Відгуки

Залишити відгук
Н. Клименко, О. Чередниченко
Н. Клименко, О. Чередниченко
21.01.2022

Дякуємо персоналу і лікарям Центру, зокрема О. Башировій, Т. Ганжі та К. Фроловій за уважне ставлення до пацієнтів і професіоналізм.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Наталіє та Олександре!
Дякуємо, що знайшли час та залишили відгук.
Обов‘язково передамо подяку лікарям, їм буде дуже приємно.
Будьте здорові!

Ольга Віслобокова
Ольга Віслобокова
20.01.2022

Вдячна персоналу клініки за уважне та турботливе ставлення при кожному візиті! Завжди зустрічаю розуміння, підтримку та професіоналізм всіх лікарів, до яких звертаюсь. Завжди маю впевненість, що тут зможуть допомогти. Особлива подяка Федосову Артему Едуардовичу не просто за майстерність, а віртуозність підготовки та проведення операції, консультування, постопераційного супроводу! Яскрава, обдарована особистість, талановитий лікар, якому можна довіряти! Бажаю многая літа легкої та приємної праці, яка приносила б задоволення!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ольго, дякуємо, що ділитеся враженнями про візити в медичний центр. Ми раді чути, що Вам подобається в R+, вдячні за довіру.
Команда R+ створює нову культуру здоров‘я з любов‘ю та турботою.
Обов‘язково передамо слова вдячності лікарю, йому буде приємно.
Бажаємо міцного здоров‘я!

Елена
Елена
20.01.2022

Дуже уважний лікар, розпитує в деталях історію хвороби, кваліфіковано призначає лікування і роз'яснює нюанси як медикаментозні, так і вправи/психологічні моменти. Чуйний і в той самий час допомагає не надумувати і не накручувати себе. Правильно поставив діагноз і призначив лікування, яке допомогло . Мега дякую!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Олено, дякуємо за зворотний зв‘язок.
В R+ ведуть прийом кращі спеціалісти.
Галина Григорівна чуйний та турботливий лікар індивідуально підходить до розв'язання питань профілактики та лікування. Ми раді, що Ви задоволені.
Будьте здорові

Ірина Грабійчук
Ірина Грабійчук
14.01.2022

Хочу подякувати лікарю акушеру гінекологу - Полупановій Юлії Петрівні, надзвичайно приємний лікар, досить уважно оглядає та підходить до пацієнта з розумінням, завжди знайде якомога найкраще лікування по новітнім технологіям та приписує ліки, які діють саме на проблему і дане захворювання. Мені дуже подобається те що лікар завжди йде в ногу з часом і вивчає нові ліки та нові методики закордонних лікарів і радить лікування яке не зашкоджує організму. Лікували кандиду та інші виділення по гінекології. Лікар до якого хочеться повернутись ще раз. Дякую Юлії за назначене лікування. Бажаю Вам кар'єрного росту та успіхів.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ірино, дякуємо за відгук та теплі слова на адресу лікаря. Юлія Петрівна чудовий спеціаліст, професійна та турботлива з любов‘ю відноситься до кожного. Лікарі медичних центрів R+ постійно розвиваються, щоб надавати Вам якісну медичну допомогу та сервіс. Бажаємо міцного здоров‘я!

Наталія Мокренська
Наталія Мокренська
12.01.2022

З Новим роком та зі святами вітаю чудову клініку! Завжди приємно перебувати у вас. Чудовий та привітний персонал. Здебільшо на прийом приводимо синочка, який завжди залишається задоволений після прийому, бо отримує смачненький комплімент. Особливо вдячні, вже так скажемо, нашій, чудовій ЛОР: Кучеренко Олені Миколаївні! Уважна, приємна, все пояснює доступною мовою для нас - батьків. Професіонал своєї справи! Дуже раді, що Ви у нас є! Єдине чого можна побажати: Так тримати!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Наталіє, дякуємо за зворотний зв‘язок. Олена Миколаївна чудовий уважний спеціаліст, ми раді, що Ви задоволені візитом в R+ Вітаємо з Новорічними святами! Будьте здорові!

Полукарова Світлана
Полукарова Світлана
22.12.2021

Була на прийомі у двох лікарів: Романенко О.І та Кадирової С.А. Задоволена обома візитами. Хочу відмітити високий професіоналізм та індивідуальний підхід до пацієнта.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Світлано, Дякуємо, що оцінили професіоналізм та індивідуальний підхід спеціалістів R+) Бережіть себе, а при потребі, звертайтеся з радістю допоможемо!

Селентій Валерій Костянтинович
Селентій Валерій Костянтинович
07.12.2021

Дуже сподобалася клініка R+. Умови перебування на вищому рівні, приємний та ввічливий персонал, лікарі-майстри своєї справи, високий професійний рівень. Особисто хочу висловити свою подяку лікарю хірургу травматологу Григоровському Володимиру Валерієвичу, лікарю травматологу ортопеду Моніч Ярославі Димитріївні та анестезіологу Шляхтун Анатолію Олександровича!!! А також щира подяка керівництву клініки за організацію медичних послуг для людей! З повагою пацієнт Селентій В. К.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Валерію, дякуємо, що знайшли час та залишили відгук. Команда R+ створює комфортну атмосферу для надання якісного медичного обслуговування, тому в наших центрах працюють професіонали - висококласні лікарі та персонал. Ми раді, що змогли допомогти Вам! Обов‘язково передамо Ваші слова вдячності лікарям та керівництву, їм буде дуже приємно. Будьте здорові

Вахрушева Тетяна
Вахрушева Тетяна
24.11.2021

Хочу залишити свій відгук та свої враження про лікування в клініці R+ та зокрема у лікаря ортопеда-хірурга Григоровського Володимира Валерійовича. Маючи одну невдалу, на мій погляд, операцію з видалення мініску, після якої стан не покращився, навіть погіршувався щодня – я потрапила до рук Володимира Валерійовича, як потім виявилось з розірваною передньою хрестоподібною зв'язкою та ще з декількома супутніми проблемами в коліні. Після тривалих пошуків ортопеда – хірурга якому я могла б довірити оперувати своє коліно вдруге, мені порадили звернутись до Володимира Валерійовича. З першої зустрічі стало зрозуміло, що залишаюсь! Настільки вичерпною була консультація, та настільки дружелюбною розмова, що сумнівів в мене не залишилось. Далі був тривалий шлях. Операція в клініці R+, тут теж є багато чого сказати: дуже привітний персонал, ніколи не забуду ту підтримку яку я отримала від медсестри Альони яка була зі мною стільки скільки мені було потрібно. Помічниця Володимира Валерійовича, Ярослава, що заміняла його тоді коли це було потрібно - безперечно дуже талановитий лікар та приємна людина. Навіть дивно, я для них чергова пацієнтка клініки, яку вони скоріше за все не згадають зараз але я їх не забуду ніколи. Дуже зручна та чиста палата. Проте основне це лікар. Операція була в квітні, а завершився мій період одужання аж у вересні і весь цей час мене супроводжував мій лікар! Я отримувала від нього якісні поради, дієві процедури, а головне підтримку та віру в те, що все буде добре. З впевненістю можу сказати, що Володимир Валерійович віддається своїй справі на всі 100% та інколи мені здавалось, що навіть більше. Це лікар, який вміє лікувати лише якісно, ставитись до людей лише добре. Сьогодні я маю можливість жити повноцінним життям, повернулась до занять фітнесом, позбулась зайвої ваги, якої не змогла позбутись через травму і почуваюся дуже добре! Завжди буду вдячна Григоровському Володимиру Валерійовичу, та всьому персоналу клініки. Хоч ми з іншого міста але тепер ми всією сім'єю їздимо за здоров'ям виключно до лікарів клініки R+

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Тетяно, висловлюємо Вам велику подяку за те, що знайшли час написати такий докладний та повний добрих слів відгук на адресу команди R+! Ми дуже раді, що серед великої кількості клінік Ви обрали наш медичний центр та познайомилися з чудовим спеціалістом Григоровським Володимиром Валерійовичем. Ми докладаємо максимум зусиль, щоби наші пацієнти отримували високоякісну лікарську допомогу та сервіс високого рівня. Тому в наших центрах працюють професіонали з великим досвідом роботи – висококласні лікарі з любов'ю до своєї професії та людей! Бажаємо міцного здоров'я!

Віталій Ткаченко
Віталій Ткаченко
09.11.2021

Хочу від усього серця подякувати людині і лікарю, Професіоналу з великої літери, Гребенюку Юрію Степановичу. Потрапив до нього з температурою, ускладненим диханням, зеленими соплями і страхом, що щось не так. Він відразу, не вагаючись, після попереднього огляду направив робити знімок і не чекаючи пересилання по пошті сходив, подивився і тут же назвав діагноз, призначив лікування і буквально змусив почати прямо тут і зараз. Саме тому я себе зараз добре почуваю. А ще, під час мого лікування, подивися на мого сина і заспокоїв щодо його стану після перенесеної хвороби. Дуже дуже йому вдячний!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Віталію, дякуємо, що ділитеся враженнями про візит. Команда R+ працює заради того, щоб Ви отримували якісну медичну допомогу та сервіс. Будьте здорові!

Омельяненко Людмила Віталіівна
Омельяненко Людмила Віталіівна
25.10.2021

Дякую від усієї душі за висококваліфікованих лікарів, за людяність у спілкуванні та шикарну клініку з сучасною апаратурою закохалася у атмосферу медичного закладу, який хочеться відвідати ще раз і ще багато разів.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Людмило, дякуємо, що ділитеся враженнями про візит) Атмосфера, яку створює команда R+, кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання це все заради того, щоб Ви відчували нашу любов та турботу. Будьте здорові!

Залишити відгук
Показати ще

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр