Ендоскопія в Києві

Записатися на прийом

Ендоскопія – це діагностичний метод дослідження, який дозволяє візуалізувати внутрішні порожнисті органи за рахунок такого приладу, як ендоскоп (оптично-освітлювальна система).

Даний метод досить широко застосовується як в діагностичних, так і в лікувальних цілях, адже з його допомогою можна здійснити деякі малоінвазивні хірургічні маніпуляції. Область застосування ендоскопа — гастроентерологія, оториноларингология, пульмонологія і багато інших. Серед всіх відомих на сьогоднішній день способів ендоскопічного дослідження розрізняють ті, які здійснюються за допомогою природних отворів тіла людини (стравохід, сечовий канал і т. д.), а також ж за допомогою виконаних розрізів або проколів (лапароскопія і т. д.).

Кваліфікований фахівець знає, що таке ендоскопія, з якою метою її проводять і, що саме вона може показати. В цілому ж такого роду процедура має масу переваг у вигляді практично відсутності протипоказань, високої інформативності, доступності методу, а також можливості поєднувати його з лікувально-профілактичними різноманітними заходами по типу усунення деяких дефектів (припікання, мікрохірургія), введення лікарських препаратів, біопсії і т. д.

Коли потрібна процедура ендоскопії

Сьогодні ендоскопічні методи досліджень застосовуються і для виявлення того чи іншого захворювання, і для терапевтичних заходів. Призначення ендоскопії в цілому і визначає тип проведеної процедури – по виду дослідження вона ділиться на різного роду процедури, які залежать від конкретного досліджуваного органу, за терміном проведення на планову, екстрену, термінову і відстрочену, а за характером дослідження – на діагностичну і лікувальну.

Нерідко ендоскопія поєднується з прицільною біопсією, а також зондуванням. Це необхідно для взяття зразків матеріалу на гістологію, а також для оцінки стану пухлин, наприклад, і багато чого іншого.

Види ендоскопії

Ендоскопія дозволяє вивчати абсолютно різні внутрішні органи. Для дослідження верхніх відділів травного тракту, наприклад, використовуються гастродуоденоскопія, а для товстої кишки – колоноскопи, для дихальних шляхів – бронхоскопи і т. д. Так само, в залежності від того, що потрібно обстежити, різняться і види ендоскопії. Диференціюють таку діагностику на:

  • Езофагогастродуоденоскопію, або гастроскопію (вивчення шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки).
  • Капсульну ендоскопію (тонкий кишечник).
  • Ангіоскопію (судини).

Підготовка до ендоскопії в Києві

Підготовка перед проведенням ендоскопічної діагностичної або лікувальної процедури безпосередньо залежить від виду самої ендоскопії. Так, наприклад, при виконанні гастроскопії напередодні необхідне дотримання режиму «натщесерце».

У будь-якому випадку, перед проведенням тієї чи іншої ендоскопічної маніпуляції, лікар, який призначив її, зобов'язаний проконсультувати на предмет підготовки перед процедурою.

Запис та ціни на ендоскопію в Києві

Ендоскопія в Києві проводиться в багатьох клініках, проте не скрізь ви знайдете ідеальне співвідношення ціни і якості послуг.  Медцентр R+Medical Network в Києві пропонує на сьогодні найширший вибір діагностичних маніпуляцій, а також професійних кваліфікованих фахівців і якісне обслуговування.

Записатися на прийом, а також дізнатися все про підготовку перед діагностичним дослідженням і уточнити, яка ціна послуг, можете, зателефонувавши нам за вказаними на сайті контактними номерами або ж залишивши онлайн-заявку. Крім того, дізнатися, яка ціна ендоскопії в Києві в нашому медцентрі й ціни багатьох інших досліджень можете тут.

Лікарі напряму
Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
30.12.2021
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
Згідно з даними ВОЗ рак є однією з 4-х основних причин смертності (за винятком інфекційних) у віц...
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
21.05.2021
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
Мета проекту: Привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної за...
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Кольпіт (вагініт)
12.04.2021
Кольпіт (вагініт)
Вагініт (кольпіт) - це запальне захворювання слизової оболонки піхви, інфекційного або неінфекцій...
Полікістоз
12.04.2021
Полікістоз
Полікістоз (синдром полікістозних яєчників Штейна-Левенталя) - це одне з найпоширеніших захворюва...
Порушення менструального циклу
12.04.2021
Порушення менструального циклу
Порушення менструального циклу - це одна з найчастіших причин звернення жінок до гінеколога.
Ендопротезування суглобів
12.04.2021
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів - хірургічне втручання, спрямоване на заміну пошкодженої кісткової ткан...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Ендоскопія
Наталія
Наталія
03.12.2020

Була на процедурі гастроскопія у лікаря Кочубей Олени Сергіївни.Завдяки професіоналізму ,уважності і чуйності лікаря процедура пройшла добре.Сподобалось ставлення лікаря до пацієнта ,відчується ,що лікар хоче справді допомогти у вирішенні проблеми. Також окремо хочу висловити подяку мед сестрі Юлії ,яка допомогала лікарю в проведені процедури,вона підтримувала на протязі всієї процедури.Дуже приємно,коли таке ставлення до пацієнта. Буду приходити ще у Ваш центр.Дівчата на ресепшн дуже привітні ,чуйні ,видно ,що у клініці між всіма працівниками робота командна і злагоджена.Успіхів вам і вдячних пацієнтів ))))!!!!!!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Наталия, благодарим Вас , что нашли время и написали отзыв о нашей клинике! В R+ помощь начинается с заботы о здоровье пациента для нас очень важна обратная связь. Будьте здоровы!

Наталія
Наталія
03.12.2020

Була на процедурі гастроскопія у лікаря Кочубей Олени Сергіївни.Завдяки професіоналізму, уважності і чуйності лікаря процедура пройшла добре. Сподобалось ставлення лікаря до пацієнта, відчується, що лікар хоче справді допомогти у вирішенні проблеми. Також окремо хочу висловити подяку мед сестрі Юлії, яка допомогала лікарю в проведені процедури, вона підтримувала на протязі всієї процедури. Дуже приємно, коли таке ставлення до пацієнта. Буду приходити ще у Ваш центр. Дівчата на ресепшн дуже привітні, чуйні , видно, що у клініці між всіма працівниками робота командна і злагоджена. Успіхів вам і вдячних пацієнтів))))!!!!!!

Сергей
Сергей
16.09.2020

В клинике делал фиброгастроскопию под медицинским сном. Врач – Кочубей Елена Сергеевна. Клиника понравилась. Удобное расположение, красивый интерьер, вежливый персонал. Цена нормальная. Процедура прошла успешно, заснул-проснулся – все. Через час – врач показала на мониторе видео и выдала протокол обследования. Результаты успокоили. Никаких плохих ощущений после процедуры у меня не было. Большое спасибо.

Євгеній Ждан
Євгеній Ждан
13.07.2020

Висловлюю подяку лікарю ендоскопісту Кочубей Олені Сергіївні. Дуже ретельно проводила колоноскопію; як вона сама обмовилась - фанатично ставиться до ендоскопії. Крім того Олена Сергіївна дуже енергійна, й одночасно чуйна жінка. Постійно спілкується з пацієнтом, питає про самопочуття. Вартість процедури 1200 грн., але роботу яку виконує за ці гроші лікар, я би оцінив дорожче. Це вам не в офісі за комп'ютером сидіти, це дійсно важка праця. Дуже раджу цього лікаря. Також подяка асистенту Юлії (незнаю по-батькові) Людина дійсно працює на своєму місці і любить свою роботу.

Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр