Медична діагностика для дітей

Важливість точної, інформативної та своєчасної діагностики у медицині складно переоцінити. Тому в Медичному центрі R+ Medical Network проводяться всебічні обстеження всіх категорій пацієнтів, включаючи найменших за прийнятну вартість. Сучасне діагностичне обладнання та висока кваліфікація лікарів дозволяють виявляти патології на ранніх стадіях, що сприяє більш ефективному та швидкому лікуванню. Також у Києві у дитячому відділенні клініки R+ можна провести повну вакцинацію дитини за загальним планом МОЗ України або за індивідуальним графіком.

Різновиди дитячої діагностики у R+

Персонал Клініки дотримується принципів довіри, турботи, залучення до ситуації пацієнта. І, не важливо, хто це – дорослий чи малюк. Максимально комфортні умови кабінетів, доброзичливе ставлення та професіоналізм фахівців дозволяють провести дослідження швидко та мінімально травматично для психіки малюка.

На які види інструментальної діагностики здійснюється запис дітей:

 • ультразвукове дослідження всіх органів і систем дитячого організму (черевної порожнини, нирок, серця, головного мозку, щитовидки, кульшових суглобів тощо);
 • доплерографія судин головного мозку, шиї, нирок, аорти;
 • Ехокардіографія та електрокардіограма серця;
 • нейросонографія для немовлят;
 • рентгенографія за показаннями (органів грудної клітки, хребта, кісток, суглобів тощо).

Процедури дозволяють оцінити стан внутрішніх органів, систем та тканин організму малюка. Високотехнологічні та передові діагностичні агрегати дають можливість отримати максимально точний результат.

Скільки коштує послуга ультразвукового чи іншого дослідження, можна уточнити на сайті Клініки, зателефонувавши або замовивши дзвінок зворотного зв'язку.

Переваги діагностики у Центрі

Які ж незаперечні переваги мають діагностичні маніпуляції в R+:

 • найактуальніші на сьогодні апарати для інструментальної діагностики від відомих світових брендів;
 • компетентність та досвідченість фахівців, які проводять обстеження;
 • довірча та турботлива атмосфера;
 • затишні, красиві та зовсім нестрашні процедурні кабінети;
 • високий ступінь точності, інформативності та безпеки маніпуляцій;
 • доступний рівень цін в Україні;
 • можливість ознайомитись із відгуками пацієнтів на сайті;
 • запис на обстеження з 8 до 21 години;
 • строго призначений час, без очікувань та черг;
 • максимально оперативна видача результатів будь-яким зручним способом (на електронну пошту, месенджер тощо);
 • співробітництво лікуючого педіатра та лікаря-діагноста;
 • підготовка медичних документів, лікарняних листів належним чином;
 • у рамках комплексних дитячих програм, вартість обстежень йде зі значною знижкою.

До того ж, якщо потрібно пройти кілька досліджень, без проблем можна це зробити лише за один день, що дуже зручно батькам та їхнім дітям.

Особливості підготовки дитини до діагностичних процедур

Один вид діагностики щодо підготовки може абсолютно відрізнятися від іншого. Тому перед процедурою потрібно уточнити у лікаря нюанси маніпуляції та підготовки, відштовхуючись від вікових критеріїв дитини.

Так, рентгенографія і ЕКГ не вимагає ніякої підготовки, крім одягу, що швидко знімається. Однак деякі види УЗД передбачають особливі попередні дії від батьків. Наприклад, органи малого тазу моніторяться при повному сечовому міхурі. Тому лікар скаже, який обсяг рідини випити і скільки часу до прийому. УЗ-дослідження кишечника, жовчного міхура, шлунка та інших органів черевної порожнини робиться натще. А за кілька діб до маніпуляції не можна їсти продукти, що викликають підвищену газоутворення.

 Загальне побажання фахівців-діагностів – спокійний та розслаблений стан малюка. Для цього батькам необхідно доступно розповісти про захід напередодні. Запевнити, що це не боляче та не страшно. Для найменших пацієнтів можна взяти із собою улюблену іграшку, соску, пляшечку із питтям. Пелюшка та рушник — атрибути діагностики на розсуд батьків. Оскільки в Центрі є все необхідне для комфортного проведення маніпуляції.

Скільки коштує та як записатися на діагностику для дітей у Києві?

Порядок цін на діагностичні послуги в Медичному центрі R+ Medical Network розумний та конкурентоспроможний. А особистий та емпатійний підхід до кожного маленького пацієнта та комфортна, розслаблена обстановка йдуть бонусом до високого рівня професіоналізму лікарів та точності досліджень на передових агрегатах. Відгуки про процедури завжди доступні на сторінках сайту Клініки.

Запис на обстеження дитини на сайті займає лише одну хвилину. За бажанням уточнити подробиці можна скористатися формою зворотного дзвінка або самостійно набрати номер цілодобового контакт-центру.

 
 
 
 
 
 
 
 

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр