Колоноскопія

Записатися на прийом

Колоноскопія - один із найефективніших та інформативних методів ендоскопічних досліджень, що застосовуються для діагностики захворювань товстого кишківника і прямої кишки. Окрім того, під час обстеження лікар-ендоскопіст може виконувати додаткові маніпуляції - від біопсії, поліпектомії до резекції слизової.
У медичному центрі R+ Medical Network Ви можете пройти відеоколоноскопію у будь-який зручний для Вас день. Ми виконуємо дослідження, використовуючи сучасні ендоскопи та відеосистеми KARL STORZ SILVER SCOPE, що гарантує точність діагностики.

Що таке колоноскопія?

Під час процедури через пряму кишку вводиться гнучкий колоноскоп з відеокамерою на дистальному кінці. Завдяки цьому пристрою отримане зображення передається на екран з високою роздільною здатністю. Це дозволяє лікарю візуально оцінити стан слизової досліджуваної ділянки, визначити розміри поліпів, ерозій та інших патологічних змін.

Завдяки колоноскопії можливо виявити аномалії розвитку чи патологічні процеси у термінальному відділі тонкого кишківника, у товстому кишківнику та прямій кишці. Також може бути виконана поліпектомія (видалення поліпів різних розмірів), вилучені ділянки аномальних тканин, взятий матеріал для патогістологічного дослідження.

Крім того, при необхідності виконується фото- і відеофіксація процесу дослідження, що є надважливим для розробки подальшої тактики лікування пацієнта вже лікуючим спеціалістом.

Показання для колоноскопії

За відсутності патологій і скарг з боку ШКТ, колоноскопі. слід проходити у профілактично-скринінгових цілях після досягнення 50-річного віку, з періодичністю 1 раз/ 5-10 років.

Тому ми рекомендуємо ставитися до цього питання дуже відповідально і проходити колоноскопію у комфортних для Вас умовах та часі.

Належите Ви до групи ризику чи ні, обов’язково підкаже Ваш лікап (терапевт, гастроентеролог, уролог, ендокринолог та ін.). Якщо так, то скринінгове обстеження слід виконати якомога раніше.

Крім профілактики ми також виділяємо показання для проведення колоноскопії:

 • біль у животі;
 • ректальні кровотечі;
 • підозра на рак товстої кишки чи метастазування, динамічний контроль стану;
 • підозра на хворобу Крона, неспецифічний виразковий коліт (НВК) та інші запальні хвороби
 • кишківника;
 • моніторинг стану при підтвердженому діагнозі (хвороба крона, НВК);
 • наявність поліпів, підтипів поліпів у товстому кишківнику;
 • стрімка, безпідставна втрата маси тіла;
 • передопераційна підготовка (за індивідуальними показаннями).

Протипоказання до колоноскопії

Як і будь-яка ендоскопічна процедура, колоноскопія має ряд протипоказань. Перед проведенням дослідження лікар обов'язково порекомендує пройти загальноклінічні або ж додаткові обстеження, керуючись наявністю супутніх захворювань та зібраним анамнезом.

Колоноскопія не призначається у наступних випадках:

 • при перитоніті;
 • при кровотечі в ШКТ;
 • під час вагітності (колоноскопія вагітним виконується лише за наявності строгих показань!);
 • при проблемах зі згортанням крові;
 • за наявності анальних тріщин та ускладненого геморою (у стані загострення);
 • при гострому перебігу інфекційних, респіраторних захворювань;
 • при інтоксикаційному синдромі;
 • при підвищенні температури тіла;
 • у постінфарктному, післяінсультному періоді;
 • при гострій серцевій недостатності.

Доцільність проведення колоноскопії завжди визначає Ваш лікар. Обов’язково заздалегідь на прийомі розкажіть, які хвороби Ви перенесли раніше, які з них є хронічними. Про медикаментозні алергії, гіперчутливість до окремих речовин, прийом медпрепаратів слід також попередити обов’язково.

Як проходить колоноскопія в R+Medical Network

Відділення ендоскопічної діагностики функціонує у медичному центрі R+ за адресою вул. Касіяна, 2/1 у м. Києві. Дослідження виконує досвідчений лікар-ендоскопіст, хірург Кочубей Олена Сергіївна, яка є членом Європейської спільноти гастроінтестинальної ендоскопії (ESGE).

Для проведення діагностики Вам потрібне направлення лікаря-клініциста, де будуть зазначені: попередній або встановлений діагноз, тип призначеної маніпуляції, клінічна задача для дослідження.

Якщо Ви проходите колоноскопію у якості скринінгу, обов’язково перед процедурою повідомте ендоскопісту та анестезіологу (у випадку седації) про проблеми зі здоров’ям, алергічні реакції, виконувані раніше оперативні втручання, прийом препаратів, що впливають на згортання крові тощо.

У своїй роботі ми керуємось документацією Української асоціації ендоскопістів, вимогами МОЗ та міжнародними протоколами і рекомендаціями ESGE (Європейської спільноти гастроінтестинальної ендоскопії) та UEG (об’єднаної європейської гастроентерологічної асоціації).

Це гарантує повну безпеку та комфорт пацієнту, а також високу точність обстеження.
безпосередньо перед процедурою Вам нададуть одноразовий одяг. Далі Вас попросять лягти на оглядовий стіл у певній позиції (найчастіше - на бік).

Після введення колоноскопа через пряму кишку, лікар обережно спрямує його у товстий кишківник, поступово рухаючись вперед. Далі через колоноскоа подається вуглекислий газ для кращого огляду стінок товстого кишківника.

Колоноскопія проводиться 30-90 хв, залежно від анатомічних особливостей та виконуваних маніпуляцій.

В R+ виконується тотальна відеоіліоколоноскопія з можливістю огляду кінцевого відділу тонкого кишківника (до 10-20 см), що підвищуєефективність діагностики НВК та інших патологічних змін.

Крім огляду, під час колоноскопії в R+ також можуть виконуватися:

 • біопсія слизової товстого кишківника із уражених, підозрілих ділянок. Далі матеріал передається в лабораторію для патогістологічного дослідження для верифікації діагнозу;
 • поліпектомія - видалення поліпів товстого кишківника. Здійснюється різними способами (залежить від типу та розміру поліпа), що визначається ендоскопістом безпосередньо під час процедури.
  Наприклад, для поліпів до 9 мм використовується так звана “холодна” петлева поліпектомія, а при розмірі 10-19 мм - “гаряча” петлева поліпектомія чи EMR.
  При “холодному” методі видалення здійснюється за допомогою спеціальної ендоскопічної петлі. Для “гарячого” додатково використовують електрохірургічний блок, що дозволяє видалити поліп з мінімальною травматизацією тканин і без кровотеч;
 • EMR - ендоскопічна резекція слизової кишківника. Може виконуватися відразу під час діагностичної колоноскопії або ж призначається окремою процедурою.
  У даному випадку, поліп видаляється після його “підняття” над прилеглими тканинами за допомогою ін’єкцій. EMR дозволяє вилучити поліпи великих розмірів без прямого хірургічного втручання. Проте, не завжди цей метод є ефективним. Тому лікар повідомить Вам, якщо потрібне оперативне лікування чи ендоскопічна маніпуляція - ESD;
 • хромоскопія - коли під час процедури лікар додатково зафарбовує слизову спеціальним розчином, що дає змогу детальніше оцінити розмір та ступінь ураження епітелію. Додатково виконується віртуальна хромоскопія (завдяки опціям обладнання Spectrum A, B і Chroma, Clara режими), що доцільно для чіткої візуалізації передракових станів.

Відновлення після колоноскопії короткотривале. Якщо Вам проводили дослідження у медикаментозному сні, то після закінчення діагностики слід знаходитися в умовах денного стаціонару біля 1-2 годин під наглядом анестезіолога до моменту стабілізації нормального стану. Вам не можна керувати автомобілем наступні 24 години після проведеного обстеження “в медикаментозному сні”, тому краще приїхади з родичами чи супроводом.

В перші 24 години Ви можете відчувати дискомфорт в кишківнику, здуття, бурчання. Медикаментозній корекції дані стани не підлягають. Все пройде самостійно.

У випадку видалення великої кількості поліпів, може спостерігатися дискомфорт до 2-х тижнів.
Звертаємо Вашу увагу, що для попередження будь-яких неприємних відчуттів, а також більшої результативності діагностики. світові асоціації рекомендують проводити колоноскопію під наркозом (у медикаментозному сні).

Колоноскопія з наркозом

Колоноскопія у медикаментозному сні - оптимальний вибір для Лікаря та Пацієнта. Це пояснюється досить просто. Під час процедури Пацієнт повністю розслаблений, знаходиться у стані сну, не відчуваючи при цьому болю, дискомфорту.

Також це добре впливає на результат дослідження. Лікар має змогу виконувати всі маніпуляції без страху викликати больові відчуття у пацієнта.

Перед колоноскопією Ви обов’язково пройдете рекомендовану лабораторну й інструментальну діагностику, а також відвідаєте анестезіолога, котрий буде Вас супроводжувати під час процедури та після неї у денному стаціонарі.

Ми усім рекомендуємо проходити колоноскопію під наркозом чи седацією. Але якщо Ви маєте протипоказання, може використовуватися місцева анестезія.

Використання наркозу найчастіше рекомендують для наступних категорій пацієнтів:

 • у дитячому віці;
 • з низьким больовим порогом;
 • за наявності злук та проблем з прохідністю кишківника;
 • з хворобою Крона.

Препарати анестезіолог підбирає індивідуально, враховуючи Вашу чутливість до речовин, вік, наявність супутніх патологій різних органів і систем.

Колоноскопія під наркозом - міжнародний стандарт, який забезпечує комфорті безпеку пацієнта, в першу чергу.

Як підготуватися до процедури

Підготовка до колоноскопії є обов’язковою та багатоетапною. Всі інструкції Ви отримаєте безпосередньо під час запису на процедуру. Завдання підготовки - забезпечити якісний огляд слизової кишківника. У випадку відсутності підготовки або виконанні її неналежним чином, лікар перенесе колоноскопію.

Медпрепарати для підготовки до колоноскопії Вам порекомендують окремо. Але Вас попросять виконати наступне:

 • дотримуватися дієти за 2-3 доби до процедури. У цей період Ви не можете вживати продукти, які: стимулюють перистальтику кишківника (бобові, кисломолочні, сирі овочі та фрукти, газовані напої та ін.), фарбують слизову (ягоди, варення, морси, буряк та подібні), залишають після себе насіння та будь-які рештки (наприклад, арахіс, малина).
  Надайте перевагу рідкій їжі та пюре;
 • вжити спеціальний розчин (рідину) для підготовки, яка ефективно очищає кишківник. Обов’язково виконувати рекомендації лікаря стосовно дозування та схеми прийому препарату;
  повідомити про систематичний прийом ліків. Багато препаратів не є протипоказом до колоноскопії. Проте, якщо Ви постійно вживаєте речовини, які впливають на стан крові, повідомте анестезіолога та лікаря-куратора. Можливо, схема буде відкоригована на час дослідження та підготовки до нього;
 • не вживати їжу та рідину до процедури (терміни вкажуть залежно від часу проведення дослідження);
 • після процедури 24 години не керувати транспортними засобами, якщо колоноскопія виконувалась з наркозом;
 • виконувати рекомендації лікаря в період відновлення.

В R+, рім високого рівня кваліфікації лікаря, ми також подбали про оснащення ендоскопічного відділення та сервісі.

Обладнання в R+Medical Network

Медичне обладнання - одна із запорук якісної діагностики та лікування.

У нашому медичному центрі встановлене наступне ендоскопічне обладнання:

 • відеоколоноскоп KARL STORZ SILVER SCOPE. Всі ендоскопи цієї серії мають певні особливості: підвищену контрастність, рівномірне освітлення і можливість виконувати зсув та заміну кольорового спектру (віртуальна хромоскопія).
  Передбачене індивідуальне налаштування обладнання під конкретні потреби;
 • відеосистема Karl Storz PKS, яка дозволяє отримувати зображення високої якості, а також робити фото і відеоархівування знятого матеріалу для подальшого використання;
 • ендоскопічний інсталятор KARL STORZ СО2 mbi LED, котрий забезпечує інсуфляцію вуглекислим газом, що дає більший комфорт пацієнту під час та після процедури. Універсальне обладнання, яке дозволяє проводити дослідження на високому рівні;
  Обладнання має кілька налаштовуваних режимів роботи, а також автоматичне регулювання інтенсивності освітлення, що максимально полегшує роботу ендоскопісту;
 • IRIS 7 - автоматична установка для мийки і дезінфекції гнучких ендоскопів. Ми обробляємо колоноскопи відразу після процедури, чітко дотримуючись усіх етапів очищення в автоматичному режимі.
 • Насоси, встановлені у цій машині, забезпечують якісне промивання ендоскопів з використанням потужного потоку рідини.

Відповідно, якщо Вам потрібно пройти колоноскопію, Ви можете ознайомитись з усіма перевагами ендоскопічного відділення R+. Також Ви можете уточнити додаткову інформацію у координаторів контакт-центру або ж записатися на прийом до гастроентеролога, терапевта.

Якщо Ви вже достатньо дізналися, запишіться на колоноскопію та виконуйте всі рекомендації щодо підготовки, адже від якості підготовки залежить якість проведеного дослідження.

Колоноскопія - діагностика, яка може зберегти здоров’я і навіть життя!

Замовити послугу
Послуги за напрямком
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром до 5 мм (один поліп)
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром до 5 мм (до 5 поліпів)
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром до 5 мм (до 3 поліпів)
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром від 6 до 10 мм (один поліп)
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром від 6 до 10 мм (до 5 поліпів)
Ендоскопічна поліпектомія при ВКС поліпа розміром від 6 до 10 мм (до 3 поліпів)
Відеоколоноскопія діагностична (ВКС)
Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) + відеоколоноскопія (ВКС)
Лікарі напряму
Кочубей Олена Сергіївна
Кочубей Олена Сергіївна
Ендоскопіст, хірург
10
років досвіду
Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
21.05.2021
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
Мета проекту: Привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної за...
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Непрохідність маткових труб
16.04.2021
Непрохідність маткових труб
Маткові або фалопієві труби - це парний порожній орган, який з з’єднує матку з придатками (яєчник...
Кольпіт (вагініт)
12.04.2021
Кольпіт (вагініт)
Вагініт (кольпіт) - це запальне захворювання слизової оболонки піхви, інфекційного або неінфекцій...
Полікістоз
12.04.2021
Полікістоз
Полікістоз (синдром полікістозних яєчників Штейна-Левенталя) - це одне з найпоширеніших захворюва...
Порушення менструального циклу
12.04.2021
Порушення менструального циклу
Порушення менструального циклу - це одна з найчастіших причин звернення жінок до гінеколога.
Ендопротезування суглобів
12.04.2021
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів - хірургічне втручання, спрямоване на заміну пошкодженої кісткової ткан...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Колоноскопія
24.04.2021

Хочу выразить сердечную благодарность медцентру "R+", расположенному на ул. Касияна, 2/1, который обладает прекрасным оборудованием и высококлассными специалистами. Красивый интерьер, идеальная чистота, приятная музыка, даже предусмотрены зарядные устройства для мобильных гаджетов. Чувствуется, что здесь рады клиентам и готовы сделать их пребывание в центре максимально комфортным. Хочу от всей души поблагодарить чудесных врачей центра - прекрасного гинеколога Новицкую О.В., которая быстро и четко поставила диагноз, дала исчерпывающую информацию и в полном объёме ответила на все интересующие вопросы, онкохирургов Шевагу А.Я. и Шептицкого В.В., которые блестяще провели сложную операцию ( это уникальные хирурги ), врача-анестезиолога Шляхтуна А.А., врача-эндоскописта Кочубей Е.С., а также медсестер и врачей-интернов, которые ухаживали за мной и помогали мне восстановиться после сложной операции, санитарочку , которая тщательно следила за чистотой в отделении, поваров, которые вкусно кормили. Всё было на очень высоком уровне. Я очень рекомендую этот медцентр. Это идеальное учреждение, в котором вам помогут восстановить и сохранить самое ценное в этой жизни - ЗДОРОВЬЕ! С уважением и благодарностью, Лариса Василенко.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ларисо, дякуємо, що знайшли час написати такий детальний і повний добрих слів відгук. Ми дуже раді, що змогли допомогти, і Ви залишилися задоволені перебуванням в нашому центрі! Заради Вашого здоров'я, комфорту і безпеки ми підібрали команду професіоналів, які всім серцем вболівають за пацієнтів і віддаються повністю своїй роботі. Дякуємо за довіру. Бажаємо міцного здоров'я і завжди раді допомогти!

Кая Хакки
Кая Хакки
07.04.2021

Я пришел в Клинику «Р Плюс» (Теремки) с большим страхом и тревогой, чтобы сделать гастроскопию. Прежде всего, хочу сказать, что Кочубей Елена Сергеевна очень замечательный, отзывчивый, дружелюбный, позитивный и очень талантливый, заслуживающий доверия хирург, за что я ей очень благодарен. Также хочу поблагодарить позитивную улыбчивую медсестру, которая приветствовала меня на стойке регистрации, сопровождала меня и постоянно информировала меня в моей палате. Спасибо дружелюбному анестезиологу, который пришел ко мне в палату и дал мне всю информацию перед процедурой анестезии и вселил в меня уверенность. Меня готовили в палате к процедуре гастроскопии и каждый момент информировали о действиях которые будут происходить. Когда я вошел в комнату, где должна была проводиться гастроскопия, я очень испугался и забеспокоился. Внутри уже находились 4 человека. Это была очень позитивная, улыбающаяся, теплая и дружная команда, которая значительно уменьшила мое беспокойство. Они действительно профессионалы и все очень замечательные люди. Когда я проснулся, я был в своей палате и ничего не помнил. Никакой боли я также не чувствовал. В целом ощущал себя хорошо. Огромное Спасибо вам за все!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Кая, дякуємо Вам за теплі слова на адресу лікарів та медичних сестер. Нам приємно що Ви залишилися задоволені. Команда наших спеціалістів радіє, що змогли створити максимально комфортні умови для проходження такої непростої процедури, дякуємо за довіру. Будьте здорові!

Ольга
Ольга
11.12.2020

Хочу выразить огромную благодарность доктору Кочубей Елене Сергеевне и медсестре Бесараб Марине, которые сделали гастроскопию максимально комфортной, если так можно выразиться, учитывая особенности исследования:) все сделали быстро, успокаивали на протяжении всей процедуры и делали все дабы я чувствовала себя хорошо. Прекрасные специалисты!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Здравствуйте, Ольга. Нам очень приятно, что визит в клинику оставил у Вас положительные эмоции. Спасибо за то, что нашли время и отметили работу наших специалистов Кочубей Е.С. и Басараб М. Будьте здоровы!

Наталія
Наталія
03.12.2020

Була на процедурі гастроскопія у лікаря Кочубей Олени Сергіївни.Завдяки професіоналізму ,уважності і чуйності лікаря процедура пройшла добре.Сподобалось ставлення лікаря до пацієнта ,відчується ,що лікар хоче справді допомогти у вирішенні проблеми. Також окремо хочу висловити подяку мед сестрі Юлії ,яка допомогала лікарю в проведені процедури,вона підтримувала на протязі всієї процедури.Дуже приємно,коли таке ставлення до пацієнта. Буду приходити ще у Ваш центр.Дівчата на ресепшн дуже привітні ,чуйні ,видно ,що у клініці між всіма працівниками робота командна і злагоджена.Успіхів вам і вдячних пацієнтів ))))!!!!!!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Наталия, благодарим Вас , что нашли время и написали отзыв о нашей клинике! В R+ помощь начинается с заботы о здоровье пациента для нас очень важна обратная связь. Будьте здоровы!

Наталія
Наталія
03.12.2020

Була на процедурі гастроскопія у лікаря Кочубей Олени Сергіївни.Завдяки професіоналізму, уважності і чуйності лікаря процедура пройшла добре. Сподобалось ставлення лікаря до пацієнта, відчується, що лікар хоче справді допомогти у вирішенні проблеми. Також окремо хочу висловити подяку мед сестрі Юлії, яка допомогала лікарю в проведені процедури, вона підтримувала на протязі всієї процедури. Дуже приємно, коли таке ставлення до пацієнта. Буду приходити ще у Ваш центр. Дівчата на ресепшн дуже привітні, чуйні , видно, що у клініці між всіма працівниками робота командна і злагоджена. Успіхів вам і вдячних пацієнтів))))!!!!!!

Ярина Б.
Ярина Б.
18.11.2020

Кочубей Олена Сергіївна чудовій лікар! Я проходила ФГДС та колоноскопію під медикоментозним сном, а потім ще окремо ФГДС без наркозу. Це був мій перший досвід таких обстежень і завдяки Олені Сергіївні - позитивний :) Для мене дуже важливо відчувати підтримку лікаря і прийшовши до Олени Сергіївни вдруге, вона памятала мою історію хвороби та ті деталі, які не записують в картку паціента. Вона великий професіонал та фанат своєї роботи... і це відчувається :) Щиро дякую за такий досвід!

Олег
Олег
17.09.2020

Хорошая клиника, современная и чистая. Не пожалел, что обратился именно к Вам. Большое спасибо! Отдельно хочу поблагодарить Кочубей Елену Сергеевну и ее команду. Делал колоноскопию во сне, уснул-проснулся, все готово. А когда дело дошло до заключения я понял, что общаюсь с настоящим профессионалом своего дела. Очень хороший врач. Рекомендую!

Сергей
Сергей
16.09.2020

В клинике делал фиброгастроскопию под медицинским сном. Врач – Кочубей Елена Сергеевна. Клиника понравилась. Удобное расположение, красивый интерьер, вежливый персонал. Цена нормальная. Процедура прошла успешно, заснул-проснулся – все. Через час – врач показала на мониторе видео и выдала протокол обследования. Результаты успокоили. Никаких плохих ощущений после процедуры у меня не было. Большое спасибо.

Tanya Lyutova
Tanya Lyutova
16.09.2020

Делали сегодня гастроскопию пожилому человеку. Эндоскопист Кочубей Елена Сергеевна очень понравилась. Специалист высокого уровня! Спасибо большое!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Благодарим за выбор R+ и высокую оценку работы нашего специалиста! Рады Вам помочь, будьте здоровы!

Милена
Милена
31.07.2020

Хочу поблагодарить Кочубей Елену Сергеевну, как знающего специалиста и не менее чуткого и отзывчивого человека. Вызывает чувство восхищения и я думаю не только у меня, а у всех таких же пациентов, которые столкнулись с данной проблемой. Такая процедура, как гастроскопия прошла максимально безболезненно и на позитиве. Насколько нужно быть терпеливой, любить свою профессию и полностью отдаваться ей... Низкий поклон таким докторам и пусть будет их больше в нашей жизни, тогда людям будет не страшно со своей проблемой обращаться вовремя, зная, что есть такие профессионалы своего дела, кому наша жизнь не безразлична!

Євгеній Ждан
Євгеній Ждан
13.07.2020

Висловлюю подяку лікарю ендоскопісту Кочубей Олені Сергіївні. Дуже ретельно проводила колоноскопію; як вона сама обмовилась - фанатично ставиться до ендоскопії. Крім того Олена Сергіївна дуже енергійна, й одночасно чуйна жінка. Постійно спілкується з пацієнтом, питає про самопочуття. Вартість процедури 1200 грн., але роботу яку виконує за ці гроші лікар, я би оцінив дорожче. Це вам не в офісі за комп'ютером сидіти, це дійсно важка праця. Дуже раджу цього лікаря. Також подяка асистенту Юлії (незнаю по-батькові) Людина дійсно працює на своєму місці і любить свою роботу.

Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр