Ліпосакція

Ліпосакція - один із трендів в косметологічній хірургії. І це один із найбільш безпечних та ефективних способів, що дозволяють позбутися від надлишкового жиру в різних ділянках тіла: від підборіддя, грудей до живота, стегон та навіть гомілок.

Даний вид корекції фігури призначений для людей, які страждають на непропорційне, нерівномірне відкладення жиру. Наприклад, для жінок більш природно “набирати” жир в нижній частині живота, на сідницях і стегнах. Для чоловіків більш характерно накопичувати жир на животі і талії.

Ліпосакція є мегапопулярною в США та Європі, і зараз набуває визнання також в Україні. В Києві зробити ліпосакцію можливо тільки в спеціалізованих клініках, де наявне необхідне обладнання і, звичайно ж, кваліфікований персонал. R+ Medical Network має все необхідне для проведення даного оперативного втручання на найвищому рівні.

Наші пластичні хірурги є провідними фахівцями в даній галузі, мають багаторічний досвід, а також регулярно проходять стажування у світових клініках.

Пластичний хірург Швець Ірина Миколаївна відома не лише в Україні, але й далеко за її межами. Щоденно вона допомагає своїм пацієнтам стати досконалішими, позбутися від патологій, комплексів і серйозних проблем зі здоров’ям. Їй довіряють своє тіло люди з різними історіями життя та хвороб, і вона повністю виправдовує дану довіру цілком. І про це нам постійно говорять вдячні клієнти.

 

Ліпосакція - комплексне визначення різних методик. Дана операція може виконуватись кількома способами, залежно від чого і поділяється на окремі види:

 • класична ліпосакція. Її ще називають ручною або механічною. Одна з перших методик, що характеризується підвищеною травматичністю. При класичній ліпосакції основну роботу виконує саме хірург.

Коротко процес можна описати наступним чином: через розріз під шкіру вводиться тонка трубка (канюля), під’єднана до вакуумного апарата. Далі лікар виконує поступальні рухи цією канюлею, руйнуючи жирову тканину. У цьому випадку потрібен загальний наркоз та спостерігається тривалий процес відновлення після операції.

Провідні спеціалісти у всьому світі поступово відмовляються від класичного методу, надаючи перевагу більш щадним способам;

 • ультразвукова ліпосакція або кавітація передбачає застосування ультразвуку для руйнування жирових тканин. Після чого введена попередньо тумесцентна рідина разом з жиром “відсмоктується” через канюлю. УЗ-ліпосакція більш ефективна, ніж класична;
 • радіочастотна ліпосакція полягає у “розбитті”жирових відкладень з використанням високочастотного електрополя. Не потребує загального наркозу, може виконуватися під місцевою анестезією;
 • лазерна ліпосакція - один із найбільш ефективних типів ліпосакції, який дозволяє видалити великі об’єми жиру. Вважається малоінвазивним втручанням. Характеризується короткотривалим постопераційним періодом.

Під час лазерної ліпосакції жир розщеплюється під дією температури, що генерується лазером. Далі жир виводиться з організму через незначні проколи.

Після цієї процедури слід обов’язково носити компресійну білизну. Відгуки про лазерну ліпосакцію, здебільшого, позитивні. Пацієнти отримують очікуваний результат, який надалі потрібно підтримувати:

 • тумесцентна (волога, суперволога) ліпосакція виконується в декілька етапів. Спочатку у визначену ділянку вводиться тумесцентний розчин (суміш анестетика, адреналіну та сольового розчину), який знеболює тканини, діє на кровоносні судини, мінімізуючи ризики кровотечі. Наступні дії виконуються аналогічно до класичної методики. Такий спосіб найчастіше використовують для видалення жиру з невеликих за площею зон, наприклад, підборіддя чи колін;
 • вібраційна ліпосакція PAL (Power Assisted Liposuction) - один із найбільш ефективних та сучасних методів, для яких характерні мала травматичність, незначні терміни відновлення після процедури. Саме вібраційній ліпосакції віддають переваги пластичні хірурги R+.

Корекція фігури з допомогою вібраційної ліпосакції 

Вібраційна ліпосакція є симбіозом класичної та тумесцентної ліпосакції. Але при цьому вимагає використання спеціального вібраційного обладнання, яке і виконує основну роботу замість лікаря.

Попередньо у визначену зону вводиться анестезуюча речовина, яка дозволяє уникнути дискомфорту та поступово вивести жир з тіла канюлею. Через невеликий прокол просувається вібраційна канюля, що виконує мікровібрації, руйнуючи тим самим жирову тканину.

Завдяки використанню вібронакінечника PAL є найбільш щадним видом ліпосакції. Для його введення потрібні розміри меншого розміру, а також процеси загоєння і повного відновлення проходять легше, швидше. Крім того, під час процедури вилучається жир тільки з певної ділянки, а суміжні тканини залишаються непошкодженими.

Високочастотна вібрація (до 6000 коливань/хв) забезпечує одночасне розщеплення жиру, коагуляцію кровоносних судин (немає кровотеч - немає синців). У місці дії вібрації відбувається трансформація колагенових молекул - вони стають більш щільними, що дозволяє досягти додатково ще й ліфтинг ефекту.

При вібраційній ліпосакції отримують чудові результати, про що ми твердо можемо заявити на підставі досвіду наших пацієнтів.

 

Особливості вібраційної ліпосакції 

Серед основних переваг PAL (ліпосакції з підсиленням, вібраційної ліпосакції) виділяють:

 • необхідність менших зусиль з боку хірургів під час операції. Під впливом вібрації жирові клітини вивільняються легше, що значно спрощує сам процес;
 • більша ефективність у порівнянні з іншими методами. Тулейнський університет проводив окремі дослідження, внаслідок яких встановлено, що при використанні PAL видаляється на 30% більше жиру, а синюшність та терміни відновлення максимально скорочуються;
 • цей метод ідеально підходить для роботи з тими ділянками, які складно моделювати, наприклад, внутрішню поверхню стегон, груди у чоловіків, область навколо пупка та ін.;
 • вібраційна ліпосакція - унікальний метод бодіскульптурінга, який для оперативного втручання вимагає невелику кількість часу, особливо, якщо порівнювати з класичною;
 • PAL забезпечує довготривалий результат, що підтверджує велика група пацієнтів.

Ціни на вібраційну ліпосакцію залежить від багатьох факторів: зони лікування, складності процедури, індивідуальних особливостей організму людини. Всі нюанси Ви обговорюєте на попередній консультації зі своїм пластичним хірургом.

Переваги ліпосакції в R+Medical Network

У підрозділі R+ в Києві на вул. Касіяна, 2/1 функціонує ультрасучасна хірургічна служба та денний стаціонар. На базі інноваційних операційних виконуються оперативні втручання різних ступенів складності, зокрема, ліпосакція.

ліпосакція в R+Medical Network

Наші пластичні хірурги є прекрасними, кваліфікованими спеціалістами, котрі допоможуть Вам створити фігуру своєї мрії, а також розв'язати проблеми з зайвою масою тіла назавжди.

Одна з провідних лікарів - Швець Ірина Миколаївна, кандидат медичних наук з багаторічним досвідом в пластичній хірургії. Вона виконує, окрім ліпосакції, велику кількість інших пластичних операцій: абдомінопластику, мамопластику, боділіфтінг, ринопластику, контурну, інтимну пластику та ін. Тому Ви однозначно перебуватимете в надійних руках, і отримаєте ідеальне тіло.

підготовка до ліпосакції

Під час операції поряд завжди знаходиться анестезіолог, який контролює всі життєво важливі показники.

Операційні оснащені обладнанням, котре дозволяє виконувати складні маніпуляції безпечно для пацієнта.

Оскільки ліпосакція - малотравматичний метод оперативного лікування, Вам необхідно буде кілька діб провести в умовах стаціонару під спостереженням хірурга, анестезіолога та медичного персоналу.

Після того, як лікар підтвердить, що процес загоєння відбувається успішно, Ви зможете вирушити додому та повернутися до звичного життя, виконуючи всі рекомендації лікарів щодо способу життя та харчування.

Підготовка до ліпосакції

Як і будь-яке хірургічне втручання, ліпосакція потребує ретельної підготовки. Ваш шлях обов’язково розпочнеться з консультаційного кабінету. Записатися на прийом до пластичного хірурга Ви можете в будь-який зручний момент, звернувшись до контакт-центру.

Надалі лікар виконає огляд, ознайомиться з супутніми захворюваннями, які присутні у Вас. Разом Ви визначите раціональність виконання даної операції, зону лікування, очікуваний результат тощо.

Хірург скерує на передопераційну підготовку, що включатиме лабораторні та інструментальні дослідження. Крім того, Вас попередньо огляне анестезіолог для оцінки стану здоров'я та вивчення результатів аналізів та іншої діагностики.

Передопераційний пакет для кожного складається індивідуально. Але завжди призначаються і обов’язкові дослідження:

 • загальний та клінічний аналіз крові;
 • загальний аналіз сечі;
 • ЕКГ (кардіограму);
 • аналіз крові на гепатити В, С, торч-інфекції;
 • коагулограму (аналіз на згортуваність крові);
 • аналіз крові на визначення групи та резус-фактору;
 • аналіз крові на наявність антитіл до COVID-19 IgM та ін.

Усі пункти з наданого лікарем переліку досліджень необхідно обов’язково виконати. Від цього залежить і результат, і Ваше здоров’я.

Реабілітація після ліпосакції в R+Medical Network

Вібраційна ліпосакція правомірно вважається однією з найбезпечніших, оскільки відсутній вплив температур та руйнівного впливу на тканини.

Як ми вже зазначали, після ліпосакції в R+ Вам буде потрібно кілька днів провести в стаціонарі для відновлення сил та нормалізації стану.

Результати ліпосакції Ви зможете побачити відразу, адже в проблемній зоні буде помітне зменшення об’ємів. Звичайно, спочатку будуть наявні і післяопераційні набряки. Проте, після їх зникнення, Ви побачите кінцевий результат. Через певний час контури в зоні операції стабілізуються, оформляються, тканини приживаються.

Ви ще кілька раз маєте відвідати лікаря-хірурга для контролю процесу загоєння. Окрім того, спеціаліст обов’язково порекомендує Вам вести певний спосіб життя, підібрати відповідний раціон харчування. При наявності больового синдрому будуть призначені медикаменти.

Загалом, період реабілітації прямопропорційно залежить від кількості жиру, який вилучається. Чим більший об’єм - тим довше триває реабілітація. Протягом усього терміну одужання поруч завжди будуть наші спеціалісти, що дасть можливість Вам швидко відновитися та повернутися до звичного для Вас способу життя.

Ліпосакція - дійсно ефективний та безпечний метод, який дозволяє відкоригувати фігуру, позбутися від асиметричності або небажаних відкладень жиру в проблемних зонах. Прийти на прийом до пластичного хірурга - єдиний вірний крок на шляху до здорового та красивого тіла. Зробіть цей крок впевнено прямо зараз!

Лікарі напряму

Шмигіна Ірина Миколаївна
Шмигіна Ірина Миколаївна
Пластичний хірург, кандидат медичних наук, перша категорія
4
12
років досвіду
1330
грн
Детальніше
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Збільшення грудей: що потрібно знати? Рекомендації пластичного хірурга
30.09.2019
Збільшення грудей: що потрібно знати? Рекомендації пластичного хірурга
Збільшення грудей: що потрібно знати? Рекомендації пластичного хірурга Добрякова Костянтина.
Отопластика вух
20.08.2019
Отопластика вух
Отопластика (пластика вух, корекція вух) — це пластична операція, спрямована на відновлення вушно...
Корекція мочки вуха
20.08.2019
Корекція мочки вуха
Корекція мочки вуха – усунення вроджених дефектів або набутих деформацій нижньої третини вушної р...
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
30.12.2021
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
Згідно з даними ВОЗ рак є однією з 4-х основних причин смертності (за винятком інфекційних) у віц...
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
21.05.2021
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
Мета проекту: Привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної за...
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Кольпіт (вагініт)
12.04.2021
Кольпіт (вагініт)
Вагініт (кольпіт) - це запальне захворювання слизової оболонки піхви, інфекційного або неінфекцій...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Ліпосакція
Ковеза Оксана
Ковеза Оксана
17.01.2024

Величезна подяка Олександру Ярославовичу за його професійну роботу. Безмежно вдячна йому не тільки за лікування особливо за поради стосовно покращення здоров'я, за турботу. Це дуже важливо для кожного пацієнта. З перших хвилин спілкування зрозуміло, що перед тобою професійний лікар і людина , яка за тебе більше хвилюється ніж ти сам. Для Олександра Ярославовича здоров'я жінки на першому місці. Хочу подякувати Тетяні В'ячеславівна, за її професійну роботу та тепло, турботу та любов до кожного. А також окрема подяка всьому мед.персоналу. Дівчатка ви найкращі. З Вами можна забути, що хворієш. Мої найкращі рекомендації R +.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Оксано, щиро дякуємо за детальний повний теплих слів відгук. Нам безмежно приємно, що Ви задоволені, а Ваш відгук надихає! Обов‘язково передамо слова вдячності лікарям та всій команді R+. Бажаємо міцного здоров‘я!

Каріна
Каріна
21.12.2023

На етапі планування народження першої дитини ми з чоловіком дуже хвилювалися, адже я мала проблеми з жіночим здоровʼям. Чоловік довго шукав мені кращого лікаря у цій галузі і ми обрали, я вважаю, кращого спеціаліста. Хочу подякувати лікарю Шеваге Олександру Ярославовичу! Дуже розумний, уважний, відповідальний, гарне почуття гумору, що дуже доречно під час прийому. Крім вашої професійності, я хочу підкреслити вашу людяність та співчуття. Ви проявили справжню турботу. Операція пройшла якогомога безболісно і професійно. Гарний та комфортний прийом, надання послуг - все на вищому рівні. Чудовий лікар!! Дякуюємо Вам за допомогу!!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Каріно, дякуємо за детальний повний теплих слів відгук. Обовʼязково передамо Олександру Ярославовичу Ваші слова йому буде дуже приємно

Кондратова Олена
Кондратова Олена
25.08.2022

Шевага Олександр Ярославович - дуже хороший лікар та чудова людина! Професіонал своєї справи, з прекрасним почуттям гумору. Має гарний підхід до пацієнта, вміє підтримати, підбадьорити. Хочу виразити велику подяку за допомогу нашій мамі. Олександре Ярославовичу дуже дякуємо Вам за ваш професіоналізм та людяність! Також велика подяка вашій чудовій медичній команді за турботу! Рекомендую!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Олено, дякуємо, нам безмежно приємно чути, такі теплі слова вдячності, обов‘язково передамо Олександру Ярославовичу та всій медичній команді R+. Ми працюємо, заради Вас, будьте здорові!

Денисюк Катерина
Денисюк Катерина
11.12.2020

Висловлюю щиру вдячність та безмежну повагу лікарю Олександру Ярославовичу Шевазі та його команді! Місяць тому, 11 листопада, я довірилась і прооперувалась у Олександра Ярославовича, і зараз вдячна Богу за те, що потрапила саме до нього. Олександр Ярославович разом із Володимиром В'ячеславовичем Шептицьким та іншими колегами не просто видалили міому великих розмірів і численні кісти, а продовжили моє життя і подбали про якість мого майбутнього... Мій випадок - один із багатьох у практиці цього лікаря, і водночас непересічний - бо лише під час оперативного втручання було виявлено ознаки найнебезпечнішої хвороби. Однак професіоналізм, досвід та злагодженість роботи усієї команди на чолі з Олександром Ярославовичем забезпечили найкращий результат. Всупереч прогнозам багатьох лікарів інших клінік про видалення всієї репродуктивної системи, Олександр Ярославович зберіг важливі органи. Він надзвичайно талановитий, відповідальний і відданий своїй справі, Професіонал з великої літери! На хороший результат тут працюють усі: медперсонал хірургічного відділення відповідає найвищим стандартам - справжні професіонали з досвідом роботи та чуйними серцями. Не зважаючи на те, що мені зробили досить складну операцію (нижньо-серединну лапаротомію, гістеректомію 1 типу з матковими трубами та дренування порожнини малого тазу), саме завдяки підтримці й допомозі цих людей на 2-й день після операції я вже вставала, на 5-й - повернулася додому, а через місяць - повернулася майже до всіх звичних справ. У клініці "R+" дійсно продумано все до дрібниць: від комфортних умов, білосніжної постільної білизни, халату і капців, збалансованого харчування (тут не дають сірих лікарняних супчиків), до цілодобового медичного супроводу. Привітність та уважність до кожного - візитна картка усіх працівників клініки. Я переконана, що якщо життя спрямовує когось до лікарів, то варто оберати кращих - таких, як Олександр Ярославович та його колеги! ДЯКУЮ Вам, Олександре Ярославовичу за все, що Ви зробили для мене, зі мною!) Хай Господь благословить Вас за Ваші справи!!! А людям, які стоять перед нелегким вибором лікаря чи клініки, раджу завітати сюди і самостійно відчути цю атмосферу благочинності, оберайте кращих і довіряйте професіоналам. Бо успіх справи починається з довіри!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Доброго дня, Катерино! Нам дуже приємно, що Ви відмітили високий професіоналізм наших лікарів Шеваги О.Я та Шептицького В.В., привітність, уважність та чуйні серця персоналу. Такі теплі слова пацієнта і є найвищою похвалою, для всієї команди R+ . Дякуємо за довіру, будьте здорові!

Ярина Б.
Ярина Б.
19.11.2020

Не знаю, як нам так пощастило потрапити до Олександра Ярославовича, але це реально везіння. Такі лікарі на вагу золота. Коли ти стикаєшся з онко - ти не знаєш що робити, куди бігти і загалом -з чого почати. Важливо в такий момент потрапити до рук лікаря, який виявиться не тільки професіоналом, а й людиною. Олександр Ярославович не тільки допоміг нам з чоловіком зрозуміти, яке лікування чекає надалі, але і підтримав морально. Ми безмежно вдячні Олександру Ярославовичу за його людяність, чесність, щирість, чуйність і професіоналізм!

Полтавська Олена Валeріївна
Полтавська Олена Валeріївна
06.11.2020

ВЕЛИКА ПОДЯКА лікарю акушер-гінекологу, хірургу Шевага Олександру Ярославовичу. Він Лікар, який щиро любить свою справу, з великим бажанням допомогти пацієнту. Це справжній Лікар від Бога, з золотими руками! Дуже приємно, коли у відділенні Олександра Ярославовича, команда працює дуже слажено, з позитивом настроєні усі співробітники. Окрему ПОДЯКУ, ЩИРО ВИНОШУ лікарю гінекологу-ендокринологу Громовій Олександрі Леонідівні, за компетентність у своїй справі, уважність та вірно поставлений діагноз. ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!! ВИ НАЗАВЖДИ В МОЄМУ СЕРЦІ!

Яна
Яна
22.10.2020

Велика подяка лікарю Шевага Олександр Ярославович! Дуже хороший лікар і людина !!!Він найкращий хірург!

Котеньова Світлана Анатоліївна
Котеньова Світлана Анатоліївна
15.08.2020

Висловлюю величезну вдячність лікарю гінекологу-онкологу, хірургу Шевага Олександру Ярославовичу. Завдяки його досвіду, професіоналізму і підходу вдалося запобігти непотрібному оперативному втручанню і визначити дійсну причину безпліддя. Мене направили до Олександра Ярославовича для консультації, щодо лапароскопії, яку мені призначили після діагнозу повної непрохідності маткових труб. Олександр Ярославович висловив сумнів, щодо діагнозу, і запропонував пройти повторну сальпінгографію, після якої виявилося, що попередній діагноз був хибний, і маткові труби повністю прохідні. Тобто хірургічне втручання (лапароскопія) було не потрібне в даному випадку. Була підозра на хронічний ендометрит, тому Олександр Ярославович порадив провести процедуру гістерорезектоскопії з подальшою гістологією для визначення причини безпліддя ||. Як виявилося пізніше лікар був повністю правий і хронічний ендометрит підтвердився. Дуже важливо знайти досвідченого, людяного лікаря, який має за мету, в першу чергу допомогти пацієнтові з вирішенням його проблеми, безперечно, від себе можу сказати, що таким лікарем і є Олександр Ярославович Шевага!! Обидві процедури (сальпінгографія і гістерорезектоскопія) пройшли чудово, лікар дуже доступно пояснив мені причини їх необхідності і всі подальші дії. Також хочу висловити подяку анестезіологу Седлецькому Руслану Євгеновичу  і всьому медичному персоналу клініки R+, за теплу і приємну атмосферу під час мого перебування там.

Олена Р.
Олена Р.
24.07.2020

Хочу висловити подяку Шевага Олександру Ярославовичу. П'ять роки тому, мені поставили діагноз інтрамурально-субсерозна міома. Було пройдено багато обстежень, зроблені гістологія, кріо абляція, радіо-волнова терапія шм і завдяки всьому цьому миома з 4см виросла до 10см! До яких тільки лікарів я не зверталась! Але тепер все, що вони могли мені запропонувати-це лише видалити міому разом з маткою. Дякую долі, що вона звела мене з Олександром Ярославовичем. Він найкращий хірург, лікар за покликанням, професіонал своєї справи. Йому можна довірити найцінніше у житті-своє здоров'я. Перед оперативним втручанням лікар все мені досконало роз'яснив і відповів на всі мої питання. Були проведені навіть дві операції за один раз.

1)Консервативна міомектомія (видалена лише міома, матка залишилась)
2)Холецистектомія (видалення жовчного міхура)

Операція була складна технічно і пройшла успішно у липні 2020. Також хочу висловити подяку анестезіологу Седлецькому Руслану Євгеновичу і всій команді професіоналів, які працюють у мед.центрі R+ Олександр Ярославович, дякую що подарували мені надію на щасливе життя без болю!

 
 
 
 
Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр