Оформлення в школу. Необхідні документи.

07.08.2019Обновлено 11.01.2021

З березня 2018 року в Україні змінилися вимоги до медичних документів, які подаються при вступі до школи. Зміни пов'язані з конфіденційністю інформації про стан здоров'я дитини. Така інформація не повинна бути відкритою і зберігатися поза медичною установою. Право на медичну таємницю гарантує ст. 39-1. Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII.

Тому для оформлення в школу необхідно:

  1. Медична довідка форма № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду". Таку довідку видає педіатр або сімейний лікар, після огляду дитини та консультації фахівцями-офтальмологом, неврологом, отоларингологом, ортопедом або іншими фахівцями за показаннями. У разі, якщо дитина має якесь захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини в картці буде зроблено відповідний запис. За їх бажанням цей запис буде представлений ​​у вигляді повного діагнозу або у вигляді шифру.
    Також для оформлення довідки проводиться проба Руф'є, призначена для оцінки працездатності серця при фізичному навантаженні. За результатами обстеження і проби Руф'є дитині визначається група для занять з фізичного виховання.
    Така довідка також видається всім учням загальноосвітніх навчальних закладів після щорічного обов'язкового профілактичного огляду.
  2. Довідка форми № 063/о "Карта профілактичних щеплень". Туди лікар або медсестра внесуть дані про всі вакцинації і ревакцинації, а також інформацію про проведені туберкулінових проб.

Інших довідок, крім зазначених вище, заклади дошкільної та шкільної освіти не мають право вимагати.

Наш медичний центр пропонує пакет «Готуємося до школи», а також пакети профілактичного огляду для дітей за віком. У чому перевага нашого медичного центру?

  • Пакетне обслуговування допоможе батькам заощадити матеріальні засоби, так як пропонуються зі знижкою і включають в себе всі необхідні обстеження і консультації.
  • Наші адміністратори допоможуть спланувати зручний для вас графік проходження фахівців.
  • За бажанням вам буде проведена екскурсія по медичному центру і буде запропонована чашечка запашної кави.
  • До кінця вересня місяця разом з основними документами у вас буде можливість отримати довідку в басейн безкоштовно (довідка придатна 3 міс., так як аналізи на ентеробіоз після закінчення 3-х місяців вважаються недійсними).

Автор:

Педіатр, вища категорія, Стаж 24 років
Інші записи блогу
28.09.2020
Міома матки
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати
28.09.2020
Ендометріоз
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати
28.09.2020
Гіперплазія ендометрію
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр