Відгуки

Залишити відгук
Галина
Галина
01.02.2024

Троїцька Ірина Всеволодівна найкращий педіатр! Дуже вдячна за її консультації!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Галино, щиро дякуємо, що знайшли час та залишили відгук. Обов’язково передамо Ірині Всеволодівні Ваші слова, їй буде дуже приємно. Бажаємо міцного здоров’я!

Ірина Кожедьорова
Ірина Кожедьорова
29.01.2024

Лікар, Каратаєва Лілія Ніколаєвна, гарний спеціаліст, вирішала всі наші питання.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ірино, дякуємо за зворотний зв’язок.
Бережіть себе, а за потреби, звертайтеся, ми завжди раді допомогти.

Оксана
Оксана
29.01.2024

Щира вдячність лікарю гінекологу Онищенко Ірині Андріівні за професіоналізм і уважність. Знаю І.А. майже 3 роки, завжди чуйна і турботлива, кращого лікаря годі й шукати. Безмежно вдячна за надану мені кваліфіковану допомогу та доброзичливе ставлення.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Оксано, дякуємо що ділитеся враженнями про свій досвід.
Найкраща подяка для Ірини Андріївни – задоволений пацієнт, обов'язково передамо лікарю Ваші слова, їй буде приємно.
Бажаємо міцного здоров'я!

Ковеза Оксана
Ковеза Оксана
17.01.2024

Величезна подяка Олександру Ярославовичу за його професійну роботу. Безмежно вдячна йому не тільки за лікування особливо за поради стосовно покращення здоров'я, за турботу. Це дуже важливо для кожного пацієнта. З перших хвилин спілкування зрозуміло, що перед тобою професійний лікар і людина , яка за тебе більше хвилюється ніж ти сам. Для Олександра Ярославовича здоров'я жінки на першому місці. Хочу подякувати Тетяні В'ячеславівна, за її професійну роботу та тепло, турботу та любов до кожного. А також окрема подяка всьому мед.персоналу. Дівчатка ви найкращі. З Вами можна забути, що хворієш. Мої найкращі рекомендації R +.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Оксано, щиро дякуємо за детальний повний теплих слів відгук. Нам безмежно приємно, що Ви задоволені, а Ваш відгук надихає! Обов‘язково передамо слова вдячності лікарям та всій команді R+. Бажаємо міцного здоров‘я!

Каріна
Каріна
21.12.2023

На етапі планування народження першої дитини ми з чоловіком дуже хвилювалися, адже я мала проблеми з жіночим здоровʼям. Чоловік довго шукав мені кращого лікаря у цій галузі і ми обрали, я вважаю, кращого спеціаліста. Хочу подякувати лікарю Шеваге Олександру Ярославовичу! Дуже розумний, уважний, відповідальний, гарне почуття гумору, що дуже доречно під час прийому. Крім вашої професійності, я хочу підкреслити вашу людяність та співчуття. Ви проявили справжню турботу. Операція пройшла якогомога безболісно і професійно. Гарний та комфортний прийом, надання послуг - все на вищому рівні. Чудовий лікар!! Дякуюємо Вам за допомогу!!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Каріно, дякуємо за детальний повний теплих слів відгук. Обовʼязково передамо Олександру Ярославовичу Ваші слова йому буде дуже приємно

Причко Алла Васильевнаівна
Причко Алла Васильевнаівна
13.12.2023

Оперувалась в клініці 28 листопада. Дуже вдячна хірургам Завертиленко Дмитру Сергійовичу та Евгену Констянтиновичу за професійність, всім медсестрам і іншому персоналу клініки. Бажаю всі вам професійної наснаги та щастя! І ще раз дякую!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Алло, дякуємо за зворотний зв’язок та теплі слова на адресу команди R+ Нам безмежно приємно, що Ви залишилися задоволені якістю обслуговування та результатом. Бажаємо міцного здоров’я!

Полукарова С. В.
Полукарова С. В.
06.12.2023

Дуже задоволена якістю послуг. Щиро вдячна Тимошенко Д.В. за чуйність та фаховість. Особлива подяка всім,хто працює на рецепції. Вони супер професіонали та просто чудові люди!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Світлано, дякуємо за відгук. Команда R+ працює заради того, щоб наші клієнти отримували якісну медичну допомогу та сервіс. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашими послугами. Бажаємо міцного здоровʼя!

Погребний Володимир Миколайович
Погребний Володимир Миколайович
23.11.2023

За все життя не зустрічав врачів краще.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Володимире, дякуємо, що ділитеся враженнями про візит в R+ Бажаємо міцного здоровʼя!

Азізов Ленур
Азізов Ленур
15.11.2023

Хочу подякувати лікарю-неврологу Дворянову Володимиру Олександровичу. Лікар не тільки професіонал своєї справи(неврологія), а ще й чудовий психолог. Він надав мені рекомендаці і сказав, у разі, якщо у мене виникне необхідність з ним проговорити стостовно мого лікування і наданих рекомендацій я можу подзвонити в клініку і попросити, щоб мене з ним зв'язали. Минув вже рік як я був у нього на прийомі і от сьогодні у мене виникла необхідність з ним проговорити. Не дивлячись на те, що я вже був у нього досить давно, він все одно мені перетелефонував. Хочу тут звернути увагу на те, що більшість приватних клінік в такій ситуації, сказали б вам іти повторно на прийом, хоча у вас можливо лише невеличке запитання і вам би довелось зайвий раз витрачати свій час та гроші і їхати для того, щоб задати одне питання..

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ленуре, дякуємо, що знайшли час та поділилися враженнями про візит.

Команда R+ створює нову культуру здоров’я з любов’ю та турботою до людей.

Обов’язково передамо Володимиру Олександровичу Ваші слова, лікарю буде дуже приємно.

Бажаємо міцного здоров’я!

Цикалюк Мирослава
Цикалюк Мирослава
08.11.2023

Дуууже задоволена лікарем Тимошенко Дмитром Валерійовичем. Вперше в житті звернулася до лікаря отоларинголога,турбувало клацання у вусі,яке створювало мені страшенний дискомфорт і вже аж подіяло на мою нервову систему. І дякуючи професійним рекомендаціям лікаря вже на наступний день після лікування я позбулась вказаних симптомів. Дуже задоволена! Дуже вдячна! Лікар дуже уважний,професіонал!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Мирославо, дякуємо, що знайшли час та поділилися досвідом. Дмитро Валерійович чудовий спеціаліст, професійний, уважний до деталей, завжди радий надати допомогу. Обов’язково передамо лікарю Ваші слова, йому буде приємно, адже головна подяка для лікаря – задоволений пацієнт. Бажаємо міцного здоров’я!

Залишити відгук
Показати ще

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр