Лапароскопія

Лапароскопія в гінекології - один з найбільш ефективних, малотравматичних хірургічних методів діагностики і лікування матки, маткових труб, яєчників та інших органів сечостатевої системи жінок.

Після лапароскопічних операцій час відновлення стану пацієнтки в рази коротше, ніж після стандартних, лапаротомічних втручань. Крім того, лапароскопія дозволяє зберегти органи і репродуктивну функцію у багатьох випадках (все залежить від типу операції і важкості патології).

В R+ Medical Network виконуються лапароскопічні гінекологічні операції будь-якого типу та складності. Ми маємо необхідне високотехнологічне обладнання. Лікарі-гінекологи R+ володіють багаторічним досвідом в хірургії, різними техніками, навичками і знаннями, які необхідні для проведення оперативного лікування.

Лапароскопічні операції призначаються виключно після огляду гінеколога, проведення інструментальної, функціональної і лабораторної діагностики. Причини завжди індивідуальні. Двох аналогічних випадків, як зазначають наші спціалісти, просто не буває.

Коли потрібна лапароскопія?

Лапароскопічні втручання відрізняються своєю багатозадачністю і реальною результативністю. Залежно від поставлених цілей, а також від підозри чи наявності встановленого діагнозу, лапароскопію використовують для:

 • діагностики і лікування ендометріозу. Саме цей метод є “золотим” стандартом в діагностиці ендометріозу - захворювання, при якому епітелій порожнини матки може поширюватися на будь-які органи та системи;
 • усунення позаматкової вагітності;
 • видалення кіст яєчників;
 • консервативної міомектомії (видалення міоматозних вузлів матки зі збереженням самого органу);
 • видалення матки;
 • діагностична лапароскопія проводиться з метою визначення причини хронічних тазових хвороб чи безпліддя;
 • видалення злук. Злуки - це поширена проблема, яка виникає на фоні запального процесу органів малого тазу чи ендометріозу. Злуки можуть призводити до хронічного тазового болю чи непрохідності кишківника. Раніше виконувались порожнинні (лапаротомічні) операції, внаслідок яких з'являється ще більше злук.

Якщо Вам гінеколог рекомендує пройти лапароскопічну діагностику чи лікування, будьте впевнені, що обрано раціональний, щадний і, головне, ефективний метод.

Лапароскопічні операції в R+Medical Network

R+ - мережа багатопрофільних медичних центрів у Києві. Лапароскопічні гінекологічні операції виконуються на базі хірургічного відділення за адресою: м. Київ, вул. касіяна, 2/1.

Ми виконуємо повний спектр лапароскопічних операцій. Для цього в наших центрах налагоджений повний цикл медичного обслуговування.

Ви можете пройти консультацію у гінеколога, необхідне обстеження, передопераційну підготовку.

Для здійснення хірургічного втручання встановлене сучасне, високоточне обладнання, що дозволяє виконувати операції різного ступеню складності - від діагностики до видалення матки і придатків.

Безпосередньо перед операцією Вас обов’язково огляне гінеколог, який буде проводити хірургічне лікування.

Крім цього, Вас проконсультує досвідчений анестезіолог, а також лікарі вузьких спеціальностей згідно з рекомендаціями Вашого лікаря-куратора (на підставі супутніх захворювань, результатів обстеження).
Після операції пацієнтка буде знаходитися певний час в умовах стаціонарі під наглядом анестезіолога, лікаря-куратора та середнього медичного персоналу. В палатах наявне все обладнання, яке потрібне для моніторинга стану пацієнта. Тому Ви можете бути впевнені у власній безпеці.

Наші лікарі є висококласними професіоналами національного і міжнародного рівнів. Щодня своє здоров’я команді R+ довіряють десятки жінок. Ми керуємося винятково діючими протоколами і рекомендаціями, що гарантує ефективність обраної тактики лікування.

Як проходить лапароскопія

Як для загальнохірургічних лапароскопічних операцій, так і для гінекологічних, використовують спеціальний лапароскоп-ендоскоп, оснащений блоком візуалізації (джерелом світла, відеокамерою, системою управління камерою), який передає зображення на екран з високою роздільною здатністю.

Залежно від характеру операції, можуть використовуватися спеціальні інструменти - від щипців до аспіраційних голок.

Лапароскопічна операція може тривати від 20 хв до кількох годин. Тривалість завжди визначається індивідуально, оскільки, залежить від типу втручання, стану здоров'я пацієнтки, поставлених завдань.
Проводиться оперативне лікування під загальним наркозом. Увесь цей час поруч з Вами буде знаходитися анестезіолог.

Суть методу полягає у введенні лапароскопа та інструментів через так звані проколи у черевній стінці. Таким чином, лікар отримує можливість візуалізації досліджуваної зони за допомогою оптичних пристроїв.

Завдяки даному методу, гінеколог під час операції виконує винятково точні маніпуляції, впливаючи конкретно на уражені ділянки без травмування суміжних органів і тканин.

Перевага лапароскопії полягає не ише у її високій точності, але й в короткому терміні відновлення пацієнтки. Оскільки відсутній глибокий порожнинний розріз, загоєння проходить легше та швидше.
В стаціонарі пацієнтка може знаходитися всього кілька діб, після чого буде скерована додому під спостереження лікаря-куратора.

Ваш гінеколог обов’язково визначить частоту контрольних візитів в постопераційний період, а також завжди буде залишатися на зв’язку.

Переваги проведення лапароскопії в R+Medical Network

Як Ви розумієте, шлях ефективності лікування гінекологічних патологій складається з багатьох факторів. В медичних центрах R+ ми готові запропонувати все, що потрібно саме Вам:

 • професіоналізм мультидисциплінарної команди. Абсолютно всі лікарі постійно вдосконалюють свої вміння і знання, відвідують українські і міжнародні конференції. А головне - успішно застосовують це на практиці;
 • чітке дотримання протоколів лікування;
 • розробка індивідуальної програми лікування, керуючись не лише офіційними рекомендаціями, але й зібраним анамнезом хвороби, станом здоров’я конкретної пацієнтки;
 • інструментальна і лабораторна діагностика. Якщо Вам перед операцією потрібно пройти УЗД органів малого тазу, КТ органів малого тазу з контрастом чи без, цервікометрію, сальпінгографію, Ви все можете виконати в межах одного медичного центру;
 • сучасне лапароскопічне обладнання. Ми постійно модернізуємо матеріально-технічну базу, купуючи новий інструмент і обладнання. Саме тому ми можемо виконати будь-яку операцію на високому професійному рівні;
 • комфортний стаціонар з цілодобовим медичним спостереженням. Перебуваючи в нашому стаціонарі, Ви завжди будете знаходитися під пильною увагою кваліфікованої команди лікарів і медперсоналу;
 • післяопераційний супровід. Ваш лікар завжди буде залишатися на зв'язку. Ви маєте змогу проконсультуватися онлайн чи відвідати лікаря в зручний час.

Якщо Ви шукаєте клініки в Києві, де виконуються лапароскопічні гінекологічні операції, ми готові допомогти Вам прямо зараз. Запишіться на попередню консультацію гінеколога, отримайте відповіді на всі свої питання.

Ви можете довіряти нашим лікарям, адже Ваше здоров’я - їх основний пріоритет.

Лікарі напряму

Шевага Олександр Ярославович
Шевага Олександр Ярославович
Керівник хірургічної служби, кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, хірург
4
24
років досвіду
1540
грн
Детальніше
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
30.12.2021
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
Згідно з даними ВОЗ рак є однією з 4-х основних причин смертності (за винятком інфекційних) у віц...
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
21.05.2021
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
Мета проекту: Привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної за...
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Кольпіт (вагініт)
12.04.2021
Кольпіт (вагініт)
Вагініт (кольпіт) - це запальне захворювання слизової оболонки піхви, інфекційного або неінфекцій...
Полікістоз
12.04.2021
Полікістоз
Полікістоз (синдром полікістозних яєчників Штейна-Левенталя) - це одне з найпоширеніших захворюва...
Порушення менструального циклу
12.04.2021
Порушення менструального циклу
Порушення менструального циклу - це одна з найчастіших причин звернення жінок до гінеколога.
Ендопротезування суглобів
12.04.2021
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів - хірургічне втручання, спрямоване на заміну пошкодженої кісткової ткан...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Лапароскопія
Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр