Відгуки

Залишити відгук
Прокопенко Ольга
Прокопенко Ольга
05.07.2024

Хочу щиро подякувати лікарю хірургу Сєрову Віталію Юрійовичу за високий професіоналізм, чуйність та людяність. З повагою Ваша пацієнтка Прокопенко Ольга

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ольго, дякуємо за теплий відгук. Обов'язково передамо Ваші слова Віталію Юрійовичу, лікарю буде дуже приємно. Бережіть себе, а за потреби, звертайтеся, ми завжди раді допомогти!

Sofi Kraplya
Sofi Kraplya
05.07.2024

Була у лікаря-лора Петрик Галини, чудова людина, лікар вищої категорії.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Софіє, дякуємо, що знайшли час та залишили відгук. Бажаємо міцного здоров'я!

Tatiana Skrypka
Tatiana Skrypka
04.07.2024

Задоволена візитом до лікаря Махник В.В., дуже професійно та позитивно. Дякую!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Тетяно, дякуємо за зворотний зв'язок Бережіть себе, а за потреби, звертайтеся, ми завжди раді допомогти!

Анна Храпач
Анна Храпач
04.07.2024

Дуже задоволена візітом. Приємна атмосфера, лікар Мирослава Петрівська фахівець своєї справи. Зробили обстеження, дали слушні поради. Дякую.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Анно, дякуємо, що знайшли час, оцінили атмосферу, яку ми створюємо для Вас та фаховість Мирослави Юріївни. Нам приємно, що Ви задоволені візитом в R+ Бережіть себе, а за потреби, звертайтеся, ми завжди раді допомогти!

Заменський О.Л.
Заменський О.Л.
01.07.2024

Віталій Юрійович, професіонал своєї справи. Я вдячний не тільки за консультацію, операцію, а і за турботливе ставлення до пацієнта.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Олександре, дякуємо, що знайшли час та залишили відгук. Нам безмежно приємно, що Ви задоволені якістю надання медичних послуг в R+ Бережіть себе, а за потреби, звертайтеся, ми завжди раді допомогти!

Роман
Роман
27.06.2024

ЖАХ!!! Мав багато не дуже хороших симптомів, з чим прийшов в R+. Проходив лікарів, в результаті: При поганіій генетиці в неврлогічних хворобах, при треморі в руках і приступах коли трясе все тіло. Мені виписали антидепреанти, лікар провела один тест на 15 питань і перевірила рефлекси. От і все лікування. Дерматовенеролог - проводила консультацію російською, хоча як на мене це не припустимо. Ревматолог - якщо вам 25-60 років, навіть присмерті вам розкажуть історії як хлопці приїздять в Київ, щоб тут через приватну клініку "відмазатися від армії".(я прожива. в Києві давно і не вмію контролювати такі процеси оранізму як сині ноги, чи болі від того ж діагнозу). Лікар також завжди перебиває і спілкується зверхньо. До більш менш адекватного спілкування ми прийшли лише після огляду коли стало зрозуміло, що є реальна і серйозна проблема. При зверненні я вказав !!!ПРОБЛЕМА З НОГАМИ!!!. Лікар направив мене на капіляроскопію на Осокорки(від Іподрому) кажучи що це найкраще місце де роблять цю процедуру(100% відкат). Лиш проблема в тому, що там цю процедуру роблять лише на руки і у вас буде все добре навіть якщо це не так. Я зробив - здоровий. Пішов в іншу клініку, поставили діагноз повістю протележний і пояснили, що потрібно було прийти роки 3 назад. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЛІКУВАТИСЯ В ДАНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ. При зверненні в підтримку, мені сказали, що все ок, і "Найчастіше" мій діагноз вражає верхні кінцівки тому все добре. Не завжди, а найчастіше. Не клініка - цирк.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Романе, ми не залишаємо без уваги жоден відгук та звернення. Раніше Вам була надана офіційна відповідь на звернення, нам шкода, що Ваш досвід не відповів Вашим очікуванням. Розуміємо Ваше незадоволення стосовно мови, вдячні за зауваження та щиро перепрошуємо. Обов'язково приділимо максимальну увагу в цьому напрямку та організуємо курси вдосконалення української мови. Бажаємо міцного здоровʼя!

Семкович Андрій Михайлович
Семкович Андрій Михайлович
24.06.2024

Я працював, а також проходив лікування в багатьох медичних закладах, але мене вразив порядок та чистота у вашій клініці. Ваш персонал дуже уважний і привітний. Лікар Махник Володимир Васильович дуже гарний професіонал своєї справи, доступно все пояснює, люб'язно поставився до мене. Відчувається значний досвід у роботі та відповідальність за кожну процедуру. Хочу висловити свою щиру вдячність лікарю Махник Володимиру Васильовичу.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Андрію, дякуємо за теплий відгук) Ми щиро радіємо кожного разу, коли бачимо таку вдячність зі сторони пацієнтів. Команда R+ це професіоналізм, любов та турбота про Вас. Бажаємо міцного здоров‘я!

Рибак Віталіна Олегівна
Рибак Віталіна Олегівна
28.05.2024

Хочу подякувати лікарю Дацко Віталію за професійний підхід у вирішенні скарг. Дуже професійний та пацієнто-орієнтований підхід. Лікар дуже уважний, тактовний та професійний. За необхідністю впевнено звертатимусь повторно!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Віталіно, нам дуже приємно, що Ви знайшли час та залишили відгук. Дякуємо, що ділитеся враженнями про візит в R+) Ми радіємо кожного разу, коли читаємо відгуки наших клієнтів, адже заради Вашого здоров‘я, турботи про Вас ми підібрали команду кращих фахівців, які з любовʼю до своєї справи та з турботою про Вас підходять до розвʼязання питань профілактики та лікування. Бажаємо міцного здоровʼя!

Мельничук Ольга Олександрівна
Мельничук Ольга Олександрівна
07.05.2024

Вдячна за уважність та професіоналізм

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ольго, дякуємо, що знайшли час та залишили зворотний звʼязок. Бережіть себе, а за потреби, звертайтеся, ми завжди раді допомогти!

Оля В.
Оля В.
02.05.2024

Вже вдруге звертаюся за консультацією до лікаря-невролога Дворянова Володимира Олександровича. Лікар дуже уважно та детально оглядає, багато пояснює, не призначає зайвого (як обстеження, так і лікування). В на останньому прийомі допоміг позбавитися болю з яким я прийшла одразу під час огляду! Вдячна за допомогу та професіоналізм!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ольго, дякуємо за зворотний звʼязок. Ми пишаємося професійністю наших спеціалістів. Володимир Олександрович постійно вдосконалюється, має великий практичний досвід, знання специфіки своєї кваліфікації, персональний підхід до кожного пацієнта все це допомагає у правильному лікуванні. Бажаємо міцного здоровʼя!

Залишити відгук
Показати ще

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр