Гістерорезектоскопія

Гістерорезектоскопія - амбулаторна, мала гінекологічна операція, яка виконується з метою лікування патологічних станів чи верифікації діагнозу. Гістерорезектоскопія є підтипом гістероскопії, яку проводять з терапевтичною метою.

В R+ Medical Network дана процедура виконується в умовах денного стаціонару лікарями гінекологами. Перед операцією обов’язково слід проконсультуватися у Вашого акушера-гінеколога для встановлення клінічної задачі і призначення попереднього обстеження.

Для гістерорезектоскопії використовують спеціальне обладнання - гістероскоп, який дозволяє здійснювати візуальний контроль стану слизової оболонки досліджуваних органів. Вводиться гістероскоп через піхву.

Здебільшого, процедура проводиться під загальною анестезією. Займає 30-60 хв. Не характеризується тривалим відновлювальним періодом та наявністю ускладнень.

З допомогою гістерорезектоскопії можуть виконуватися:

  • видалення поліпів та субмукозних вузлів;
  • біопсія - забір фрагментів тканин з ураженої ділянки для патогістологічного дослідження;
  • вишкрібання порожнини матки;
  • усунення внутрішньоматкових злук;
  • видалення міом тощо.

Гістерорезектоскопія є високоінформативним методом діагностики і ефективним методом лікування. В R+ Лікарі-гінекологи володіють високим рівнем кваліфікації, що гарантує Вам гідну якість виконуваних маніпуляцій.

Записатися на прийом до гінеколога для проведення огляду та отримання рекомендацій щодо гістерорезектоскопії Ви завжди можете, зателефонувавши до нашого контакт-центру.

Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Міома матки
28.09.2020
Міома матки
Міома матки - доброякісна пухлина, яка найчастіше виникає в тканинах гладких м’язів матки. Захвор...
Ендометріоз
28.09.2020
Ендометріоз
Ендометріоз - захворювання репродуктивної системи у жінок, яке супроводжується розростанням ендом...
Гіперплазія ендометрію
28.09.2020
Гіперплазія ендометрію
Гіперплазія ендометрію - процес надлишкового росту внутрішньої слизової оболонки матки - ендометр...
Лікування цервіциту
18.11.2019
Лікування цервіциту
Цервіцит - це запалення шийки матки, яке може носити як інфекційний, так і неінфекційний характер.
Проект «Бережи Себе, Ridna!»
21.05.2021
Проект «Бережи Себе, Ridna!»
Мета проекту: Привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної за...
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Непрохідність маткових труб
16.04.2021
Непрохідність маткових труб
Маткові або фалопієві труби - це парний порожній орган, який з з’єднує матку з придатками (яєчник...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Гістерорезектоскопія
Черныш Инна Александровна
Черныш Инна Александровна
26.07.2021

Была сегодня у доктора гинеколога Новицкой Оксаны, очень грамотный и информативный доктор, все понравилось.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Інно Олександрівно, дякуємо, що оцінили професійність Оксани Вікторівни, лікар з радістю відповідає на всі відповіді пацієнтів та надає кваліфіковану допомогу. Будьте здорові.

24.04.2021

Хочу выразить сердечную благодарность медцентру "R+", расположенному на ул. Касияна, 2/1, который обладает прекрасным оборудованием и высококлассными специалистами. Красивый интерьер, идеальная чистота, приятная музыка, даже предусмотрены зарядные устройства для мобильных гаджетов. Чувствуется, что здесь рады клиентам и готовы сделать их пребывание в центре максимально комфортным. Хочу от всей души поблагодарить чудесных врачей центра - прекрасного гинеколога Новицкую О.В., которая быстро и четко поставила диагноз, дала исчерпывающую информацию и в полном объёме ответила на все интересующие вопросы, онкохирургов Шевагу А.Я. и Шептицкого В.В., которые блестяще провели сложную операцию ( это уникальные хирурги ), врача-анестезиолога Шляхтуна А.А., врача-эндоскописта Кочубей Е.С., а также медсестер и врачей-интернов, которые ухаживали за мной и помогали мне восстановиться после сложной операции, санитарочку , которая тщательно следила за чистотой в отделении, поваров, которые вкусно кормили. Всё было на очень высоком уровне. Я очень рекомендую этот медцентр. Это идеальное учреждение, в котором вам помогут восстановить и сохранить самое ценное в этой жизни - ЗДОРОВЬЕ! С уважением и благодарностью, Лариса Василенко.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ларисо, дякуємо, що знайшли час написати такий детальний і повний добрих слів відгук. Ми дуже раді, що змогли допомогти, і Ви залишилися задоволені перебуванням в нашому центрі! Заради Вашого здоров'я, комфорту і безпеки ми підібрали команду професіоналів, які всім серцем вболівають за пацієнтів і віддаються повністю своїй роботі. Дякуємо за довіру. Бажаємо міцного здоров'я і завжди раді допомогти!

Пурисова Анна
Пурисова Анна
29.01.2021

Доброго времени суток... Хотелось оставить отзыв о работе врача Новицкой Оксаны Викторовны. Эта хрупкая девушка спасает жизни большому количеству пациенток. Это очень мудрый квалифицированный опытный специалист с ОГРОМНЫМ сердцем. Обратившись впервые к Оксане Викторовне, доверилась ей и не жалею ни минуты. Была проведена адекватная диагностика, оперативное лечение и реабилитация. Желаю всем здоровья. Спасибо руководству R+ , что предоставляете возможность качественно лечить людей квалифицированной команде.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Доброго дня, Анно! Лікарю Новицькій О.В. та всьому персоналу медичного центру R+ безмежно приємно отримувати відгуки пацієнтів. Ми раді, що Ви знайшли свого лікаря, Оксана Вікторівна дійсно професіонал з великим серцем, дякуємо Вам за довіру. Будьте здорові!

Благодарна Сапожак Инне Николаевне за квалифицированную помощь.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Добрый день, Алина. Спасибо за благодарность, Сапожак И.Н. замечательный специалист мы рады что Вам помогли. Будьте здоровы!

Денисюк Катерина
Денисюк Катерина
11.12.2020

Висловлюю щиру вдячність та безмежну повагу лікарю Олександру Ярославовичу Шевазі та його команді! Місяць тому, 11 листопада, я довірилась і прооперувалась у Олександра Ярославовича, і зараз вдячна Богу за те, що потрапила саме до нього. Олександр Ярославович разом із Володимиром В'ячеславовичем Шептицьким та іншими колегами не просто видалили міому великих розмірів і численні кісти, а продовжили моє життя і подбали про якість мого майбутнього... Мій випадок - один із багатьох у практиці цього лікаря, і водночас непересічний - бо лише під час оперативного втручання було виявлено ознаки найнебезпечнішої хвороби. Однак професіоналізм, досвід та злагодженість роботи усієї команди на чолі з Олександром Ярославовичем забезпечили найкращий результат. Всупереч прогнозам багатьох лікарів інших клінік про видалення всієї репродуктивної системи, Олександр Ярославович зберіг важливі органи. Він надзвичайно талановитий, відповідальний і відданий своїй справі, Професіонал з великої літери! На хороший результат тут працюють усі: медперсонал хірургічного відділення відповідає найвищим стандартам - справжні професіонали з досвідом роботи та чуйними серцями. Не зважаючи на те, що мені зробили досить складну операцію (нижньо-серединну лапаротомію, гістеректомію 1 типу з матковими трубами та дренування порожнини малого тазу), саме завдяки підтримці й допомозі цих людей на 2-й день після операції я вже вставала, на 5-й - повернулася додому, а через місяць - повернулася майже до всіх звичних справ. У клініці "R+" дійсно продумано все до дрібниць: від комфортних умов, білосніжної постільної білизни, халату і капців, збалансованого харчування (тут не дають сірих лікарняних супчиків), до цілодобового медичного супроводу. Привітність та уважність до кожного - візитна картка усіх працівників клініки. Я переконана, що якщо життя спрямовує когось до лікарів, то варто оберати кращих - таких, як Олександр Ярославович та його колеги! ДЯКУЮ Вам, Олександре Ярославовичу за все, що Ви зробили для мене, зі мною!) Хай Господь благословить Вас за Ваші справи!!! А людям, які стоять перед нелегким вибором лікаря чи клініки, раджу завітати сюди і самостійно відчути цю атмосферу благочинності, оберайте кращих і довіряйте професіоналам. Бо успіх справи починається з довіри!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Доброго дня, Катерино! Нам дуже приємно, що Ви відмітили високий професіоналізм наших лікарів Шеваги О.Я та Шептицького В.В., привітність, уважність та чуйні серця персоналу. Такі теплі слова пацієнта і є найвищою похвалою, для всієї команди R+ . Дякуємо за довіру, будьте здорові!

Лоскутова Светлана
Лоскутова Светлана
11.12.2020

Хочу поблагодарить Александра Ярославовича Шевагу за проведенную операцию. Знаю его как замечательного и высококвалифицированного специалиста уже много лет. Когда возникла проблема, даже не стоял вопрос куда и к кому обращаться. Только к нему). Во время консультации он умеет объяснить сложные вещи настолько просто и ясно, что доктору доверяешь на все 200% . Это действительно профессионал своего дела и хирург от Бога. Александр Ярославович, спасибо Вам огромное за вашу работу! Клинике повезло иметь такого врача среди своих специалистов! Буду рекомендовать клинику и доктора своим знакомым!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Благодарим за доверие.
Для нас действительно честь работать в одной команде с доктором Шевагой А.Я. мы совместно создаем новую культуру здоровья с любовью к людям! Будьте здоровы!

Ярина Б.
Ярина Б.
19.11.2020

Не знаю, як нам так пощастило потрапити до Олександра Ярославовича, але це реально везіння. Такі лікарі на вагу золота. Коли ти стикаєшся з онко - ти не знаєш що робити, куди бігти і загалом -з чого почати. Важливо в такий момент потрапити до рук лікаря, який виявиться не тільки професіоналом, а й людиною. Олександр Ярославович не тільки допоміг нам з чоловіком зрозуміти, яке лікування чекає надалі, але і підтримав морально. Ми безмежно вдячні Олександру Ярославовичу за його людяність, чесність, щирість, чуйність і професіоналізм!

Полтавська Олена Валeріївна
Полтавська Олена Валeріївна
06.11.2020

ВЕЛИКА ПОДЯКА лікарю акушер-гінекологу, хірургу Шевага Олександру Ярославовичу. Він Лікар, який щиро любить свою справу, з великим бажанням допомогти пацієнту. Це справжній Лікар від Бога, з золотими руками! Дуже приємно, коли у відділенні Олександра Ярославовича, команда працює дуже слажено, з позитивом настроєні усі співробітники. Окрему ПОДЯКУ, ЩИРО ВИНОШУ лікарю гінекологу-ендокринологу Громовій Олександрі Леонідівні, за компетентність у своїй справі, уважність та вірно поставлений діагноз. ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!! ВИ НАЗАВЖДИ В МОЄМУ СЕРЦІ!

Яна
Яна
22.10.2020

Велика подяка лікарю Шевага Олександр Ярославович! Дуже хороший лікар і людина !!!Він найкращий хірург!

Забарская Людмила
Забарская Людмила
17.09.2020

Огромное спасибо всему персоналу клиники! Особые слова благодарности Шевага Александру Ярославовичу, доктору-интерну Татьяне, медсёстрам Наташе, Алёне, Валентине, Инне, анестезиологу (к сожалению не помню имени). Невероятный профессионализм, неравнодушие, внимательность и искреннее участие и сопереживание этих замечательных людей помогли легче пройти оперативное вмешательство и восстановительный период. Вы - большие профессионалы с огромными сердцами! Спасибо огромное! Добра вам!!!

Наталия
Наталия
16.09.2020

Всем добрый день! Клинику для консультации по гинекологии выбрала из-за врача, который в ней практикует – Шевага Александр Ярославович. Сделала диагностику и хирургическую операцию. Врача выбрала по информации в интернете и не прогадала. Просто сказать, что Шевага Александр Ярославович – хороший хирург-гинеколог – это ничего не сказать. Высокая квалификация видится сразу, с первого визита. Никакой лишней информации, все по теме и понятно. При чем, после общения с ним, у меня не было страха из-за диагноза и предстоящей операции. Он сумел все объяснить на позитиве, со взглядом в будущее. Вопрос о сохранении репродуктивных функций не стоял (мне 50 лет и у меня есть дочь). Поэтому я доверилась этому врачу и быстро согласилась на операцию. При диагнозе - миома матки, множественные кисты шейки матки - мне сделали лапароскопическую пангистеректомию. Операцию делали 7 августа 2020 г. Думала, что после операции попаду в депрессию из-за женской мнительности, типа неполноценности. Но и тут врач проявил себя еще и хорошим психологом. Объяснил, что операция не только снимет у меня постоянную тревогу - а вдруг там растет что-то нехорошее, - но и позитивно повлияет на дальнейшее качество жизни. При этом, для дальнейшего лечения порекомендовал специалиста-эндокринолога. Поэтому никаких негативных мыслей у меня нет. Есть желание по-быстрее восстановиться и вернуться к активной жизни – работе, увлечениям, путешествиям. Огромное Вам спасибо, Александр Ярославович! В клинике я сдала все анализы и прошла необходимую диагностику перед операцией (флюорографию, кардиограмму, фиброгастроскопию (под медицинским сном)). Цены для Киева реальные, поэтому я не искала, где что подешевле. При этом, вся информация сохраняется в вашей электронной карточке и дублируется вам на электронную почту. Не надо носить с собой бумаги, очень удобно. Первое, что бросается в глаза, когда входишь в клинику - это ЧИСТОТА и СВЕТ!!! Потом я отметила продуманную систему расположения кабинетов, входов/выходов из здания и даже наличие игровой зоны для детей. На рецепции приятные девушки. Очень вежливые и внимательные. Клиника работает БЕЗ ВЫХОДНЫХ! Интерьер клиники выполнен из очень качественных и современных материалов, чувствуется, что не экономили, все для удобства пациентов. Оборудование в кабинетах диагностики НОВОЕ и его МНОГО!!! Может мне так показалось, но произвело впечатление, как в таком небольшом здании все это поместилось! Хирургический блок расположен на отдельном этаже. Современное оборудование. Операцию проводил Шевага Александр Ярославович, врач-анестезиолог Седлецкий Руслан Евгеньевич – немногословный, конкретный, чувствуешь, что попала в серьезные руки)). Ему ассистировал молодой анестезиолог Виталий (фамилию, к сожалению, не знаю), очень старательный и внимательный. После наркоза плохо не было, быстро пришла в себя. Палаты комфортабельные, хорошо оборудованы. Санузел, телевизор, халат, тапочки, чисто и уютно. Огромное спасибо медсестричкам Алене, Юлии, Вале. Очень веселые, но свою работу делают четко и профессионально. Свой отзыв написала от чистого сердца, хочу, чтоб другие люди знали про эту клинику и могут доверять специалистам, которые там работают и действительно «болеют» за свое дело! ))

Лена
Лена
19.08.2020

Хочу поблагодарить за проделанную работу Шевагу Александра Ярославовича и команду профессионалов клиники R+! Много времени меня беспокоила проблема атрофический кольпит, цистотеле. Обращалась к многим врачам и клиникам, была на многих консультациях, сделала все возможные анализы и проверки, но так помочь мне не смогли. Попала на консультацию в клинику R+, к Александру Ярославовичу и наконец, услышала ответ – тут мне могут помочь. Перед операцией доктор мне все объяснил, буквально на пальцах, что и как будет происходить, и как мне это поможет. Прекрасно образованный хирург с большим талантом. С уверенностью могу сказать, что ему можно доверить свое здоровье. Операция должна была продлиться 3,5 часа, но из-за сложности операции (1 категории) она длилась 6 часов и прошла успешно 3 августа 2020 года. Так же хочу поблагодарить всю команду, которая присутствовала на операции и была со мной в послеоперационный период. Хороший уход и условия (современные палаты и медицинское оборудование), отзывчивый медицинский персонал. Словом, они подарили мне новую жизнь без боли.

Котеньова Світлана Анатоліївна
Котеньова Світлана Анатоліївна
15.08.2020

Висловлюю величезну вдячність лікарю гінекологу-онкологу, хірургу Шевага Олександру Ярославовичу. Завдяки його досвіду, професіоналізму і підходу вдалося запобігти непотрібному оперативному втручанню і визначити дійсну причину безпліддя. Мене направили до Олександра Ярославовича для консультації, щодо лапароскопії, яку мені призначили після діагнозу повної непрохідності маткових труб. Олександр Ярославович висловив сумнів, щодо діагнозу, і запропонував пройти повторну сальпінгографію, після якої виявилося, що попередній діагноз був хибний, і маткові труби повністю прохідні. Тобто хірургічне втручання (лапароскопія) було не потрібне в даному випадку. Була підозра на хронічний ендометрит, тому Олександр Ярославович порадив провести процедуру гістерорезектоскопії з подальшою гістологією для визначення причини безпліддя ||. Як виявилося пізніше лікар був повністю правий і хронічний ендометрит підтвердився. Дуже важливо знайти досвідченого, людяного лікаря, який має за мету, в першу чергу допомогти пацієнтові з вирішенням його проблеми, безперечно, від себе можу сказати, що таким лікарем і є Олександр Ярославович Шевага!! Обидві процедури (сальпінгографія і гістерорезектоскопія) пройшли чудово, лікар дуже доступно пояснив мені причини їх необхідності і всі подальші дії. Також хочу висловити подяку анестезіологу Седлецькому Руслану Євгеновичу  і всьому медичному персоналу клініки R+, за теплу і приємну атмосферу під час мого перебування там.

27.07.2020

Сподобалось гарне відношення до пацієнтів.

Олена Р.
Олена Р.
24.07.2020

Хочу висловити подяку Шевага Олександру Ярославовичу. П'ять роки тому, мені поставили діагноз інтрамурально-субсерозна міома. Було пройдено багато обстежень, зроблені гістологія, кріо абляція, радіо-волнова терапія шм і завдяки всьому цьому миома з 4см виросла до 10см! До яких тільки лікарів я не зверталась! Але тепер все, що вони могли мені запропонувати-це лише видалити міому разом з маткою. Дякую долі, що вона звела мене з Олександром Ярославовичем. Він найкращий хірург, лікар за покликанням, професіонал своєї справи. Йому можна довірити найцінніше у житті-своє здоров'я. Перед оперативним втручанням лікар все мені досконало роз'яснив і відповів на всі мої питання. Були проведені навіть дві операції за один раз.

1)Консервативна міомектомія (видалена лише міома, матка залишилась)
2)Холецистектомія (видалення жовчного міхура)

Операція була складна технічно і пройшла успішно у липні 2020. Також хочу висловити подяку анестезіологу Седлецькому Руслану Євгеновичу і всій команді професіоналів, які працюють у мед.центрі R+ Олександр Ярославович, дякую що подарували мені надію на щасливе життя без болю!

Патынская Анна Викторовна
Патынская Анна Викторовна
16.04.2020

Очень нравится врач, рекомендую. Инна Николаевна очень деликатная, внушает доверие, толковая, все обьяснит и чувствуется забота на приёме. Рада, что нашла своего врача!

14.03.2020

Сподобався підхід лікаря, отримала грамотну консультацію. Були призначені додаткові аналізи, для розуміння причин захворювання. Порадувало те, що лікар не призначив відразу гормональні препарати а вирішив розібратися в першопричину.

Дуже уважний лікар. Справила на мене хороше враження. Всі призначені препарати дуже хороші і не несуть шкоди здоров'ю. Також, лікар чіткіше, та більш детально, ніж інші пояснила абсолютно все за результатами аналізів. Я задоволена.

Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр