Гістерорезектоскопія

Гістерорезектоскопія - амбулаторна, мала гінекологічна операція, яка виконується з метою лікування патологічних станів чи верифікації діагнозу. Гістерорезектоскопія є підтипом гістероскопії, яку проводять з терапевтичною метою.

В R+ Medical Network дана процедура виконується в умовах денного стаціонару лікарями гінекологами. Перед операцією обов’язково слід проконсультуватися у Вашого акушера-гінеколога для встановлення клінічної задачі і призначення попереднього обстеження.

Для гістерорезектоскопії використовують спеціальне обладнання - гістероскоп, який дозволяє здійснювати візуальний контроль стану слизової оболонки досліджуваних органів. Вводиться гістероскоп через піхву.

Здебільшого, процедура проводиться під загальною анестезією. Займає 30-60 хв. Не характеризується тривалим відновлювальним періодом та наявністю ускладнень.

З допомогою гістерорезектоскопії можуть виконуватися:

  • видалення поліпів та субмукозних вузлів;
  • біопсія - забір фрагментів тканин з ураженої ділянки для патогістологічного дослідження;
  • вишкрібання порожнини матки;
  • усунення внутрішньоматкових злук;
  • видалення міом тощо.

Гістерорезектоскопія є високоінформативним методом діагностики і ефективним методом лікування. В R+ Лікарі-гінекологи володіють високим рівнем кваліфікації, що гарантує Вам гідну якість виконуваних маніпуляцій.

Записатися на прийом до гінеколога для проведення огляду та отримання рекомендацій щодо гістерорезектоскопії Ви завжди можете, зателефонувавши до нашого контакт-центру.

Лікарі напряму

Шевага Олександр Ярославович
Шевага Олександр Ярославович
Керівник хірургічної служби, кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, хірург
4
24
років досвіду
1540
грн
Детальніше
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Міома матки
28.09.2020
Міома матки
Міома матки - доброякісна пухлина, яка найчастіше виникає в тканинах гладких м’язів матки. Захвор...
Ендометріоз
28.09.2020
Ендометріоз
Ендометріоз - захворювання репродуктивної системи у жінок, яке супроводжується розростанням ендом...
Гіперплазія ендометрію
28.09.2020
Гіперплазія ендометрію
Гіперплазія ендометрію - процес надлишкового росту внутрішньої слизової оболонки матки - ендометр...
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
30.12.2021
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
Згідно з даними ВОЗ рак є однією з 4-х основних причин смертності (за винятком інфекційних) у віц...
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
21.05.2021
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
Мета проекту: Привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної за...
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Кольпіт (вагініт)
12.04.2021
Кольпіт (вагініт)
Вагініт (кольпіт) - це запальне захворювання слизової оболонки піхви, інфекційного або неінфекцій...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Гістерорезектоскопія
Ковеза Оксана
Ковеза Оксана
17.01.2024

Величезна подяка Олександру Ярославовичу за його професійну роботу. Безмежно вдячна йому не тільки за лікування особливо за поради стосовно покращення здоров'я, за турботу. Це дуже важливо для кожного пацієнта. З перших хвилин спілкування зрозуміло, що перед тобою професійний лікар і людина , яка за тебе більше хвилюється ніж ти сам. Для Олександра Ярославовича здоров'я жінки на першому місці. Хочу подякувати Тетяні В'ячеславівна, за її професійну роботу та тепло, турботу та любов до кожного. А також окрема подяка всьому мед.персоналу. Дівчатка ви найкращі. З Вами можна забути, що хворієш. Мої найкращі рекомендації R +.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Оксано, щиро дякуємо за детальний повний теплих слів відгук. Нам безмежно приємно, що Ви задоволені, а Ваш відгук надихає! Обов‘язково передамо слова вдячності лікарям та всій команді R+. Бажаємо міцного здоров‘я!

Каріна
Каріна
21.12.2023

На етапі планування народження першої дитини ми з чоловіком дуже хвилювалися, адже я мала проблеми з жіночим здоровʼям. Чоловік довго шукав мені кращого лікаря у цій галузі і ми обрали, я вважаю, кращого спеціаліста. Хочу подякувати лікарю Шеваге Олександру Ярославовичу! Дуже розумний, уважний, відповідальний, гарне почуття гумору, що дуже доречно під час прийому. Крім вашої професійності, я хочу підкреслити вашу людяність та співчуття. Ви проявили справжню турботу. Операція пройшла якогомога безболісно і професійно. Гарний та комфортний прийом, надання послуг - все на вищому рівні. Чудовий лікар!! Дякуюємо Вам за допомогу!!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Каріно, дякуємо за детальний повний теплих слів відгук. Обовʼязково передамо Олександру Ярославовичу Ваші слова йому буде дуже приємно

Кондратова Олена
Кондратова Олена
25.08.2022

Шевага Олександр Ярославович - дуже хороший лікар та чудова людина! Професіонал своєї справи, з прекрасним почуттям гумору. Має гарний підхід до пацієнта, вміє підтримати, підбадьорити. Хочу виразити велику подяку за допомогу нашій мамі. Олександре Ярославовичу дуже дякуємо Вам за ваш професіоналізм та людяність! Також велика подяка вашій чудовій медичній команді за турботу! Рекомендую!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Олено, дякуємо, нам безмежно приємно чути, такі теплі слова вдячності, обов‘язково передамо Олександру Ярославовичу та всій медичній команді R+. Ми працюємо, заради Вас, будьте здорові!

Григораш Юлія Ігорівна
Григораш Юлія Ігорівна
28.07.2022

Максимально задоволена клінікою та своїм ідеальним лікарем - Сапожак І.М. Після першого візиту я відразу зрозуміла, що ведення вагітності тільки до неї. Дуже уважна та компетента. Спокійна, тому що спостерігаюсь саме в неї і знаю, що все під контролем:))

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Юліє, нам безмежно приємно, що Ви задоволені та ділитеся враженнями, дякуємо!

Матковська Ірина
Матковська Ірина
22.06.2022

Дякую Сапожак Інні Миколаївні за приклад сучасного лікаря-професіонала! Приємна у спілкуванні, ввічлива, уважна до пацієнта і його потреб. Провела грунтовний огляд, надала вичерпну інформацію. Призначила лікування лиш після повного обстеження! Без сумніву хочеться приходити і надалі на прийом до такого лікаря і бути впевненій у кваліфікованій допомозі.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ірино, щиро вдячні за відгук та високу оцінку. Обов’язково передамо Ваші слова Інні Миколаївні, лікарю буде дуже приємно. Бажаємо міцного здоров’я!

Денисюк Катерина
Денисюк Катерина
11.12.2020

Висловлюю щиру вдячність та безмежну повагу лікарю Олександру Ярославовичу Шевазі та його команді! Місяць тому, 11 листопада, я довірилась і прооперувалась у Олександра Ярославовича, і зараз вдячна Богу за те, що потрапила саме до нього. Олександр Ярославович разом із Володимиром В'ячеславовичем Шептицьким та іншими колегами не просто видалили міому великих розмірів і численні кісти, а продовжили моє життя і подбали про якість мого майбутнього... Мій випадок - один із багатьох у практиці цього лікаря, і водночас непересічний - бо лише під час оперативного втручання було виявлено ознаки найнебезпечнішої хвороби. Однак професіоналізм, досвід та злагодженість роботи усієї команди на чолі з Олександром Ярославовичем забезпечили найкращий результат. Всупереч прогнозам багатьох лікарів інших клінік про видалення всієї репродуктивної системи, Олександр Ярославович зберіг важливі органи. Він надзвичайно талановитий, відповідальний і відданий своїй справі, Професіонал з великої літери! На хороший результат тут працюють усі: медперсонал хірургічного відділення відповідає найвищим стандартам - справжні професіонали з досвідом роботи та чуйними серцями. Не зважаючи на те, що мені зробили досить складну операцію (нижньо-серединну лапаротомію, гістеректомію 1 типу з матковими трубами та дренування порожнини малого тазу), саме завдяки підтримці й допомозі цих людей на 2-й день після операції я вже вставала, на 5-й - повернулася додому, а через місяць - повернулася майже до всіх звичних справ. У клініці "R+" дійсно продумано все до дрібниць: від комфортних умов, білосніжної постільної білизни, халату і капців, збалансованого харчування (тут не дають сірих лікарняних супчиків), до цілодобового медичного супроводу. Привітність та уважність до кожного - візитна картка усіх працівників клініки. Я переконана, що якщо життя спрямовує когось до лікарів, то варто оберати кращих - таких, як Олександр Ярославович та його колеги! ДЯКУЮ Вам, Олександре Ярославовичу за все, що Ви зробили для мене, зі мною!) Хай Господь благословить Вас за Ваші справи!!! А людям, які стоять перед нелегким вибором лікаря чи клініки, раджу завітати сюди і самостійно відчути цю атмосферу благочинності, оберайте кращих і довіряйте професіоналам. Бо успіх справи починається з довіри!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Доброго дня, Катерино! Нам дуже приємно, що Ви відмітили високий професіоналізм наших лікарів Шеваги О.Я та Шептицького В.В., привітність, уважність та чуйні серця персоналу. Такі теплі слова пацієнта і є найвищою похвалою, для всієї команди R+ . Дякуємо за довіру, будьте здорові!

Ярина Б.
Ярина Б.
19.11.2020

Не знаю, як нам так пощастило потрапити до Олександра Ярославовича, але це реально везіння. Такі лікарі на вагу золота. Коли ти стикаєшся з онко - ти не знаєш що робити, куди бігти і загалом -з чого почати. Важливо в такий момент потрапити до рук лікаря, який виявиться не тільки професіоналом, а й людиною. Олександр Ярославович не тільки допоміг нам з чоловіком зрозуміти, яке лікування чекає надалі, але і підтримав морально. Ми безмежно вдячні Олександру Ярославовичу за його людяність, чесність, щирість, чуйність і професіоналізм!

Полтавська Олена Валeріївна
Полтавська Олена Валeріївна
06.11.2020

ВЕЛИКА ПОДЯКА лікарю акушер-гінекологу, хірургу Шевага Олександру Ярославовичу. Він Лікар, який щиро любить свою справу, з великим бажанням допомогти пацієнту. Це справжній Лікар від Бога, з золотими руками! Дуже приємно, коли у відділенні Олександра Ярославовича, команда працює дуже слажено, з позитивом настроєні усі співробітники. Окрему ПОДЯКУ, ЩИРО ВИНОШУ лікарю гінекологу-ендокринологу Громовій Олександрі Леонідівні, за компетентність у своїй справі, уважність та вірно поставлений діагноз. ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!! ВИ НАЗАВЖДИ В МОЄМУ СЕРЦІ!

Яна
Яна
22.10.2020

Велика подяка лікарю Шевага Олександр Ярославович! Дуже хороший лікар і людина !!!Він найкращий хірург!

Котеньова Світлана Анатоліївна
Котеньова Світлана Анатоліївна
15.08.2020

Висловлюю величезну вдячність лікарю гінекологу-онкологу, хірургу Шевага Олександру Ярославовичу. Завдяки його досвіду, професіоналізму і підходу вдалося запобігти непотрібному оперативному втручанню і визначити дійсну причину безпліддя. Мене направили до Олександра Ярославовича для консультації, щодо лапароскопії, яку мені призначили після діагнозу повної непрохідності маткових труб. Олександр Ярославович висловив сумнів, щодо діагнозу, і запропонував пройти повторну сальпінгографію, після якої виявилося, що попередній діагноз був хибний, і маткові труби повністю прохідні. Тобто хірургічне втручання (лапароскопія) було не потрібне в даному випадку. Була підозра на хронічний ендометрит, тому Олександр Ярославович порадив провести процедуру гістерорезектоскопії з подальшою гістологією для визначення причини безпліддя ||. Як виявилося пізніше лікар був повністю правий і хронічний ендометрит підтвердився. Дуже важливо знайти досвідченого, людяного лікаря, який має за мету, в першу чергу допомогти пацієнтові з вирішенням його проблеми, безперечно, від себе можу сказати, що таким лікарем і є Олександр Ярославович Шевага!! Обидві процедури (сальпінгографія і гістерорезектоскопія) пройшли чудово, лікар дуже доступно пояснив мені причини їх необхідності і всі подальші дії. Також хочу висловити подяку анестезіологу Седлецькому Руслану Євгеновичу  і всьому медичному персоналу клініки R+, за теплу і приємну атмосферу під час мого перебування там.

27.07.2020

Сподобалось гарне відношення до пацієнтів.

Олена Р.
Олена Р.
24.07.2020

Хочу висловити подяку Шевага Олександру Ярославовичу. П'ять роки тому, мені поставили діагноз інтрамурально-субсерозна міома. Було пройдено багато обстежень, зроблені гістологія, кріо абляція, радіо-волнова терапія шм і завдяки всьому цьому миома з 4см виросла до 10см! До яких тільки лікарів я не зверталась! Але тепер все, що вони могли мені запропонувати-це лише видалити міому разом з маткою. Дякую долі, що вона звела мене з Олександром Ярославовичем. Він найкращий хірург, лікар за покликанням, професіонал своєї справи. Йому можна довірити найцінніше у житті-своє здоров'я. Перед оперативним втручанням лікар все мені досконало роз'яснив і відповів на всі мої питання. Були проведені навіть дві операції за один раз.

1)Консервативна міомектомія (видалена лише міома, матка залишилась)
2)Холецистектомія (видалення жовчного міхура)

Операція була складна технічно і пройшла успішно у липні 2020. Також хочу висловити подяку анестезіологу Седлецькому Руслану Євгеновичу і всій команді професіоналів, які працюють у мед.центрі R+ Олександр Ярославович, дякую що подарували мені надію на щасливе життя без болю!

 
 
 
 
14.03.2020

Сподобався підхід лікаря, отримала грамотну консультацію. Були призначені додаткові аналізи, для розуміння причин захворювання. Порадувало те, що лікар не призначив відразу гормональні препарати а вирішив розібратися в першопричину.

Дуже уважний лікар. Справила на мене хороше враження. Всі призначені препарати дуже хороші і не несуть шкоди здоров'ю. Також, лікар чіткіше, та більш детально, ніж інші пояснила абсолютно все за результатами аналізів. Я задоволена.

Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр