Ендоскопія в Києві

Записатися на прийом

Ендоскопія – це діагностичний метод дослідження, який дозволяє візуалізувати внутрішні порожнисті органи за рахунок такого приладу, як ендоскоп (оптично-освітлювальна система).

Даний метод досить широко застосовується як в діагностичних, так і в лікувальних цілях, адже з його допомогою можна здійснити деякі малоінвазивні хірургічні маніпуляції. Область застосування ендоскопа — гастроентерологія, оториноларингология, пульмонологія і багато інших. Серед всіх відомих на сьогоднішній день способів ендоскопічного дослідження розрізняють ті, які здійснюються за допомогою природних отворів тіла людини (стравохід, сечовий канал і т. д.), а також ж за допомогою виконаних розрізів або проколів (лапароскопія і т. д.).

Кваліфікований фахівець знає, що таке ендоскопія, з якою метою її проводять і, що саме вона може показати. В цілому ж такого роду процедура має масу переваг у вигляді практично відсутності протипоказань, високої інформативності, доступності методу, а також можливості поєднувати його з лікувально-профілактичними різноманітними заходами по типу усунення деяких дефектів (припікання, мікрохірургія), введення лікарських препаратів, біопсії і т. д.

Коли потрібна процедура ендоскопії

Сьогодні ендоскопічні методи досліджень застосовуються і для виявлення того чи іншого захворювання, і для терапевтичних заходів. Призначення ендоскопії в цілому і визначає тип проведеної процедури – по виду дослідження вона ділиться на різного роду процедури, які залежать від конкретного досліджуваного органу, за терміном проведення на планову, екстрену, термінову і відстрочену, а за характером дослідження – на діагностичну і лікувальну.

Нерідко ендоскопія поєднується з прицільною біопсією, а також зондуванням. Це необхідно для взяття зразків матеріалу на гістологію, а також для оцінки стану пухлин, наприклад, і багато чого іншого.

Види ендоскопії

Ендоскопія дозволяє вивчати абсолютно різні внутрішні органи. Для дослідження верхніх відділів травного тракту, наприклад, використовуються гастродуоденоскопія, а для товстої кишки – колоноскопи, для дихальних шляхів – бронхоскопи і т. д. Так само, в залежності від того, що потрібно обстежити, різняться і види ендоскопії. Диференціюють таку діагностику на:

  • Езофагогастродуоденоскопію, або гастроскопію (вивчення шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки).
  • Капсульну ендоскопію (тонкий кишечник).
  • Ангіоскопію (судини).

Підготовка до ендоскопії в Києві

Підготовка перед проведенням ендоскопічної діагностичної або лікувальної процедури безпосередньо залежить від виду самої ендоскопії. Так, наприклад, при виконанні гастроскопії напередодні необхідне дотримання режиму «натщесерце».

У будь-якому випадку, перед проведенням тієї чи іншої ендоскопічної маніпуляції, лікар, який призначив її, зобов'язаний проконсультувати на предмет підготовки перед процедурою.

Запис та ціни на ендоскопію в Києві

Ендоскопія в Києві проводиться в багатьох клініках, проте не скрізь ви знайдете ідеальне співвідношення ціни і якості послуг.  Медцентр R+Medical Network в Києві пропонує на сьогодні найширший вибір діагностичних маніпуляцій, а також професійних кваліфікованих фахівців і якісне обслуговування.

Записатися на прийом, а також дізнатися все про підготовку перед діагностичним дослідженням і уточнити, яка ціна послуг, можете, зателефонувавши нам за вказаними на сайті контактними номерами або ж залишивши онлайн-заявку. Крім того, дізнатися, яка ціна ендоскопії в Києві в нашому медцентрі й ціни багатьох інших досліджень можете тут.

Автор:

Бутько Инна Сергеевна
Ендоскопіст, хірург, Стаж 8 років
Заказать услугу
Послуги за напрямком
Швидкий уреазний тест на Helicobacter pylori (з забором матеріалу)
Ендоскопічне видалення стороннього тіла ШКТ+ВЕГДС
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром до 5 мм (один поліп)
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром до 5 мм (до 5 поліпів)
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром до 5 мм (до 3 поліпів)
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром від 6 до 10 мм (один поліп)
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром від 6 до 10 мм (до 5 поліпів)
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром від 6 до 10 мм (до 3 поліпів)
Ендоскопічна поліпектомія при ВЕГДС поліпа розміром до 5 мм (один поліп)
Ендоскопічна поліпектомія при ВЕГДС поліпа розміром до 5 мм (до 5 поліпів)
Ендоскопічна поліпектомія при ВЕГДС поліпа розміром до 5 мм (до 3 поліпів)
Ендоскопічна поліпектомія при ВЕГДС поліпа розміром від 6 до 10 мм (один поліп)
Ендоскопічна поліпектомія при ВЕГДС поліпа розміром від 6 до 10 мм (до 5 поліпів)
Ендоскопічна поліпектомія при ВЕГДС поліпа розміром від 6 до 10 мм (до 3 поліпів)
Діагностична цистоскопія
Відеоколоноскопія діагностична (ВКС)
Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС)+відеоколоноскопія (ВКС)
Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) діагностична з оцінкою за Сіднейською системою (система OLGA/OLGIM)
Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) діагностична
Лікарі напряму
Кочубей Олена Сергіївна
Кочубей Олена Сергіївна
Ендоскопіст, хірург
8
років досвіду
Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Кіста яєчника - Що це і чим небезпечна?
27.01.2021
Кіста яєчника - Що це і чим небезпечна?
Відновлення після коронавірусу
10.11.2020
Відновлення після коронавірусу
Відновлення і реабілітація після перенесеного коронавірусу Sars-Cov-2 - відкрите питання для ліка...
Лікування грипу
06.11.2020
Лікування грипу
Грип - респіраторне захворювання, викликане одним чи кількома штамами вірусів  грипу. Вважається ...
Обізнаність - головна зброя проти раку!
06.10.2020
Обізнаність - головна зброя проти раку!
Жовтень місяць боротьби з раком молочних залоз
06.10.2020
Жовтень місяць боротьби з раком молочних залоз
Міома матки
28.09.2020
Міома матки
Міома матки - доброякісна пухлина, яка найчастіше виникає в тканинах гладких м’язів матки. Захвор...
Ендометріоз
28.09.2020
Ендометріоз
Ендометріоз - захворювання репродуктивної системи у жінок, яке супроводжується розростанням ендом...
Гіперплазія ендометрію
28.09.2020
Гіперплазія ендометрію
Гіперплазія ендометрію - процес надлишкового росту внутрішньої слизової оболонки матки - ендометр...
Вакцинація від грипу 2020-2021
18.09.2020
Вакцинація від грипу 2020-2021
Дієта при панкреатиті. Як допомогти своєму організму?
02.07.2020
Дієта при панкреатиті. Як допомогти своєму організму?
При цьому захворюванні порушується процес травлення, а харчування має бути особливо щадним. Багат...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Ендоскопія
Ольга
Ольга
11.12.2020

Хочу выразить огромную благодарность доктору Кочубей Елене Сергеевне и медсестре Бесараб Марине, которые сделали гастроскопию максимально комфортной, если так можно выразиться, учитывая особенности исследования:) все сделали быстро, успокаивали на протяжении всей процедуры и делали все дабы я чувствовала себя хорошо. Прекрасные специалисты!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Здравствуйте, Ольга. Нам очень приятно, что визит в клинику оставил у Вас положительные эмоции. Спасибо за то, что нашли время и отметили работу наших специалистов Кочубей Е.С. и Басараб М. Будьте здоровы!

Наталія
Наталія
03.12.2020

Була на процедурі гастроскопія у лікаря Кочубей Олени Сергіївни.Завдяки професіоналізму ,уважності і чуйності лікаря процедура пройшла добре.Сподобалось ставлення лікаря до пацієнта ,відчується ,що лікар хоче справді допомогти у вирішенні проблеми. Також окремо хочу висловити подяку мед сестрі Юлії ,яка допомогала лікарю в проведені процедури,вона підтримувала на протязі всієї процедури.Дуже приємно,коли таке ставлення до пацієнта. Буду приходити ще у Ваш центр.Дівчата на ресепшн дуже привітні ,чуйні ,видно ,що у клініці між всіма працівниками робота командна і злагоджена.Успіхів вам і вдячних пацієнтів ))))!!!!!!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Наталия, благодарим Вас , что нашли время и написали отзыв о нашей клинике! В R+ помощь начинается с заботы о здоровье пациента для нас очень важна обратная связь. Будьте здоровы!

Наталія
Наталія
03.12.2020

Була на процедурі гастроскопія у лікаря Кочубей Олени Сергіївни.Завдяки професіоналізму, уважності і чуйності лікаря процедура пройшла добре. Сподобалось ставлення лікаря до пацієнта, відчується, що лікар хоче справді допомогти у вирішенні проблеми. Також окремо хочу висловити подяку мед сестрі Юлії, яка допомогала лікарю в проведені процедури, вона підтримувала на протязі всієї процедури. Дуже приємно, коли таке ставлення до пацієнта. Буду приходити ще у Ваш центр. Дівчата на ресепшн дуже привітні, чуйні , видно, що у клініці між всіма працівниками робота командна і злагоджена. Успіхів вам і вдячних пацієнтів))))!!!!!!

Ярина Б.
Ярина Б.
18.11.2020

Кочубей Олена Сергіївна чудовій лікар! Я проходила ФГДС та колоноскопію під медикоментозним сном, а потім ще окремо ФГДС без наркозу. Це був мій перший досвід таких обстежень і завдяки Олені Сергіївні - позитивний :) Для мене дуже важливо відчувати підтримку лікаря і прийшовши до Олени Сергіївни вдруге, вона памятала мою історію хвороби та ті деталі, які не записують в картку паціента. Вона великий професіонал та фанат своєї роботи... і це відчувається :) Щиро дякую за такий досвід!

Олег
Олег
17.09.2020

Хорошая клиника, современная и чистая. Не пожалел, что обратился именно к Вам. Большое спасибо! Отдельно хочу поблагодарить Кочубей Елену Сергеевну и ее команду. Делал колоноскопию во сне, уснул-проснулся, все готово. А когда дело дошло до заключения я понял, что общаюсь с настоящим профессионалом своего дела. Очень хороший врач. Рекомендую!

Сергей
Сергей
16.09.2020

В клинике делал фиброгастроскопию под медицинским сном. Врач – Кочубей Елена Сергеевна. Клиника понравилась. Удобное расположение, красивый интерьер, вежливый персонал. Цена нормальная. Процедура прошла успешно, заснул-проснулся – все. Через час – врач показала на мониторе видео и выдала протокол обследования. Результаты успокоили. Никаких плохих ощущений после процедуры у меня не было. Большое спасибо.

Tanya Lyutova
Tanya Lyutova
16.09.2020

Делали сегодня гастроскопию пожилому человеку. Эндоскопист Кочубей Елена Сергеевна очень понравилась. Специалист высокого уровня! Спасибо большое!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Благодарим за выбор R+ и высокую оценку работы нашего специалиста! Рады Вам помочь, будьте здоровы!

Милена
Милена
31.07.2020

Хочу поблагодарить Кочубей Елену Сергеевну, как знающего специалиста и не менее чуткого и отзывчивого человека. Вызывает чувство восхищения и я думаю не только у меня, а у всех таких же пациентов, которые столкнулись с данной проблемой. Такая процедура, как гастроскопия прошла максимально безболезненно и на позитиве. Насколько нужно быть терпеливой, любить свою профессию и полностью отдаваться ей... Низкий поклон таким докторам и пусть будет их больше в нашей жизни, тогда людям будет не страшно со своей проблемой обращаться вовремя, зная, что есть такие профессионалы своего дела, кому наша жизнь не безразлична!

Євгеній Ждан
Євгеній Ждан
13.07.2020

Висловлюю подяку лікарю ендоскопісту Кочубей Олені Сергіївні. Дуже ретельно проводила колоноскопію; як вона сама обмовилась - фанатично ставиться до ендоскопії. Крім того Олена Сергіївна дуже енергійна, й одночасно чуйна жінка. Постійно спілкується з пацієнтом, питає про самопочуття. Вартість процедури 1200 грн., але роботу яку виконує за ці гроші лікар, я би оцінив дорожче. Це вам не в офісі за комп'ютером сидіти, це дійсно важка праця. Дуже раджу цього лікаря. Також подяка асистенту Юлії (незнаю по-батькові) Людина дійсно працює на своєму місці і любить свою роботу.

Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр