Отзывы

Оставить отзыв
Ірина
Ірина
09.05.2023

Крепка Інна Олександрівна найкращий лікар. Дуже уважна та дійсно професіонал своєї справи. Величезна подяка за Вашу працю!!!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Ірино, відгуки пацієнтів для нас дуже цінні, дякуємо, що знайшли час та залишили зворотний зв‘язок. Інна Олександрівна професійна та уважна до деталей. Ми раді, що Ви задоволені візитом в R+

Святослав Святославович
Святослав Святославович
04.05.2023

Большая благодарность Каминской Анне Яковлевне. Всю жизнь мучался с хроническими болями и тревожностью, пару раз натыкался на некомпетентных неврологов. Анна сразу поняла с первого приема как подойти к ситуации. Правильный выбор медикаментов которые начали помогать сразу и я начал верить в возможность жить нормально. Далее по плану подстраивали лечение, через 8 месяцев проблема полностью решена. Очень профессиональный врач с огромным опытом. Отдельно хочу поблагодарить R+ за подбор врачей в клинику и подходом "вылечить а не заработать", что не часто встречается.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Святославе, щиро вдячні, що знайшли час та залишили відгук. Нам безмежно приємно, що Ви обрали нас та задоволенні результатом лікування. Анна Яківна фахівець з багаторічним досвідом, чуйна уважна до деталей та турботлива. Обов’язково передамо Ваші слова вдячності, лікарю буде дуже приємно.

Циклаурі Інеса Симонівна
Циклаурі Інеса Симонівна
04.05.2023

Дуже приємно здивована чуйністю Дворянова Володимира Олександровича. З ним дуже комфортно, спокійно, викликає безмежну довіру. Вдячна клініці за такого чудового спеціаліста

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Інесо, Ваші слова надихають нас, дякуємо ! В команді R+ працюють кращі спеціалісти, які завжди раді допомогти у розв'язанні питань з лікування та профілакти. Бережіть себе, а ми завжди раді допомогти!

Анна Алексеенко
Анна Алексеенко
24.02.2023

Лучшего дерматолога, чем Евгений Олегович, я пока не встречала. После неудачного опыта у врача с кучей положительных отзывов решила пойти к доктору Салашак. Во-первых, доктор сразу направил на нужные анализы. И действительно, проблема оказалась комплексная. Таким образом, на основани лабораторных исследований был поставлен правильный диагноз и подобрана терапия с учётом моих особенностей. Во-вторых, у меня не осталось вопросов после консультации. Врач всё понятно объяснил: причины, текущее состояние и что со всем этим делать. Выражаю свою искреннюю благодарность доктору!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Анно, дякуємо за зворотний зв’язок, пацієнти цінують Евгена Олеговича за його професійний та комплексний підхід до розв’язання питань лікування. Обов'язково передамо лікарю Вашу подяку, йому буде дуже приємно. Будьте здорові!

Людмила Борденюк
Людмила Борденюк
15.02.2023

Прекрасный милый доктор, обаятельная женщина. Консультация прошла со знанием дела и решением моей проблемы. Хочется верить, что и результат лечения будет настолько же успешным. Мои наилучшие пожелания Галине Григорьевне!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Людмило, вдячні за відгук, нам дуже приємно чути, що Ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Хохлова Марія Олександрівна
Хохлова Марія Олександрівна
07.02.2023

Хочу подякувати лікарю узд Дмитрик Олені Миколаївні! Дуже сподобалась лікар. Дуже довго дивилась, порівняла з попереднім узі і ще раз перевірила. Приємна цікавилась що лікарі мені кажуть і порекомендувала лікаря мамолога Федосова, за що особлива подяка. Можу рекомендувати її. Маму також записувала до неї на прийом і мамі вона також сподобалась. Мої найкращі рекомендації

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Маріє, дякуємо, що ділитеся враженнями про візит в R+)
Ми радіємо кожного разу, коли читаємо Відгуки наших клієнтів, адже заради Вашого здоров‘я, турботи про Вас ми підібрали команду кращих фахівців.
Обов‘язково передамо Ваші слова Олені Миколаївні їй буде дуже приємно)
Бажаємо міцного здоров‘я!

Баленко Валерия Денисовна
Баленко Валерия Денисовна
21.12.2022

Большая благодарность, врачу гинекологу: Колесник Виктории Леонидовне, за ее прекрасную работу. Успокоила, после врача, который поставил страшные диагнозы. Врач от Бога! Теперь советуемся и прислушиваемся только к ней! С ней приемы и беременность в целом проходит-замечательно!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Валеріє, дякуємо за зворотний зв’язок! Обов’язково передамо Вікторії Леонідівні Ваші теплі слова вдячності, лікарю буде дуже приємно! Бажаємо міцного здоров’я!

Замілягіна Т.О.
Замілягіна Т.О.
21.12.2022

Дуже залишились задоволені консультацією офтальмолога Лаврик Н.С. Лікар не тільки уважна і, очевидно, дуже фахова, а також дуже ретельно все пояснює. Після консультації не залишилось жодних запитань. Дякуємо.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Тетяно дякуємо, що знайшли час та можливість написати відгук! Нам безмежно приємно, що Ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров’я!

Инеса Ц.
Инеса Ц.
09.12.2022

Благодарю Черновол Татьяну Валентиновну за прекрасное настроение! После знакомства с ней, я бегала и прыгала!) Это прекрасной души человек! Нету никакого напряжения, очень тесный эмоциональный контакт! Я думала что не найду такого врача, но она просто уникальная и неповторимая! Это мой врач на 100%! Спасибо клинике за такого замечательного специалиста!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Інесо, дякуємо, що знайшли час та залишили відгук. Нам безмежно приємно, що Ви знайшли свого лікаря саме в R+) Вдячні за довіру, Будьте здорові!

Кононенко Екатерина Андреевна
Кононенко Екатерина Андреевна
03.10.2022

Хочу поблагодарить терапевта Расулову А. А. очень довольна приемом, большее спасибо. Все понятно объяснила, на все вопросы подробно ответила. Опытный доктор, приятная в общении, отзывчивая и внимательная к пациенту. Предварительный диагноз после дополнительных обследований подтвердился.

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Катерино, найкраща подяка для лікаря - задоволений пацієнт) Айсель чуйний та турботливий лікар завжди індивідуально підходить до лікування кожного пацієнта. Дякуємо за відгук. Будьте здорові!

Оставить отзыв
Показать еще

Контакты

Контактный телефон:
График работы:

ул. В. Касияна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Вс: 08:00 – 18:00

ул. Е. Коновальца, 34-А
Пн-Пт:  09:00 – 19:00
Сб-Вс: выходной

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Вс: 08:00 – 20:00

ул. Василия Касияна, 2/1
(Голосеевский р-н)
ул. Евгения Коновальца, 34-А

(Печерский р-н)

0 800 307 103
Рус Укр