Дитячий невролог

Записатися на прийом

Дитяча неврологія - це розділ медицини, який вивчає діагностику, лікування і профілактику захворювань нервової системи дитини з народження до 18 років. Включаючи вивчення всіх механізмів розвитку патологічних станів і особливості дитячої нервової системи.

Тому, саме дитячий невролог повинен оцінювати психомоторний розвиток дитини, стан головного мозку і всіх відділів нервової системи в різні вікові періоди.

Дитяча неврологія - відносно молода наука, адже до недавнього часу неврологічними відхиленнями у дітей займалися виключно педіатри. Сьогодні дитячий невролог в Києві - це лікар, який володіє глибокими знаннями в галузі дитячої, дорослої неврології і чудово володіє знаннями фізіології новонароджених дітей. У зв'язку з чим, може вчасно помітити і визначити всі види порушень роботи ЦНС та провести коректне лікування патології.

 Як стверджують фахівці клініки R + Medical Network, введення окремої спеціалізації «дитячий невролог», дійсно стало необхідністю, так як з кожним роком лікарям відкриваються все нові особливості неврологічних хвороб, починаючи з перших днів життя дитини. Які не під силу вирішити педіатру.

Але і це ще не все. Хороший невропатолог в Києві повинен володіти не тільки клінічними навичками, а й зуміти відрізнити ті патологічні стани, які потребують невідкладного лікування.

Шановні батьки!

Багато захворювань центральної та периферичної нервової системи дитини призводять до несприятливих наслідків. Тому, чим раніше ви пройдете консультацію дитячого невролога, тим успішніше буде прогноз лікування патології. Тільки раннє визначення неврологічних патологій може попередити, мінімізувати масштаб порушень і подарувати дитині шанс на щасливе, здорове дитинство.

 

Коли потрібна консультація дитячого невролога

Плановий огляд новонародженої дитини, дитячим невропатологом, здійснюється щомісяця до першого року життя.

Щомісячне спостереження за розвитком психомоторних навичок малюка, дитячим невропатологом в Києві, має здійснюватися в обов'язковому порядку, так як більшість патологій нервової системи піддаються лікуванню саме в ранньому дитячому віці.

 Після 1-го року прийом невропатолога проводиться 1-2 рази на рік (якщо немає конкретних скарг і симптомів, що вказують на патологію ЦНС).

Тому, консультація дитячого невролога в клініці R + Medical Network для дітей раннього віку, вам знадобиться в разі:

 1.       Порушення сну у малюка (сон тривожний, поверхневий, дитина часто прокидається).
 2.       Частих зригувань.
 3.       Тремору підборіддя, рук, ніг.
 4.       Температури, що супроводжується судомами.
 5.       Затримка статокінетичного розвитку.
 6.       Затримка темпів мовного розвитку.

Для дітей старшого віку огляд невропатолога знадобиться, якщо у дитини:

 •         Виражені порушення концентрації уваги;
 •         Погана успішність;
 •         Порушення розвитку мовлення;
 •         Гіперактивність, сильна збудливість;
 •         Порушення м'язового тонусу;
 •         Нервові тіки;
 •         Носові кровотечі;
 •         Порушення зору;
 •         Часті головні болі, дратівливість;
 •         Порушення сну (безсоння, порушення фаз сну, ходіння уві сні).

Якщо дитина впала і отримав травму в області голови, шиї - огляд дитячого невропатолога знадобиться в терміновому порядку. Адже небезпека будь-яких травм отриманих дитиною не можна недооцінювати.

Одні пошкодження ЦНС у дітей викликають затримку мови, комунікацій, пам'яті, інші - порушення рухового розвитку: координацію, вестибулярні порушення, гіперкінези.

Тому, тільки хороший невролог в Києві зможе кваліфіковано провести діагностику і призначити результативне лікування.

Важливо знати!

Перше показання для того щоб записатися на прийом до дитячого невролога, є будь-яке ускладнення вагітності, в тому числі передчасні або стрімкі пологи.

 Так як, все це викликає кисневе голодування мозку малюка, і згодом може проявитися різноманітними порушеннями роботи ЦНС.

Які хвороби лікує дитячий невропатолог

Серед основних патологій, які лікує дитячий невропатолог в Києві, знаходиться:

 1.       Порушення мозкового кровообігу.
 2.       ЗМР (затримка мовного розвитку).
 3.       Епілепсія.
 4.       Травматичні ураження головного/спинного мозку.
 5.       Дитячий церебральний параліч.
 6.       Судоми.
 7.       Наслідки менінгіту, енцефаліту.
 8.       Синдром головного болю.
 9.       Гіперактивність (синдром дефіциту уваги).
 10.       Спадкові захворювання центральної нервової системи (синдром Марфана, міотонія, порушення обміну амінокислот).
 11.       Неврози, тики, енурез.

А також, перинатальне ураження нервової системи у дітей до 1 року.

Фахівці клініки R + Medical Network точно знають, що кожен наш маленький пацієнт із затримкою розвитку ЦНС або ж іншими патологіями нервової системи - унікальний. Тому кожен випадок, наші дитячі неврологи ніколи не узагальнюють, а забезпечують малюкові тільки індивідуальний підхід.

 Це не особливий метод дослідження, а звичайна здатність компетентного невролога побачити відмінності між індивідуальним розвитком дитини (педагогічними помилками батьків) та патологією ЦНС.

Тому, хороший дитячий невролог в Києві - це не завжди ноотропні і судинні препарати, тут, також можна обійтися корекцією психологічного фону дитини, зміною режиму харчування, сну, рухової активності.

Таким чином, в першу чергу потрібна кваліфікована діагностика та визначення проблеми, і тільки потім коректний підхід до лікування.

Але, на превеликий жаль, в Україні часто практикують зворотний порядок, в зв'язку з чим, у дітей «пропускається» основна патологія, і посилено проводиться лікування вторинних порушень. У підсумку наші фахівці стикаються з великою кількістю неврологічних ускладнень, які можна було запобігти, якщо захворювання було б діагностовано більш коректно.

Дитячий невропатолог клініки R + Medical Network - це фахівець найвищого рівня і лікарської кваліфікації, який систематично підвищує свою кваліфікацію, бере участь на міжнародних конференціях і виступає з науковими доповідями.

 Тому, у нас ви гарантовано зможете знайти відповіді на всі свої питання, стосовно не тільки здоров'я дитини, але і всієї сім'ї.

Методи діагностики в дитячій неврології R + Medical Network

Сучасна неврологічна допомога - це лише компетентна, точна діагностика, коректне лікування і профілактика захворювань ЦНС у дітей, заснована на принципах доказової медицини із застосуванням всіх інноваційних технологій, клінічних рекомендацій та контролю якості.

Тому, в клініці R + Medical Network всі наші маленькі пацієнти можуть швидко і достовірно пройти діагностику порушень ЦНС, зокрема:

 1. Доплерографія судин голови та шиї.
 2. КТ.
 3. Лабораторні дослідження.

Включаючи консультацію вузькопрофільних фахівців: дитячого офтальмолога, лора, алерголога, психолога, ендокринолога.

Всі види діагностики в клініці R + Medical Network абсолютно безпечні для дітей і безболісні.

 Тому, ще раз акцентуємо вашу увагу на те, що тільки компетентна і рання діагностика патології, є провідною ланкою на шляху одужання дитини.

Методи лікування в дитячій неврології R + Medical Network

Лікування дитячих неврологічних патологій, починається з першого відвідування фахівця, який зможе підтвердити/спростувати наявність проблеми, і при необхідності призначить коректне лікування.

Дитяча неврологія - це досить складна галузь медицини, тому батькам потрібно підготуватися до відвідування лікаря: попередньо поспостерігати за дитиною і скласти перелік питань.

Наша рекомендація пов'язана з тим, що саме на прийомі у дитячого невропатолога батьки найчастіше піддаються нервовій напрузі, в зв'язку з чим, можуть просто втратити важливі симптоми та особисті спостереження.

Однак ви завжди можете записатися на прийом до дитячого невролога в клініку R + Medical Network без будь-яких побоювань , так як наші фахівці володіють усіма тонкощами роботи досконало і ніколи не призначають медикаментозне лікування дитині, без явних на те причин.

Для лікування неврологічних захворювань в клініці R + Medical Network, лікар може призначати:

 1.       Фізіотерапію.
 2.       Лікувальну фізкультуру.
 3.       Масаж.

І тільки в найскладніших ситуаціях медикаментозну терапію. Всі призначення проводяться в індивідуальному порядку, виходячи з результатів дослідження і загального стану дитини.

Важливо знати!

У відновленні неврологічного здоров'я малюка належну увагу потрібно віддати не тільки медикаментів, а й лікувальним, профілактичним, реабілітаційним фізіотерапевтичним заходам, які при грамотному застосування відновлюють захисні сили дитини, знімають психоемоційне напруження і в цілому позитивно впливають на самопочуття дитини.

 Записатися до кращого дитячого невропатолога в Києві, ви зможете, звичайно ж, в клініці R + Medical Network - швидко і вигідно.

Крім цього, ви також можете скористатися послугою «консультація дитячого лікаря невролога онлайн», або ж викликати фахівця додому.

У будь-якому випадку, ціна буде прийнятною і повністю виправданою.

Лікарі напряму
Ніколаєнко Ірина Романівна
Ніколаєнко Ірина Романівна
Невролог дитячий, вища категорія
37
років досвіду
Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
30.12.2021
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
Згідно з даними ВОЗ рак є однією з 4-х основних причин смертності (за винятком інфекційних) у віц...
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
21.05.2021
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
Мета проекту: Привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної за...
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Кольпіт (вагініт)
12.04.2021
Кольпіт (вагініт)
Вагініт (кольпіт) - це запальне захворювання слизової оболонки піхви, інфекційного або неінфекцій...
Полікістоз
12.04.2021
Полікістоз
Полікістоз (синдром полікістозних яєчників Штейна-Левенталя) - це одне з найпоширеніших захворюва...
Порушення менструального циклу
12.04.2021
Порушення менструального циклу
Порушення менструального циклу - це одна з найчастіших причин звернення жінок до гінеколога.
Ендопротезування суглобів
12.04.2021
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів - хірургічне втручання, спрямоване на заміну пошкодженої кісткової ткан...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Неврологія
Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр