Збільшення грудей: що потрібно знати? Рекомендації пластичного хірурга

30.09.2019Обновлено 07.05.2021

Якщо з якоїсь причини Ви задумалися про збільшення грудей, Вам потрібно знати та розуміти кілька важливих моментів.

Спробую висвітлити найбільш часті питання:

  1. Вік. Подібні операції можливі з 18-20 років — після завершення пубертатного періоду (формування залози), верхня межа зазвичай близько 60-65 років, але зазвичай це вже не просто збільшення, а в комбінації з мастопексією (підтяжкою) для поліпшення форми залози. Бувають подібні запити й в 70, старше не зустрічав.

  2. Терміни. Скільки служить імплант — сучасні гелієві імпланти, як правило, мають довічну гарантію, проте важливо розуміти, що це гарантія на виріб — від мимовільного розриву, втрати форми. Гарантія на Ваші тканини не поширюється. Тобто зміна форми грудей з плином часу — не гарантійний випадок з точки зору виробника.

  3. Якщо ви вирішили оперуватися. Рішення повинно бути Ваше, без тиску з боку, однак, якщо Ваш чоловік або людина, чия думка для Вас дуже важлива, категорично проти, подумайте ще декілька разів. Консультація особисто (НЕ вайбер і т.д.) обов'язкова, з метою оцінки чинних параметрів і досягнення оптимального рішення. Причому консультацій перед операцією може бути кілька — вибір відповідальний, це крок в інше життя, тому рішення повинне бути дуже виваженим. Вибір імплантів проводиться спільно з лікарем і залежить від вашого бажання, ваших біометричних характеристик, здорового глузду.
  4. Перед операцією Ви повинні пройти обстеження — якщо Ви молоді та без супутних хронічних захворювань — досить стандартного набору аналізів, для загальної анестезії дуже бажаний огляд гінеколога з метою виключення хронічних інфекційних захворювань даної області. Також важливо пройти мамологічне обстеження для того, щоб виключити об'ємні утворення в молочних залозах. Доброякісні новоутворення можуть бути видалені одночасно зі збільшенням, ну а злоякісні ... це вже зовсім інша історія. Якщо є супутня патологія — необхідна консультація відповідного фахівця і можливо корекція.
  5. Операція може бути проведена в будь-якому досить обладнаному медичному центрі. Тип операції, площина розташування імпланту, область розрізу і його довжина визначаються конкретною ситуацією і можуть бути обговорені з лікарем, який роз'яснить Вам доцільність кожного моменту. Тривалість операції, як правило, при збільшенні без підтяжки становить 1-2 години. Залишати дренажі чи ні залежить як від поглядів хірурга, так і від конкретної ситуації (підвищена кровоточивість тканин, імпланти з поліуретановим покриттям вимагають обов'язкового дренування, дренажі видаляються через 1-4 дня за показаннями).
  6. Післяопераційний період — відразу після операції накладається компресія (еластичний бинт з переходом на спеціальний бюстгальтер на наступний день або з одяганням бюста відразу — вирішує хірург). Надалі бюстгальтер потрібно носити 1-2 місяці, в залежності від типу імплантів — круглі трохи менше, анатомічні трохи довше.
    Перші 2 тижні бюст знімати тільки на перев'язках, далі — до 1-1.5 місяці, до 1 години на день можна проводити без нього. Через 1-1.5 міс можна на день перейти на спортивний топ, на ніч — компресійний бюст, і лише потім можна нарешті позбутися від компресії. Однак, при результативному обсязі залоз C, D, E назавжди попрощатися з бюстгальтером не вдасться — звичайний вкрай бажано носити частіше, для того, щоб уповільнити явище гравітаційного птозу (попросту відвисання) значно збільшених грудей.

Фізична активність — зовсім під забороною, 2 тижні ваш найважчий предмет — чашка, тарілка і невеликий букет квітів. Руки вище плечей не підіймати! Спати протягом 1.5 місяців виключно на спині, напівсидячи, грудні м'язи не напружувати, громадським транспортом не їздити. Через 2 3 тижні можна за кермо і поступово розширювати руховий режим. Загальнолюдські побутові навантаження можливі через 1.5-2 місяці, тоді ж можна в спортзал, але не тренувати плечовий пояс зовсім, а ноги з вільною вагою, плавання в помірному стилі. До силових навантажень можна повернутися через 3 місяці після операції. Протягом 6 місяців після операції категорично протипоказаний перегрів — будь-які лазні, чани, гарячі ванни - можливий розвиток сірому (скупчення рідини навколо імпланта).

І зрозуміло після операції Ви будете перебувати під наглядом Вашого лікаря протягом 5-10 днів, так що якщо Ви живете не в тому місті, де проводилася операція додому поїхати відразу не вдасться. Далі контрольні огляди через 1 місяць, 3 місяці, пів року і рік, коли нарешті можна оцінити результат операції. До цього груди постійно змінюється — спочатку більш динамічно сходить набряк, розтягуються тканини, формується капсула, рубці. Потім до року досягається стабільний результат.

Ось коротко те, що потрібно мати на увазі, коли думаєте про збільшення грудей. Можливо, Ваш лікар оскаржить частину моїх рекомендацій, скаже, що це перестраховка, проте в такій тонкій справі це не зашкодить.

Залишайтеся вродливими та нехай краса Ваша не в'яне!

Автор:

Інші записи блогу
19.04.2021
Гіменопластика Продовжити читати
19.04.2021
Стимуляція овуляції Продовжити читати
12.04.2021
Кольпіт (вагініт) Продовжити читати

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр