Дитячий гастроентеролог

Записатися на прийом

Дитяча гастроентерологія є одним з актуальних напрямів сучасної педіатрії і являє собою розділ медицини, який вивчає діагностику, лікування, профілактику всіх захворювань травного тракту і залоз (слинні, кишкові, шлункові, підшлункова залоза).

В тому числі, займається вивченням захворювань кишечника, дванадцятипалої, тонкої, ободової кишки, жовчного міхура, печінки і т.д.

Сьогодні дитячі гастроентерологи спостерігають тенденцію зростання хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей. Крім цього, в дитячому віці, все частіше стали зустрічатися гастроентерологічні захворювання, більш властиві дорослим, ніж дітям.

 Серед них хвороба Крона, хронічний безкам'яний холецистит, неалкогольна жирова хвороба печінки (яка раніше зустрічалася виключно у дорослій групі населення). І причина тут, на перший погляд, абсолютно банальна, неправильне харчування, та як наслідок - дитяче ожиріння, яке і призводить до більшості патологічних станів в такому ранньому віці. 

Далі однією з найбільш актуальних ШКТ проблем у дітей залишається дисбактеріоз (порушення мікрофлори кишечника). Дана патологія характеризується різноманітною етіологією, до якої відноситься тривале застосування лікарських препаратів (найчастіше антибіотиків), неправильний раціон харчування і навіть негативний вплив навколишнього середовища.

Ще частими супутниками дитини, є систематичні запори і діарея, що істотно впливають на якість життя не тільки малюка, але і його батьків. Причини даних відхилень, також бувають найрізноманітніші, з якими може впоратися тільки дитячий лікар гастроентеролог.

У сучасній клініці R+Medical Network ви зможете отримати компетентну консультацію дитячого гастроентеролога на оптимальних і вигідних умовах.

Насправді, визначити причину того або іншого захворювання шлунково-кишкового тракту системи - завдання не з легких, тому тут на допомогу може прийти тільки дійсно досвідчений і кваліфікований дитячий гастроентеролог.

Більше того, навіть причину запору у дитини встановити не так-то просто, адже найчастіше лікарі більшого значення надають функціональним патологіям кишечника, а таке поняття як «дісцізія» чомусь до уваги не беруть.

А саме дисфункція м'язів тазового дна, сфінктера прямої кишки набагато частіше стають причиною порушення дефекації у дітей. І провокують даний стан, звичайно ж, порушення харчування, сидячий спосіб життя і перебування дитини в постійних стресових ситуаціях.

Коли потрібно звернутися до дитячого гастроентеролога

Дитячий лікар гастроентеролог знадобиться в тому випадку, якщо:

 1.       У дитини спостерігається больовий синдром в області живота, лівого/правого підребер'я.
 2.       Грудна дитина часто відригує, плаче.
 3.       З'явився метеоризм, порушення випорожнення, печія, гіркота в роті.
 4.       Нудота, блювота.
 5.       Запах ацетону з рота.
 6.       У дитини спостерігаються систематичний запор/діарея.
 7.       Субфебрильна температура невизначеної етіології.
 8.       Кал у дитини став світлим (до білого відтінку).

Все це свідчить про вираженні порушення роботи шлунково-кишкового тракту, тому візит до дитячого гастроентеролога в Києві не варто відкладати.

Тільки згуртованість батьків з лікарем, допоможе дитині максимально швидко повернути здоров'я, попередити всі можливі ускладнення і назавжди забути про негативний вплив ШКТ патологій.

Дитячий гастроентеролог в клініці R+Medical Network відрізняється чуйністю і високим професіоналізмом, завжди знає правильний підхід до дитини, що дозволяє максимально точно й результативно визначати головну причину захворювань.

Симптоми захворювання шлунково-кишкового тракту у дітей

Серед основних симптомів захворювання шлунково-кишкового тракту у дітей знаходиться:

 1.       Больовий синдром в області живота.
 2.       Наявність печії, відрижки, блювоти.
 3.       Виражені порушення випорожнення (діарея/запор).
 4.       Порушення апетиту, відмова від їжі, втрата ваги.
 5.       Неприємний запах з рота.
 6.       Жовтушність.

Немовлята не набирають вагу, або ж навпаки стрімко повніють. Постійно турбуються, плачуть, часто відригують, підтягують ніжки до животика, страждають безсонням і здуттям живота.

Які захворювання лікують дитячі гастроентерологи в R + Medical Network

Гастроентеролог для дитини - це незамінний лікар при таких захворюваннях шлунково-кишкового тракту як:

 1.       Гастрит, дуоденіт.
 2.       Функціональна диспепсія.
 3.       Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРБ).
 4.       Холецистит.
 5.       Панкреатит.
 6.       Гепатит викликати не інфекційними причинами.
 7.       Дискінезія жовчовивідних шляхів.
 8.       Глистові інвазії.
 9.       Синдром роздратованого кишечника.
 10.       Функціональний запор.
 11.       Непереносимість глютену.

Однак в номенклатурі дитячої гастроентерології в 21 столітті з'явилися і «дорослі» захворювання органів травлення, серед яких:

 •         Стравохід Барретта, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба;
 •         Гастродуоденіт;
 •         Виразкові патології;
 •         Ектопія підшлункової залози;
 •         Хвороба Крона;
 •         Жовчнокам'яна хвороба;
 •         Неспецифічний виразковий коліт (НВК).

В тому числі, ураження інших органів і систем шлунково-кишкового тракту.

Найчастіше сприяють цьому явищу частий алергічний фон у дітей, неправильний режим харчування, зайва вага і тільки потім спадковий фактор.

Тому, хороший дитячий гастроентеролог в Києві відразу зверне увагу на те, чим і як харчується дитина, а тільки потім на перелік симптомів і скарг батьків. І це правило особливо стосується немовлят на штучному або комбінованому вигодовуванні.

Крім цього, клінічні прояви тієї чи іншої хвороби в дитячому віці, також відрізняються від «дорослого» протікання захворювання. Тому, батькам завжди потрібно бути пильними і звертатися на прийом перевіреного дитячого лікаря гастроентеролога.

У нас працюють найкращі дитячі гастроентерологи, яким можна сміливо довіритися і більше ні про що не хвилюватися. Адже ваша дитина буде в найнадійніших і професійних руках провідних фахівців України.

Якщо у вас немовля, ми також можемо вам допомогти, так як в нашому штаті працює і гастроентеролог для новонароджених.

Ціна послуг дитячого гастроентеролога розраховується в індивідуальному порядку, однак для кожного нашого маленького пацієнта вартість завжди залишається прийнятною і доступною, з вигідними пропозиціями та знижками.

Діагностика шлунково-кишкового тракту захворювань у дітей

Перш ніж пройти діагностику шлунково-кишкового тракту, потрібно записатися на прийом до дитячого гастроентеролога, який призначить всі необхідні дослідження без зайвих витрат.

Локалізація симптомів досить оманлива, особливо в дитячому віці, як ми вже говорили вище. Якщо у вашої дитини болить животик - це зовсім не означає, що проблема в ньому. Тому, не варто самостійно призначати малюку УЗД черевної порожнини, бажаючи заощадити на консультації фахівця.

Шановні батьки!

Саме на прийомі у дитячого гастроентеролога, може визначитися, що у дитини при диспепсичних скаргах, взагалі гостре запалення середнього вуха, і вам в терміновому порядку знадобиться дитячий ЛОР, а ніяк не УЗД внутрішніх органів.

 Тому, діагностика обов'язково повинна починатися з прийому лікаря. Який складається з опитувань батьків, пальпації, аускультації, перкусії, збору антропометричних даних.

Після огляду лікар для більш детальної діагностики може призначити:

 1.       Лабораторні дослідження (аналіз крові, сечі, копрограмму).
 2.       УЗД ОЧП, КТ, МРТ.
 3.       Ендоскопічну діагностику шлунка.
 4.       Колоноскопію (обстеження прямої кишки).
 5.       РН-метрію, тест на Helicobacterpylori.
 6.       Доплерографію судин печінки.

Та інші дослідження виходячи з результатів первинного огляду дитини та її загального стану.

Дитяча гастроентерологія в Києві клініки R + Medical Network повністю відповідає всім сучасним нормам і вимогам МОЗ України. 

Якщо у вас раптово з'явилися питання щодо стану здоров'я дитини, ви можете замовити послугу «онлайн консультація дитячого гастроентеролога», але тільки в тому випадку, якщо самопочуття дитини не обтяжене вираженою ЖКТ- симптоматикою.

Наприклад, це може бути складання гіпоалергенної дієти, збалансоване харчування, правильне введення прикорму для немовлят, профілактичні рекомендації, загальна оцінка стану дитини.

Однак, якщо у дитини виражений біль в області живота, підребер'я, оперізуючий біль, блювота, діарея - потрібно в терміновому порядку або викликати гастроентеролога додому, або ж особисто прийти на прийом в клініку.

Якщо вам потрібен не тільки дитячий, але і дорослий лікар гастроентеролог в Києві, ви також можете звернутися в клініку R + Medical Network, де вам завжди нададуть професійну медичну допомогу, швидко та якісно.

 

Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
30.12.2021
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
Згідно з даними ВОЗ рак є однією з 4-х основних причин смертності (за винятком інфекційних) у віц...
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
21.05.2021
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
Мета проекту: Привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної за...
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Кольпіт (вагініт)
12.04.2021
Кольпіт (вагініт)
Вагініт (кольпіт) - це запальне захворювання слизової оболонки піхви, інфекційного або неінфекцій...
Полікістоз
12.04.2021
Полікістоз
Полікістоз (синдром полікістозних яєчників Штейна-Левенталя) - це одне з найпоширеніших захворюва...
Порушення менструального циклу
12.04.2021
Порушення менструального циклу
Порушення менструального циклу - це одна з найчастіших причин звернення жінок до гінеколога.
Ендопротезування суглобів
12.04.2021
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів - хірургічне втручання, спрямоване на заміну пошкодженої кісткової ткан...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Гастроентерологія
Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр