Оперативна гінекологія

Записатися на прийом

Оперативна гінекологія - одне з основних напрямків діяльності хірургічної служби R+ Medical Network. Велика кількість жінок щодня потребують оперативного лікування тих чи інших патологій сечостатевої системи.
Сучасні хірургічні методи, що застосовуються нашими лікарями, дозволяють виконувати операції з низькою травматизацією, зменшити період відновлення, а також досягти високої ефективності результату.

Види гінекологічних операцій в R+Medical Network

У нашому медичному центрі на Касіяна, 2/1 організоване сучасне хірургічне відділення, на базі котрого здійснюються всі види гінекологічних оперативних втручань.

Лікарі-гінекологи R+ виконують малі оперативні втручання в амбулаторних умовах, лапароскопічні, класичні операції. Деякі із зазначених маніпуляцій виконуються з діагностичною метою, а інші - винятково з лікувальною.

Гінекологічні операції в R+:

 • гістерорезектоскопія - малоінвазивне втручання, під час якого використовується спеціальне оптичне обладнання - гістероскоп. Лікар вводить гістероскоп через піхву, отримуючи при цьому чіткі зображення на екрані.
  Таким чином, можливо не лише візуально оцінити стан внутрішньої порожнини органів, але й взяти біопсійний матеріал, а також видалити поліпи, міоми, внутрішньоматкові злуки, усунути причину аномальної кровотечі;
 • дилатація і кюретаж матки. Також належить до малих хірургічних операцій, під час якої гінеколог вводить через піхву інструмент - кюретку.
  Завданням маніпуляції є видалення з матки тканин. Це актуально при кровотечах, що не пов’язані з менструацією. Може призначатися при поліпах матки, гіперплазії ендометрію. та ін. патологіях. Операція амбулаторна, часто поєднується з гістероскопією;
 • поліпектомія - мале хірургічне втручання, під час якого видаляються поліпи шийки матки, порожнини матки. Здебільшого, лікарі виконують видалення поліпів разом з гістероскопією або вишкрібанням;
 • лапароскопічні гінекологічні операції різних ступенів складності: видалення кісти яєчника, при злукових процесах, для вирішення проблем непліддя. Також у нас виконується гістеректомія (видалення матки), міомектомія, екстирпація матки лапароскопічним шляхом.
  Лапароскопічні оперативні втручання відрізняються своєю малотравматичністю. Крім того, значний відсоток втручань є органозбережними, що є надважливим для жінок.
  У даному випадку використовується сучасне лапароскопічне обладнання, яке вводиться у визначену ділянку через проколи в черевній стінц. Хірург в процесі операції повністю контролює кожен крок візуально, що значно підвищує ефективність процедури;
 • лапаротомія - порожнинні операції - виконуються через розріз у черевній стінці, отримуючи прямий доступ до органів. Так можуть здійснюватися і ампутація матки, і оперативні втручання на придатках.

Вибір методу оперативного лікування завжди покладається на Вашого лікаря акушера-гінеколога. Тільки після візуального консультативного огляду, ретельного лабораторного та інструментального дообстеження (призначається лише індивідуально), визначення діагнозу, лікар буде розробляти подальшу тактику лікування, до якої може увійти, зокрема, гінекологічна операція.

Показания для гінекологічних операцій

Якщо ми скажемо, що кожен випадок - індивідуальний, то озвучимо істину. Багато патологій та хвороб потребують хірургічного лікування, деякі діагнози вимагають гнучкого підходу - суміщення кількох методів лікування.

При цьому операція не може бути призначена лише за бажанням лікаря чи пацієнтки. Існують чіткі протоколи ведення гінекологічних пацієнтів, розроблені не лише МОЗ України, але й ВООЗ, міжнародними асоціаціями, інститутами, спільнотами акушерів-гінекологів, репродуктологів.

Для кожного втручання визначаються показання, серед яких можуть бути:

 • поліпи шийки матки і цервікального каналу;
 • гіперплазія ендометрію;
 • ендометріоз;
 • доброякісні і злоякісні патології;
 • непліддя;
 • непрохідність маткових труб;
 • міоматоз;
 • позаматкова вагітність, завмерла вагітність;
 • кісти яєчників, кісти бартолінової залози;
 • аденоміоз, аденоматоз матки та ін.

Це, звичайно, не повний перелік діагнозів, при яких можуть рекомендувати хірургічне втручання для діагностики або лікування патології.

В R+ Medical Network Вам завжди допоможуть провідні спеціалісти: гінекологи, репродуктологи, хірурги. За необхідності буде організований міждисциплінарний консиліум для розробки тактики лікування.

Методики наших лікарів виключно доказові і професійні. Кожна пацієнтка має бути здоровою, і це - пріоритетна ціль.

Переваги оперативної гінекології в R+Medical Network

Після того, як Ви пройшли консультацію у гінеколога, призначену діагностику (УЗД малого тазу, КТ органів малого тазу, лабораторні аналізи, ПАП-тест, кольпоскопію тощо), Ви будете скеровані на операцію.

Хірургічне відділення R+ знаходиться за адресою: вул. Касіяна, 2/1 в м. Києві (метро Теремки, Іподром).
Операційні устатковані відповідно до всіх вимог. Лапароскопічне, анестезіологічне обладнання встановлене сучасне та високоточне. Все організовано таким чином, щоб операції проходили максимально ефективно і легко.

Функціонує комфортний, сучасний стаціонар, де пацієнтки знаходяться під цілодобовим спостереженням лікарів, середнього медичного персоналу. Постійно моніторяться життєво важливі показники, стан пацієнтки, здійснюється огляд лікарем.

Серед основних переваг оперативної гінекології в R+ ми виділяємо:

 • високий професіоналізм лікарів. Наші гінекологи, анестезіологи є спеціалістами з колосальним практичним досвідом, постійно вдосконалюють власні вміння і знання, відвідують міжнародні конференції, симпозіуми, вебінари, курси;
 • обладнання в нашому медичному центрі дозволяє виконувати операції будь-якого ступеню складності;
 • у нас Ви можете пройти повну передопераційну підготовку - від консультації профільного фахівця до патоморфологічних досліджень, інструментальної діагностики;
 • ми впроваджуємо в роботу лише провідний світовий досвід, що гарантує пацієнткам швидке відновлення після хірургічного втручання;
 • наші лікарі забезпечують постопераційний супровід та спостереження на найвищому рівні. Ваш гінеколог та інші спеціалісти завжди залишатимуться на зв’язку, тому Ви можете записатися на прийом у будь-який зручний для Вас час;
 • дії нашої команди чітко регламентовані існуючими протоколами і рекомендаціями. Ви можете повністю довіряти своєму лікарю, адже для нього існує лише одна ціль - Ваше здоров’я.

Лікарі-гінекологи R+ Medical Network

 • Шевага Олександр Ярославович - гінеколог, онкогінеколог, керівник хірургічної служби. Проводить операції будь-якого рівня складності, лапароскопічеі, зокрема;
 • Громова Олександра Леонідівна - акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, провідний експерт напрямку. Веде консультативний прийом, виконує УЗД органів малого тазу;
 • Квашенко Валентина Павлівна - професор, експерт напрямку. Гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог. Консультує на двох підрозділах - вул. Касіяна, 2/1 (Теремки) і вул. Коновальця, 34А (Печерськ);
 • Новицька Оксана Вікторівна - гінеколог, здійснює оперативні лікування різного роду;
 • Сапожак Інна Миколаївна - провідний спеціаліст, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог з міжнародним ім’ям;
 • Пономарьова Інна Анатоліївна - акушер-гінеколог;
 • Чорновіл Тетяна Валентинівна - акушер-гінеколог;
 • Соломенко Ольга Миколаївна - акушер-гінеколог, дитячий та підлітковий гінеколог;
 • Каракуркчі Ірина Павлівна - акушер-гінеколог;
 • Сич Максим Володимирович - акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики.

Записатися до свого гінеколога Ви завжди можете через наш контакт-центр чи у координаторів рецепції в медичних центрах R+. Вам завжди підберуть зручну дату та час прийому.

Автор:

Керівник хірургічної служби, акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, хірург, Стаж 21 років
Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Кіста яєчника - Що це і чим небезпечна?
27.01.2021
Кіста яєчника - Що це і чим небезпечна?
Відновлення після коронавірусу
10.11.2020
Відновлення після коронавірусу
Відновлення і реабілітація після перенесеного коронавірусу Sars-Cov-2 - відкрите питання для ліка...
Лікування грипу
06.11.2020
Лікування грипу
Грип - респіраторне захворювання, викликане одним чи кількома штамами вірусів  грипу. Вважається ...
Обізнаність - головна зброя проти раку!
06.10.2020
Обізнаність - головна зброя проти раку!
Жовтень місяць боротьби з раком молочних залоз
06.10.2020
Жовтень місяць боротьби з раком молочних залоз
Міома матки
28.09.2020
Міома матки
Міома матки - доброякісна пухлина, яка найчастіше виникає в тканинах гладких м’язів матки. Захвор...
Ендометріоз
28.09.2020
Ендометріоз
Ендометріоз - захворювання репродуктивної системи у жінок, яке супроводжується розростанням ендом...
Гіперплазія ендометрію
28.09.2020
Гіперплазія ендометрію
Гіперплазія ендометрію - процес надлишкового росту внутрішньої слизової оболонки матки - ендометр...
Вакцинація від грипу 2020-2021
18.09.2020
Вакцинація від грипу 2020-2021
Дієта при панкреатиті. Як допомогти своєму організму?
02.07.2020
Дієта при панкреатиті. Як допомогти своєму організму?
При цьому захворюванні порушується процес травлення, а харчування має бути особливо щадним. Багат...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Оперативна гінекологія
Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр