Відгуки

Залишити відгук
Каньоко Ірина
Каньоко Ірина
22.06.2022

Найкращий діагност та висококваліфікований спеціаліст! Баширова Оксана Григорівна володіє як сучасними, так і класичніми методами діагностики та лікування.Має талант викладача, дуже детально та уважно збирає анамнез.Про таких кажуть :"Лікар від Бога!"Дякую вам від усього серця!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ірино, дякуємо, що ділитеся враженнями про візит в R+. Оксана Григорівна уважний та турботливий фахівець, ми раді, що Ви задоволені та обов‘язково передамо лікарю Ваш теплий відгук. Будьте здорові

Судовцова Людмила
Судовцова Людмила
22.06.2022

Хочу залишити гарний позитивний відгук про клініку, про професійних лікарів, з якими прийшлось працювати, а особливо про роботу з клієнтами. Завжди привітні, готові піти тобі на зустріч, завжди вирішували організаційні питання. Це теж дуже важливо у наш швидкий час.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Людмило, щиро вдячні за відгук. Заради здоров‘я та довіри наших клієнтів команда R+ всім серцем турбується про Вас, з чуйністю та увагою підходять до розв'язання питань профілактики та лікування. Будьте здорові!

Наталія Радкевич
Наталія Радкевич
22.06.2022

Добрий день. Вирішила написати відгук про лікаря Григоровського Володимира Валерійовича, тому що була ВРАЖЕНА професіоналізмом та компетентністю цієї людини. Моя мама скаржилася на біль у коліні , а потім просто не змогла стати на ногу і зробити крок. Ми були у двох травматологів, ставало , на жаль, тільки гірше. Нам казали, що треба робити операцію на коліні, тому ми вирішили дізнатися ще одну думку. І записалися на прийом до Володимира Валерійовича. Який уважний до деталей, доброзичливий і терплячий лікар! Він оглянув, поставив питання бо , як лікар зазначив, повинен скласти свою думку , а не спиратися на заключення двох попередніх лікарів. Потім перевірив коліна, потім таз . На наше здивування, він сказав, що всі рухи коліна, які він зробив мамі , були б неможливими при проблемі саме коліна. Пояснив людською мовою чому болить саме коліно, хоча справ була у спині і лікар абсолютно чітко це вияснив . Він подивився спину і зробив неймовірне! Мама заходила до нього у кабінет з палочкою та розкладним стульчиком, а вийшла своїми ногами. Не лікар, а чарівник!!! Завдяки Володимиру Валерійовичу, ми вияснили точний діагноз , зараз лікуємо те, що треба і одужуємо! Ця людина - справжній лікар, який не зациклився виключно на своїй спеціалізації, а побачив і виявив причину і, без перебільшення, звільнив людину від страждань! ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА ГРИРОРОВСЬКОМУ ВОЛОДИМИРУ ВАЛЕРІЙОВИЧУ!!!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Наталіє, дякуємо за відгук та високу оцінку професіоналізму Володимира Валерійовича! Ми раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо міцного здоров‘я!

Матковська Ірина
Матковська Ірина
22.06.2022

Дякую Сапожак Інні Миколаївні за приклад сучасного лікаря-професіонала! Приємна у спілкуванні, ввічлива, уважна до пацієнта і його потреб. Провела грунтовний огляд, надала вичерпну інформацію. Призначила лікування лиш після повного обстеження! Без сумніву хочеться приходити і надалі на прийом до такого лікаря і бути впевненій у кваліфікованій допомозі.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ірино, щиро вдячні за відгук та високу оцінку. Обов’язково передамо Ваші слова Інні Миколаївні, лікарю буде дуже приємно. Бажаємо міцного здоров’я!

Хоптинець Олександр
Хоптинець Олександр
22.02.2022

Був на прийомі у Моніч Ярослави Дмитрівни із болями у гомілкостоповому суглобі. Лікар правильно поставила діагноз і призначила лікування. Процес діагностики разом з рентгеном зайняв не більше 40хв. Ніде черг не було. Вчора закінчив приймати курс ліків і нога в порядку. Лікарі кваліфіковані, персонал ввічливиий, є все необхідне обладнання. Медичний центр повністю виконує свою лікувальну функцію. Дякую усім!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Олександре, дякуємо, що ділитеся враженнями про візит в R+) Ми щиро радіємо кожного разу, коли бачимо таку вдячність зі сторони пацієнтів. Обов‘язково передамо Ваші слова команді R+. Бажаємо міцного здоров‘я!

Н. Клименко, О. Чередниченко
Н. Клименко, О. Чередниченко
21.01.2022

Дякуємо персоналу і лікарям Центру, зокрема О. Башировій, Т. Ганжі та К. Фроловій за уважне ставлення до пацієнтів і професіоналізм.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Наталіє та Олександре!
Дякуємо, що знайшли час та залишили відгук.
Обов‘язково передамо подяку лікарям, їм буде дуже приємно.
Будьте здорові!

Ольга Віслобокова
Ольга Віслобокова
20.01.2022

Вдячна персоналу клініки за уважне та турботливе ставлення при кожному візиті! Завжди зустрічаю розуміння, підтримку та професіоналізм всіх лікарів, до яких звертаюсь. Завжди маю впевненість, що тут зможуть допомогти. Особлива подяка Федосову Артему Едуардовичу не просто за майстерність, а віртуозність підготовки та проведення операції, консультування, постопераційного супроводу! Яскрава, обдарована особистість, талановитий лікар, якому можна довіряти! Бажаю многая літа легкої та приємної праці, яка приносила б задоволення!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ольго, дякуємо, що ділитеся враженнями про візити в медичний центр. Ми раді чути, що Вам подобається в R+, вдячні за довіру.
Команда R+ створює нову культуру здоров‘я з любов‘ю та турботою.
Обов‘язково передамо слова вдячності лікарю, йому буде приємно.
Бажаємо міцного здоров‘я!

Елена
Елена
20.01.2022

Дуже уважний лікар, розпитує в деталях історію хвороби, кваліфіковано призначає лікування і роз'яснює нюанси як медикаментозні, так і вправи/психологічні моменти. Чуйний і в той самий час допомагає не надумувати і не накручувати себе. Правильно поставив діагноз і призначив лікування, яке допомогло . Мега дякую!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Олено, дякуємо за зворотний зв‘язок.
В R+ ведуть прийом кращі спеціалісти.
Галина Григорівна чуйний та турботливий лікар індивідуально підходить до розв'язання питань профілактики та лікування. Ми раді, що Ви задоволені.
Будьте здорові

Ірина Грабійчук
Ірина Грабійчук
14.01.2022

Хочу подякувати лікарю акушеру гінекологу - Полупановій Юлії Петрівні, надзвичайно приємний лікар, досить уважно оглядає та підходить до пацієнта з розумінням, завжди знайде якомога найкраще лікування по новітнім технологіям та приписує ліки, які діють саме на проблему і дане захворювання. Мені дуже подобається те що лікар завжди йде в ногу з часом і вивчає нові ліки та нові методики закордонних лікарів і радить лікування яке не зашкоджує організму. Лікували кандиду та інші виділення по гінекології. Лікар до якого хочеться повернутись ще раз. Дякую Юлії за назначене лікування. Бажаю Вам кар'єрного росту та успіхів.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ірино, дякуємо за відгук та теплі слова на адресу лікаря. Юлія Петрівна чудовий спеціаліст, професійна та турботлива з любов‘ю відноситься до кожного. Лікарі медичних центрів R+ постійно розвиваються, щоб надавати Вам якісну медичну допомогу та сервіс. Бажаємо міцного здоров‘я!

Наталія Мокренська
Наталія Мокренська
12.01.2022

З Новим роком та зі святами вітаю чудову клініку! Завжди приємно перебувати у вас. Чудовий та привітний персонал. Здебільшо на прийом приводимо синочка, який завжди залишається задоволений після прийому, бо отримує смачненький комплімент. Особливо вдячні, вже так скажемо, нашій, чудовій ЛОР: Кучеренко Олені Миколаївні! Уважна, приємна, все пояснює доступною мовою для нас - батьків. Професіонал своєї справи! Дуже раді, що Ви у нас є! Єдине чого можна побажати: Так тримати!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Наталіє, дякуємо за зворотний зв‘язок. Олена Миколаївна чудовий уважний спеціаліст, ми раді, що Ви задоволені візитом в R+ Вітаємо з Новорічними святами! Будьте здорові!

Залишити відгук
Показати ще

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр