только к ней.

21.03.2019

Оцениваю доктора больше, чем на пять!! Настолько хороший специалист, и как человек приятная, очень понравилась! Еще буду обращаться к ней и другим рекомендую!

19.03.2019

Врач очень компетентная, тактичная, помогла выяснить причину проблемы и назначила лечение. Обращаюсь каждый раз, как возникает необходимость. Переступаешь порог кабинета без страха и чувства дискомфорта. Все доходчиво и понятно объясняет.

Понравился прием, я у нее не первый раз уже, мне нравится ее подход. Доктор внимательная, говорит все как есть. С ней очень приятно общаться . Она хорошо объясняет причины, результаты анализов, диагнозы, и подбирает слова так, что пациенту абсолютно не страшно. Скажу больше, доктор помог мне не с одной гинекологической проблемой справиться и до сих пор меня ничего не беспокоит.

17.03.2019

Доктор очень хорошая, очень квалифицированная, у нее на все вопросы есть ответы, все рассказала и объяснила. Нам назначены повторные приемы и мы обязательно будем продолжать лечение.

11.03.2019

Врач очень хорошая, раньше она принимала в другой клинике, ради нее я теперь перешла в R+ Medical Network. Приветливая, вежливая, все объясняет толково. Могу советовать уверенно данного специалиста.

Пришлось обратиться к гинекологу с очень деликатной проблемой. Была приятно получить тактичную, квалифицированную консультацию. Отмечу, что лечение, назначенное после анализов, очень помогло. Буду обращаться снова.

04.03.2019

Я осталась очень довольна. Доктор выше всех похвал, я получила все что хотела!

Врач великолепный! Водила свою дочь к ней, нам помогла. Все объясняет, приветливая, ставлю ей 5 из 5 баллов!

Инна Анатольевна замечательный врач, давно у нее наблюдаюсь, рекомендую как отличного врача.

25.02.2019

Квалифицированный, грамотный врач, приятная в общении. Назначила все необходимые анализы. Продолжаю у нее лечение.

11.02.2019

Тетяна Володимирівна лікар від Бога! Вона допомогла мені з моєю проблемою. Після призначеного нею лікування я нарешті змогла завагітніти та народити здорового сина. Безмежно вдячна Вам за Вашу нелегку працю! Низький Вам уклін!

15.01.2019

Хороший врач. Мне её порекомендовала знакомая, и я считаю, что это была достойная рекомендация . Врач очень внимательная.

Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр