Новини клініки

Новини

Переможці конкурсу «Обличчя цінностей» в R+

Цього року ми вирішили додати радості в 2020 рік та запропонувати колегам обрати поміж себе тих, хто, на їхню думку, відображає корпоративні цінності R+. Мова про щирість, небайдужість, розвиток, партнерство та радість. Голосування тривало один тиждень. Метою проєкту стала можливість нагадати, що цінності живуть серед нас і відображаються в буденній комунікації один з одним та з пацієнтами.

 

Отже,

 

обличчя цінності «Щирість»: Тетяна Ганжа, лікар-терапевт, лікар-алерголог

 

 

Ось, що написали колеги, голосуючи за Тетяну: «Завжди відкликається на допомогу, навіть, поза робочим часом. Справжній професіонал», «Всегда честна с коллегами и пациентами, прекрасная эрудиция и чувство юмора», «Всегда открыто делится тем, о чем думает и чувствует, открыта к общению с пациентами и коллегами», «Достаточно посмотреть ее посты в Фейсбук, чтоб понять, насколько она открыта. И в жизни такая же», «Татьяна Валериевна всегда искренне идёт на помощь», «Помню первый свой рабочий день. Именно она первой меня провела, все рассказала, показала, поделилась, как ей работается, подбодрила. И это все было искренне. Я ее бы и в партнерство, и неравнодушие, и радость добавила».

 

Сама Тетяна не очікувала на нагороду, каже, що: «Бути щирим нескладно. Для мене важливо скрізь будувати комфортні, довірливі стосунки. Я завжди намагаюсь ставити себе на місце іншої людини. Щирість – це важливо».

 

Обличчя цінності «Небайдужість»: Владислава Таргонська, старший адміністратор МЦ вул. Є. Коновальця, 34а

 

 

Наводимо відгуки колег з голосування: «Небайдужа ні до пацієнтів, ні до співробітників. Постійно підмічає тонкощі, які можуть покращити роботу, завжди про це говорить. Захищає своїх адміністраторів», «Самый неравнодушный человек, ни по отношению к коллегам, ни по отношению к пациентам», «Ніколи не проходить повз, завжди поцікавиться, як справи, чи все добре, чим допомогти», «Переживает за своих девочек, за пациентов, за качество работы и условия работы», «Приємна, цікавиться оточуючими, переживає за пацієнтів», «Тепла, хвилюється за своїх дівчат, небайдужа до клініки в цілому».

 

«Небайдужість проявляється дуже легко – в допомозі пацієнтам і допомозі колегам, наприклад, новим працівникам», - ділиться Владислава.

 

Обличчям цінності «Розвиток» стала Ольга Поліщук, директор департаменту розвитку Центрів здоров’я R+

 

 

«Генератор идей, воплощает эти идеи в жизнь, что приводит к развитию R+, узнаваемости, привлечению новых клиентов», «Нові ідеї, нові активності, нові проекти», «Умничка! Развивает и продвигает наше имя!», «Рухає нас в правильному напрямку!», «Продвигает свои направления, развивает и развивается сама», «Системность, вовлечение во все процессы, активность», - ось що про Олю говорять колеги.

 

Сама Ольга каже, що для неї нагородження стало кращою подією за весь час її роботи в R+: «Я люблю свою роботу, а зараз хочеться віддавати ще більше. Пишаюсь нашими проєктами, зокрема. співпрацею з «Фокс» та «Квітна». Далі буде!».


Обличчям цінності «Партнерство» стала Тетяна Дворянова, завідувач відділенням радіології, лікар-рентгеноло

 

«Поддержка друг друга, коллегиальность все есть в коллективе цоколя», «Прекрасные партнерские отношения у всего отделения радиологии», «Надійні партнери в точній і швидкій діагностиці», «Поддержка и партнерство в принятии разных тактических и лечебных решений», - ось тільки частина відгуків про Тетяну.

 


«Я вважаю, що перемога спільна – для усієї моєї команди. Саме тому я поставила нагороду в такому місці, де є може побачити кожен працівник діагностики. Дякую кожному, хто взяв участь в опитуванні!», - прорезюмувала свої враження Тетяна.

 

І, наостанок, переможцем в номінації «Обличчя цінності «Радість» стала Леся Доброгорська, лікар-терапевт

 

 

«Леся Данилівна, за будь-яких обставин, залишається позитивною і доброзичливою», «Завжди усміхнена, щиро радіє, оптимістична», «Це не просто радість, а ще і вогник», «Искренняя, радостная, всегда поддержит улыбкой» - такою для колег є Леся Данилівна!

 

«Для мене радість, коли відчуваєш, що можеш віддати частину себе – пацієнту, колезі. Що тебе сприймають через досвід та ставлення. Мені подобається давати людям радість, це частина мене», - каже пані Леся.

 

Резюмуємо, що нагородження «Обличчя цінностей» проходило вперше в мережі клінік R+. І, звісно, далі буде!

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр