Реабілітація після COVID-19

Записатися на прийом

Більш обговорювану та досліджувану тему, ніж коронавірус - COVID-19 зараз складно знайти. Нове вірусне захворювання поставило перед світовими системами охорони здоров’я тисячі запитань та завдань. Щоденно ми отримуємо рекомендації стосовно самодіагностики, способу життя, медичних протоколів ведення пацієнтів.

Лікарі R+ Medical Network на власному досвіді знають, що таке коронавірус, як він проявляється, як почуваються люди під час хвороби. На нашому рахунку десятки пацієнтів, які вже одужали та наразі повертаються до нормального життя за підтримки спеціалістів.

Все частіше у наших лікарів запитують пацієнти: “Як діяти далі? Що робити після хвороби? Як правильно відновитися - без шкоди здоров’ю?”.

Саме для того, щоб допомогти кожному, хто переніс ковід, ми працюємо над внутрішньою програмою реабілітації після коронавірусу.

Поняття відновлення, у даному випадку, передбачає злагоджену роботу лікарів і пацієнтів. Тільки співпраця, адекватна діагностика, виконання призначень допоможуть Вам повернути нормальний стан здоров’я.

Коли потрібна медична реабілітація після COVID-19

Фахівці у всьому світі відзначають, що незалежно від перебігу хвороби, пацієнти після перемоги над коронавірусом, потребують медичного супроводу  протягом ще тривалого періоду. У когось цей термін складатиме кілька тижнів, у когось затягнеться на 2-3 місяці.

Журнал EClinicalMedicine проводить власні д дослідження, слідкуючи за пацієнтами, які лікувались в трьох найбільших шпиталях США в Бостоні. Згідно з їх даними, станом на 21.09.2020 р.,. коли у світі було вже більше 31 млн хворих на коронавірус, зберігалась тенденція збільшення кількості звернень пацієнтів у постковідний період.

Вони скаржаться на тривале збереження залишкових симптомів, погане самопочуття. А часто також проявляються і віддалені, неочікувані негативні наслідки після перенесеного захворювання - так званий “ковідний хвіст”.

Отже, спостереження за тими, хто “одужав”, в різних країнах протягом 80 днів продемонстрували, що:

 • коронавірус впливає на серцево-судинну систему. У багатьох з тих, хто перехворів, присутнє запалення міокарда. Про це також заявила дослідницька група Единбурзького університету, що зафіксувала зміни на ехокардіограмі у більше, ніж 50% з 1216 пацієнтів. Це були і ознаки інфаркту міокарда, і зміни в лівому і правому шлуночках.

Ця стаття знаходиться у вільному доступі. Там можна почерпнути інформацію щодо спостережень, як проводяться, рекомендацій для лікарів, медперсоналу, пацієнтів.

Ми ж, у свою чергу, робимо висновки, що більше, ніж половина пацієнтів після ковід потребують спостереження у кардіолога, кардіоревматолога, судинного хірруга;

 • коронавірус викликає неврологічні проблеми. Цей факт підтверджений китайською групою дослідників під головуванням Іпін Лу. протягом 3-х місяців виконувалась МРТ головного мозку у пацієнтів після Covid-19, де фіксувалися мікроструктурні та функціональні зміни.

Пацієнти з Covid-19 мали статистично значно більш високі двосторонні об’єми сірої речовини (GMV) в нюховій корі. гіпокампі, острівках, лівій Rolandic operculum, лывый звивині Гешля та правій поясній звивині.

Також дане дослідження дало привід стверджувати, що коронавірус частіше, ніж інші вірусні захворювання, викликає ураження судин головного мозку, а також інсульти.

Близько 55% пацієнтів після перенесеної хвороби скаржаться на втомлюваність, сонливість, дратівливість, апатичність, головні болі, проблеми з зором тощо.

Досвідчений, кваліфікований невролог - ключ до остаточного одужання;

 • коронавірус часто залишає після себе рентгенологічні і фізіологічні зміни в легенях. Це диктує виникнення потреби у легеневій, дихальній реабілітації, контролі окремих показників у крові, навіть, якщо респіраторні прояви відсутні.

Для таких пацієнтів рекомендується регулярно відвідувати терапевта, пульмонолога;

 • коронавірус викликає проблеми з нирками у пацієнтів з важким та середньо-важким перебігом хвороби. Нефрологи говорять про те, що у 25-50% госпіталізованих пацієнтів виявляється ураження нирок різного ступеню. Відповідно, після одужання такій людині слід спостерігатися у нефролога, уролога;
 • коронавірус - одна з причин психічних розладів, психологічних проблем. І це стосується не лише тих, хто переніс сам ковід, але і їх родичів, близьких. Стрес, паніка, загроза життя, - все це залишає відбиток.

Дану проблему варто вирішувати зі спеціалістом, адже кваліфікована підтримка медичного психолога, коригування мислення та способу життя часто здатні “ставити на ноги”;

 • коронавірус провокує розлади в шлунково-кишковому тракті. Це може ти пов’язано не лише з інфекцією, а й з медикаментами, які Ви приймали для одужання.

Правильне відновлення полягає як у дотриманні дієти, так і у відродженні функціональності всіх органів ШКТ. Тому може знадобитися консультація гастроентеролога після ковід.

Окрім лікарів вузьких профілів, Ви завжди маєте знаходитися на зв’язку зі своїм сімейним лікарем/терапевтом. Спеціалісти в R+ ефективно борються з коронавірусом, щоденно допомагають нашим клієнтам одужувати, а також супроводжують своїх пацієнтів після хвороби до повного відновлення.

Для того, щоб дізнатися, до якого спеціаліста Вам краще звернутися, слід відвідати терапевта для проходження очного огляду та додаткової лабораторної і інструментальної діагностики при потребі. Але при цьому обов’язково варто слідкувати за собою і відмічати будь-які зміни у самопочутті. Це стосується всіх пацієнтів, незалежно від того, була у вас легка форма коронавірусу чи важка.

Симптоми, що вказують на необхідність проведення реабілітації після коронавірусу:  

 • задишка під час фізичного навантаження чи мінімальної активності. Це може бути наслідком фіброзу легень - рубцювання легеневої тканини, при якому скорочується функціональний об’єм легень (кількість повітря, що Ви вдихаєте);
 • швидка втомлюваність, постійне нездужання. Причини можуть бути різними. Можливо, проблему розв’яже фізіотерапевт-реабілітолог, можливо - кардіолог чи невролог. Тому спочатку треба записатися на прийом до терапевта, і вже він направить Вас до профільного спеціаліста;
 • нудота, діарея, відсутність апетиту можуть свідчити про появу проблем з ШКТ. Без допомоги гастроентеролога не обійтися однозначно;
 • атиповий висип, вогнищеві запалення на шкірі, фурункули, випадіння волосся. Це також належить до переліку наслідків Covid-19. Часто пацієнти скаржаться на відчуття жару, печіння шкіри у визначених ділянках. У цьому випадку причино слід шукати спільно з дерматологом, трихологом, неврологом. Інколи потрібна допомога психолога після коронавірусу, оскільки такі прояві можуть бути реальними наслідками стресу;
 • біль в грудин, під лівою лопаткою, тягнучі відчуття інколи сигналізують про проблему з серцем. Відповідно, Вам потрібна консультація кардіолога для реабілітації після коронавірусу.

Які обстеження після коронавірусу потрібно виконати 

Це питання також часто задають пацієнти, які звертаються до контакт-центру. На нього не існує однозначної відповіді, адже кожен випадок - індивідуальний.

Перше, що Вам потрібно зробити - відвідати терапевта чи лікаря загальної практики. У нас працюють спеціалісти найвищого класу, які зможуть скерувати Вас на діагностику та аналізи, керуючись даними анамнезу, зібраного під час прийому, а аткож результатами огляду.

Після прийому Вам можуть порекомендувати пройти:

 • КТ легень чи іншої анатомічної ділянки, яка вимагає більш детального вивчення. Це може бути, як черевна порожнина, так і нирки та наднирники;
 • ЕКГ (кардіограму) і ЕХОКГ (ЕХО серця). Одні з базових досліджень, які проводяться після коронавірусу. Так лікар може впевнитися, що Ваше серце функціонує правильно;
 • УЗД органів черевної порожнини, лімфовузлів, нирок тощо. Відповідно до симптомів, які проявляються в момент звернення, спеціаліст для виявлення проблеми направить на необхідну ультразвукову діагностику;
 • спірографію - інструментальну оцінку дихальної функції легень;
 • гастроскопію чи колоноскопію - при гострих проблемах з шлунково-кишковим трактом: больовому синдромі, виділенні крові, закрепах чи тривалій діареї тощо;
 • лабораторні дослідження: загальний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові, аналізи крові на окремі показники, наприклад, Д-димер чи ферритин. Лікарям важливо відстежувати, як організм відновлюється після хвороби, на що варто звернути увагу.

Ми дотримуємося рекомендацій провідних світових організацій, асоціацій, супроводжуючи пацієнтів після Covid-19. Тому, коли ВИ звертаєтесь за допомогою до лікарів R+, Ви можете бути впевнені, що пройдете саму ту діагностику, яка потрібна для виявлення і усунення наявних проблем.

Як проходить реабілітація після коронавірусу в R+Medical Network

Медична реабілітація після коронавірусу - процес тривалий і багатоетапний, який вимагає залученості пацієнта і лікаря.

В R+ Medical Network Ваш шлях до остаточного одужання починається з кабінету лікаря загальної практики (сімейного чи терапевта). Далі буде визначена тактика діагностики і лікування. Можливо, треба буде провести мультидисциплінарний консиліум за участі фахівців кількох спеціалізацій.

Під час першого візиту лікар вивчить всю історію хвороби, огляне Вас і проведе бесіду, де Вам потрібно буде надати відповіді на рекомендовані й індивідуальні питання. На підставі багатьох досліджень в США розроблена загальна система оцінки стану пацієнта після коронавірусу, які потребують реабілітації.

Ці ж питання Ви можете поставити самі собі під час підготовки до візиту.

Питання

Коментар

Початкове питання:

 

Чи є у Вас будь-які нові проблеми чи симптоми у порівнянні з тим, що було до того, як Ви перехворіли на COVID-19?

Перше нейтральне питання, актуальне в багатьох випадках. Зачекайте, поки не будуть виявлені всі проблеми і симптоми. 

Сфери діяльності:

 

Чи зможете Ви це виконати, якщо захочете, і чи на належному рівні?

Запитуйте тільки про те, що стосується конкретної людини

 • Професійна діяльність (Робота, навчання, інше)?

Якщо хтось повернувся до роботи на повний робочий день, проблеми - малоймовірні.

 • Активний відпочинок (активний і/або сидячий)? 

Садівництво, читання, спілкування

 • Покупки та інші громадські заходи, зокрема, керування автомобілем? 

Запитайте про запам’ятовування і організацію покупок чи подорожей 

 • Побутова та громадська діяльність? 

Приготування їжі, робота по господарству, ремонт 

 • Чи є проблеми з вживанням їжі, ковтанням? 

Перевірте смаки та задоволення від їжі 

 • Гігієна: миття, одягання, користування туалетом - чи існують труднощі? 

Ванна чи душ

 • Пересування по дому (зокрема, сходи), заходити і виходити з будинку, а також пересуватися вулицею пішки чи на транспорті? 

Якщо є потреба, запитайте, чи були падіння

 • Соціальна взаємодія з іншими - бесіди, участь в розмовах та ін.? 

Уважність, сприйняття інформації, чи чуєте Ви співрозмовника (мова йде саме про слух). 

 • Підтримка стосунків, наприклад, з партнером, сім’єю чи друзями? 

Будьте уважні до змін у настрої (зміни не очікуються) 

Загальні симптоми:

 

У Вас є (нові) проблеми з: 

 
 • Втомлюваність, витривалість, перевтома? 

Більше, ніж раніше? 

 • Нюх та смак? 

Чи відчуваєте Ви запах диму, якщо інші запахи відсутні? 

 • Біль чи аномальні больові відчуття? 
 
 • Контроль над сечовим міхуром чи кишківником? 
 
 • Зір?
 
 • Вуха та слух?
 
 • Думаєте, згадуєте?
 
 • Ваш настрій?
 

Перевірте

 

Якщо існують інші проблеми у повсякденному житті, які Вас турбують?

Інколи може бути доцільним

Після прийому у терапевта, Вам будуть надані рекомендації та скерування до лікарів вузьких напрямків. В R+ Вам завжди готові допомогти провідні спеціалісти.

Лікарі загальної практики і терапевти:

Спеціалісти вузьких напрямків:

Це, звичайно, не повний список лікарів, які входять до професійної команди R+ 

Medical Network. Ви можете ознайомитися з іменами наших спеціалістів на сайті R+. Ми сміливо стверджуємо, що кожен з них готовий допомогти своєму пацієнту, віддатися на всі 100%, та бути поряд до моменту досягнення необхідного результату.

Існує концепція Донабедіана, яка повністю демонструє суть реабілітації у мільтипрофільному медичному центрі.

Реабілітація після коронавірусної пневмонії  

Пневмонія - один із основних проявів, ускладнень, характерних для коронавірусу. 

Для тих, хто переніс таку пневмонію, актуальна легенева і кардіологічна реабілітація. Вона складається з комплексу заходів, необхідних в кожному окремому випадку:

 • медикаментозну підтримку та лікування;
 • робота з фізіотерапевтом-реабілітологом;
 • коригування самостійної фізичної активності, лікувальна фізкультура;
 • дихальні тренажери.

Схема відновлення буде розроблятися винятково індивідуально Вашим лікарем на підставі висновків вузьких спеціалістів, результатів інструментальної та лабораторної діагностики.

Скільки триває реабілітація після COVID-19

Дійсно хвилююче питання. Клініцисти у всьому світі ту погоджуються з деякою невизначеністю, адже процеси одужання у кожного пацієнта проходять по-своєму.

Дати відповідь на це питання, на жаль, дуже складно, оскільки реабілітація залежить ід багатьох факторів:

 • важкості та тривалості перебігу хвороби;
 • наявності супутніх, ускладнювальних патологій;
 • присутність постковідних ускладнень та хвороб, що розвиваються;
 • психоемоційний стан пацієнта, його готовність до колаборації з лікарем.

Але ми на 100% впевнені в тому, що лікарі R+ є справжніми експертами, які здатні приймати рішення, володіють достатнім досвідом та професійними, доказовими знаннями для того, щоб допомогти пацієнтам, котрі перенесли коронавірус.

Так, Covid-19 змінив наше життя. І, як говорить ВООЗ: “Ми маємо навчитися жити у новій реальності”. Ми готові бути поруч у складний момент, щоб Ви та Ваші близькі були у майбутньому щасливими і здоровими!Замовити послугу
Послуги за напрямком
Профілактика ускладнень COVID-19 (розгорнутий)
Профілактика ускладнень COVID-19 (базовий)
Лікарі напряму
Ганжа Тетяна Валеріївна
Ганжа Тетяна Валеріївна
Терапевт, алерголог, перша категорія
15
років досвіду
Дворянов Володимир Олександрович
Дворянов Володимир Олександрович
Невропатолог
21
рік досвіду
Доброгорська Леся Данилівна
Доброгорська Леся Данилівна
Терапевт, вища категорія
40
років досвіду
Закутня Яна Валеріївна
Закутня Яна Валеріївна
Сімейний лікар, гастроентеролог, друга категорія
17
років досвіду
Коруна Лілія Анатоліївна
Коруна Лілія Анатоліївна
Кардіолог, терапевт
13
років досвіду
Онищенко Ігор Миколайович
Онищенко Ігор Миколайович
Реабілітолог, масажист, остеопат
28
років досвіду
Титаренко Світлана Юріївна
Титаренко Світлана Юріївна
Сімейний лікар
6
років досвіду
Томах Ірина Володимирівна
Томах Ірина Володимирівна
Невропатолог, перша категорія
9
років досвіду
Фролова Катерина Валентинівна
Фролова Катерина Валентинівна
Кардіолог
8
років досвіду
Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Відновлення після коронавірусу
10.11.2020
Відновлення після коронавірусу
Відновлення і реабілітація після перенесеного коронавірусу Sars-Cov-2 - відкрите питання для ліка...
Лікування грипу
06.11.2020
Лікування грипу
Грип - респіраторне захворювання, викликане одним чи кількома штамами вірусів  грипу. Вважається ...
Вакцинація від грипу 2020-2021
18.09.2020
Вакцинація від грипу 2020-2021
Субфебрильна температура. Чому вона виникає?
29.01.2020
Субфебрильна температура. Чому вона виникає?
Температуру називають субфебрильною, коли спостерігається підвищення до 38 градусів. Насправді, п...
Висока температура без симптомів. Що робити?
23.01.2020
Висока температура без симптомів. Що робити?
Чому спостерігається підвищення температури тіла? У чому причина і що з цим робити? Висока темпер...
Низька температура тіла. Що робити?
23.01.2020
Низька температура тіла. Що робити?
Не тільки переохолодження стає причиною зниження температури тіла. Навіть елементарно харчування ...
Кір у дорослих. Cимптоми
22.01.2020
Кір у дорослих. Cимптоми
Кір – гостре інфекційне захворювання, яке у дорослих і дітей протікає по-різному. Якщо дитина шви...
Гепатит С — симптоми і лікування
15.01.2020
Гепатит С — симптоми і лікування
Гепатит С – це захворювання такого органу, як печінка, викликане безпосередньо вірусом гепатиту С...
Яка норма холестерину в крові
23.12.2019
Яка норма холестерину в крові
Норма холестерину в крові перевіряється для того, щоб визначити знижений він або підвищений з мет...
Вітрянка у дорослих
18.12.2019
Вітрянка у дорослих
Незважаючи на те, що найчастіше вітряна віспа зустрічається у дітей, дорослі також можуть заразит...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Реабілітація після COVID-19
Замілягіна Тетяна Олександрівна
Замілягіна Тетяна Олександрівна
01.10.2021

Також дуже задоволена консультаціями у Коруни Л.А. Лікарка дуже уважна, все тримає на контролі, не байдужа, завжди докладає зусилля, щоб допомогти пацієнтові. Окрім загальних призначень завжди дасть поради і підбадьорить.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Тетяно, дякуємо, що знайшли час та залишили відгук. Ми раді, що Ви задоволені візитом Обов‘язково передамо Ваші теплі слова Лілії Анатоліївні лікарю буде дуже приємно ) Будьте здорові!

Лика
Лика
12.07.2021

Головная боль со стажем. Долго сомневалась стоит ли идти. Невролог Дворянов Владимир Александрович опытный врач. Без лишних обследований, только по делу, внимательный и обстоятельный. Спасибо за рекомендации, которые работают и помогают. Наилучшие рекомендации и доктору и клинике! С уважением.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ліко, вдячні за відгук та рекомендації. Володимир Олександрович уважний до деталей, має індивідуальний підхід до кожного пацієнта, професійний та турботливий лікар. Ми дуже раді, що Ви задоволені. Будьте здорові!

Сьогодні у мене була конституція у лікаря невролога Ірини Володимирівни Томах.Мене вразила професійність лікаря! Я отримала відповіді на всі мої запитання, також отримала рекомендації і призначення лікаря! Ірина Володимирівна дуже уважна і привітна!Щиро дякую! Клініка теж сподобалася,затишно і працівникі всі дуже чемні і доброзичливі.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Ніно, вдячні Вам що ділитеся враженнями про візит до медичного центру. Ірина Володимирівна індивідуально підходить до кожного пацієнта та надає кваліфіковану допомогу. Дякуємо, що відмітили професіоналізм лікаря. Будьте здорові!

Платонова Юлия Анатольевна
Платонова Юлия Анатольевна
12.04.2021

Хочу поблагодарить Костенко Андрея , массажист клиники , за отличную работу . Профессионализм , понимание , видение проблемы , все на высоком уровне . Также хочу отметить высокий уровень профессионализма Томах И.В. и Доброгорской Л.Д. ,

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Юліє, ми прикладаємо максимум зусиль, щоб наші пацієнти отримували якісну допомогу, тому в наших центрах працюють кращі лікарі. Дякуємо за високу оцінку професіоналізму наших спеціалістів. Будьте здорові!

Білошапка Тамара
Білошапка Тамара
09.03.2021

Щира подяка лікарю терапевту Коруні Лілії Анатоліївні за професіоналізм і турботу. Під час візиту наданла грамотну кваліфіковану допомогу. Дякуємо за турботу! Будьте зорові!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Тамаро, вдячні Вам за відгук та довіру. В медичній мережі R+ приймають найкращі спеціалісти, які створюють нову культуру здоров‘я з любов‘ю та турботою до людей . Коруна Л.А. професійно дбає про своїх пацієнтів, завжди вислухає та надасть кваліфіковані поради. Будьте здорові

Кириллина Оксана
Кириллина Оксана
09.03.2021

Ирина Владимировна очень опытный, внимательный врач. Рекомендую всем, кому реально нужна помощь.Обследование от "А" до "Я". Рекомендую. Не пожалеете.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Оксано, вдячні Вам, що ділитесь своїми враженнями. Ірина Володимирівна індивідуально підходить до кожного пацієнта та надає кваліфіковану допомогу, дякуємо, що відмітили. Будьте здорові!

Наталія Петрова
Наталія Петрова
09.03.2021

Хочу щиро подякувати лікарю Закутній Яні Валеріївні за професійну роботу і уважне, добре ставлення. Дуже дбайливий підхід. Величезне вам спасибі!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Наталіє, відгуки пацієнтів для нас дуже цінні, дякуємо, що знайшли час та залишили зворотній зв‘язок. Закутня Я.В. чудовий спеціаліст, турботлива, чуйна та професійна. Ми раді, що Вам сподобався візит. Будьте здорові

Наталія Петрова
Наталія Петрова
09.03.2021

Хочу висловити свою подяку лікарю-невропатологу, Дворянову Володимиру Олександровичу. Лікар дуже уважний та приємний.Бажаю всього найкращого і успіхів в нелегкій праці. Здоров'я Вам. Дякую.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Наталіє, дякуємо за довіру, за те, що ділитесь враженнями про чудового лікаря Дворянова В.О. Будьте здорові!

Карпов Александр
Карпов Александр
01.03.2021

Відкрийте для себе клініку "R+" Увага, ввічливість, коректне ставлення до Вашої проблеми Вам гарантовано. Випробував на собі. Після консультації у кардіолога Катерини Валеріївни Фролової вийшов з гарним настроєм та упевненістю у завтрашньому дні. За що усьому персоналу клініки щира подяка.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Олександре, відгуки пацієнтів для нас дуже цінні, дякуємо, що знайшли час та залишили зворотній зв‘язок. Наші пацієнти- наші партнери у створенні нової культури здоров‘я з любов‘ю та турботою до людей. Ми раді, що Ви задоволені візитом. Будьте здорові!

Даценко Олеся
Даценко Олеся
15.02.2021

#Томах Ірина Володимирівна Найкращий лікар! Дякую їй за фахову допомогу! Завжди вислухав, підтримає, все розкаже! Обожнюю її))) Окрема подяка керівництву та засновникам МЦ за такий фаховий підбір фахівців та вклад у такий чудовий медзаклад!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Олеся, команда R+ створює нову культуру здоров‘я з любов‘ю до людей. Томах І.В. турботлива, чуйна та професійна, індивідуально підходить до кожного пацієнта . Дякуємо за відгук. Будьте здорові!

10.02.2021 были у доктора- остеопата Онищенко Игоря Николаева с ребенком. По результатам обследования и проведенных терапевтических (остеопатических) манипуляций - результат был увиден сразу! Доктор проявил удивительный высокопрофессиональный уровень.Индивидуальный подход к ребенку, внимательность к деталям и особая человечность Игоря Николаевича не смогла быть не замечена и не тронуть душу! Совершенно невероятный результат (и это после 1 процедуры!!) поверг все негативные стереотипы наповал! Так бывает,когда доктор,что называется "от Бога"! Спасибо Вам огромное за помощь,оказанные услуги и за то,что согласились пройти с моим ребенком этот сложный путь к успеху и физическому здоровью! Руководству Клиники R+ отдельная благодарность за то,что так внимательно относитесь к свои пациентам и так профессионально относитесь к подбору врачей!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Доброго дня Ксеніє. В мережі центрів R+ приймають спеціалісти, які дуже люблять свою роботу, турбуються про пацієнтів та спрямовані на результат. Ми постійно розвиваємось, щоб бути кращими для наших відвідувачів. Онищенко І.М. уважний та професійний, лікар з великим серцем. Ми дуже раді Вашому результату! Дякуємо за відгук, будьте здорові!

02.02.2021

Очень довольна врачем невропатологом Томах Ириной и врачем остеопатом Онищенко Игорем. В клинике действительно работают профессионалы, на которых можно положиться. Томах Ирина подобрала действительно хорошее лечение, Которое даёт результат. Всем рекомендую.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Alina, вдячні Вам за зворотній зв‘язок, та рекомендації. Наші пацієнті- наші партнери у розвитку нової культури здоров’я ! Будьте здорові!

Діброва Вікторія
Діброва Вікторія
18.01.2021

Хотіла б подякувати за тепле ставлення і професіоналізм лікаря гінеколога Пономарьову І.А. Спостерігала вагітність у неї. Настільки відповідально відносилася до своєї роботи, що словами не передати. Лікар більше за моє здоров'я і здоров'я моєї дитинки переживала, ніж я сама. Лікар була на зв'язку постійно (навіть тоді, коли був повний локдаун). Після народження сина, наша сім'я продовжила спостерігатися у лікаря педіатра Гончаренко Ю.А. Щире ставлення, професіоналізм, спокій за здоров'я моєї дитини-це все завдяки нашому педіатру! Але ОСОБЛИВЕ ДЯКУЮ хотілося б сказати медсестрі Галині Мурга! Це неймовірно позитивна, мега щира людина! Таких позитивчиків майже не зустріти в медицині. Тепер кожна вакцинація дитини-це спокій мами і радість та посмішка дитини. І окреме дякую лікарю терапевиту Ганжі Т.В. Завдяки її праці ми швидко одужали і подолали ковід. R+ це клініка варта довіри!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Вікторія, доброго дня. Одна з цінностей команди R+ - небайдужість. Ми створюємо нову культуру здоров'я з любов'ю до людей. Людина йде до Людини, а не хворий йде до лікаря - допомога починається з турботи та співчуття. Дякуємо за теплі слова, нам дуже приємно. Будьте здорові

Світлана Кучмагра
Світлана Кучмагра
12.01.2021

Дякуєм лікарю кардіологу Коруні Л. за компетнетну професійну консультацію. а також доброзичливе ставлення до відвідувачів.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Світлано, дякуємо за зворотній зв‘язок. Коруна Л.А. кваліфікований лікар, з турботою та любов‘ю ставиться до пацієнтів раді, що Вам сподобалось. Будьте здорові!

06.01.2021

КТ моментально запись, без очереди, заключение в течении часа получила. Персонал очень внимательный и максимум отзывчивый. Терапевт Ганжа Т.В. отдельная благодарность Вам за смелость работы с ковид позитивными, чудесная врач. Понравилось, что не назначают миллион препаратов и процедур не нужных, только по делу, с большим вниманием и индивидуальным подходом. Благодарю и рада, что попала в эту клинику на Печерске.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Anna, благодарим за отзыв. Ганжа Т.В. внимательная, заботливая, пациенты ее любят за индивидуальный подход и позитив) Всей команде R+ приятно получать обратную связь . Будьте здоровы!

Перші враження дуже приємні! Був на узд у лікаря Хаджинова. Підхід дуже професійний. Плюс консультація у кардіолога Коруна Л. А. Все дуже зрозуміло пояснено. Тільки плюс клініці на цей час!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Дякуємо за відгук! Команда R+ створює культуру здоров’я з любов‘ю до людей тому нам дуже важливо отримувати зворотній зв’язок . Будьте здорові !

Вчора терміново потрібно було потрапити до лікаря. Зателефонувала. Швидко записали. Дуже приємна атмосфера. Безмежно дбайливе відношення персоналу до дитини. Мені дуже сподобалось. Відтепер я знатиму, куди звертатись. Дуже дякую.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Марина, доброго дня! Дякуємо, що оцінили нашу роботу нам дуже приємно. Звертайтеся, з радістю допоможемо. Будьте здорові!

Сергей
Сергей
17.12.2020

Очень внимательный и располагающий к выздоровлению доктор и приятный персонал.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Сергей, спасибо что поделились впечатлениями о визите. Татьяна Валериевна и весь персонал клиники стараются чтобы атмосфера и лечение обязательно располагали выздоровлению . Будьте здоровы!

Таня
Таня
10.12.2020

Впервые обратилась в ваш мёд. Центр.

Очень приятно удивлена подходом,профессионализмом и отношением к посетителям.

Была на приёме у Титаренко Светланы Юрьевны. Меня обследовали тщательно, максимально успокоили, написали лечение. Спасибо огромное, за Ваше внимание, профессионализм и человечность!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Татьяна, благодарим за оставленный отзыв. Светлана Юрьевна, чудесный специалист, который любит свою работу и с заботой относится к пациентам. Будьте здоровы !

Екатерина
Екатерина
04.12.2020

Очень довольна обслуживанием в клинике Р+. Особенно огромное спасибо Титаренко Светлане Юрьевне. Очень прекрасный специалист, довольна ее подходом, обращаюсь уже не впервый раз и всегда довольна.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Екатерина, приятно слышать от пациентов положительные эмоции и добрые слова, действительно, к Светлане Юрьевне хочется возвращаться чудесный семейный доктор! Будьте здоровы!

05.11.2020

Понравилось обходительность, аккуратность доктора, очень хорошо, с легкостью объяснила, посоветовала, подсказала, сказала. что можно, что нельзя. Высококвалифицированный специалист. Просто на 1000 баллов.

Оксана
Оксана
17.10.2020

Томах І. В.дуже приємний,уважний фахівець. Буду рекомендувати своїм знайомим. І медичний центр також.

Лиза
Лиза
05.10.2020

Прошла курс мануальной терапии у чудесного реабилитолога Игоря Онищенко. После сеансов прошла боль в спине, появилось чувство легкости при движениях и даже прошли боли во время женских дней! Очень довольна эффектом и всей работой с Игорем! Профессиональный специалист и очень приятный человек! 

03.10.2020

Придерживаясь назначений Закутней Яны Валерьевны смог значительно сбросить вес и улучшить самочувствие.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Нам очень приятно, что после назначений нашего доктора, Вы довольны результатом! Спасибо за отзыв! Будьте здоровы!

Проходив лікування розладу травлення, хочу подякувати лікарю Яні Валеріївні Закутній. Її настанови дуже допомогли без багатьох таблеток, а завдяки здоровому харчуванню. Буду дотримуватися її настанов. Дякую лікарю, рекомендую!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Дуже приємно читати гарні відгуки про наших лікарів. Ми раді, що медична допомога спеціалістів медичного центру R+ приносить користь Вашому здоров’ю!

16 сентября впервые обратилась в клинику на Печерске. Мне очень понравилась и клиника, и врач Томах Ирина. У меня резко и по непонятным причинам впервые в жизни разболелась спина. Ирина мягко провела обследование, ответила на все волнующие вопросы, назначила лекарства и сегодня мне уже полегче. Я очень довольна профессионализмом врача и клиникой, атмосфера которой располагает к тому, чтобы успокоиться и довериться (обычно в клиниках я чувствую себя очень неуютно).

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Нам очень приятно, что после приема у доктора в медицинском центре R+ Вы остались довольны и стали лучше себя чувствовать! Спасибо за отзыв. Желаем Вам здоровья!

06.09.2020

Привітний персонал, хоча до рецепції були питання, але їх швидко виправили. Лікарі професіонали, особливо педіатр Неллі Володимирівна, ЛОР Олена Кучеренко та терапевт Тетяна Валеріївна. Чисто,що важливо, особливо зараз. Не допускають скупчення людей.

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Благодарим за отзыв. Мы рады, что Вы оценили высоко наших специалистов. Были рады помочь. Будьте здоровы!

Доброго дня! Відвідую клініку на Є. Коновальця, задоволена, всі дуже привітні, всі аналізи робляться швидко та якісно, лікарі приємні та ввічливі. Особливо хочу відмітити лікаря Томах Ірину Володимирівну( лікар невролог), - Вона не тільки чудова людина, а й лікар з великої букви, дуже вдячна ій за допомогу і лікування! ДЯКУЮ ВАМ ІРИНО ВОЛОДИМИРІВНО!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Благодарим Вас за доверие! Будем стараться и дальше держать наш высокий уровень сервиса. Желаем Вам здоровья!

Руслан
Руслан
08.08.2020

Ирина Владимировна, врач грамотный и честный ! Все говорит как есть, без всяких выдумок, советую, у кого проблемы по невропатологии )

28.07.2020

Мені сподобалось, вона мене бистренько прийняла. Поставила мені діагноз. І телефонувала мені пару днів назад.

Почти 3 недели назад была у доктора Титаренко С.Ю. теперь когда полностью здорова решила оставить отзыв. Чувствовала себя очень плохо так спешила в больницу что приехала раньше на 20 мин пока ожидала поняла что здесь внимательно относятся ко всем пациентам от входа до выхода, уютная тёплая обстановка здесь рады тебя видеть! Доктор внимательно осмотрела выслушала тут же назначила анализы и рентген все сразу сделали после приёма администратор предложила записать меня сразу же на повторный приём в связи с плотной записью у доктора и за что я теперь спустя время очень благодарна! Теперь уверена что на повторный прием ходить нужно это важно для полного выздоровления очень приятно когда о тебе заботятся вопрос: «как вы себя чувствуете» от девочки с рецепции, горячий чай и печенюшка пока я ожидала это те казалось бы мелочи которые оставляют тёплые впечатления) Пока ожидала приём я замечала что так относятся ко всем пациентам мне все оч понравилось есть с чем сравнить буду рекомендовать своим знакомым R+ БЛАГОДАРЮ!

Відповідь клініки R+ Medical Network
R+ logo

Здравствуйте Ирина, благодарим Вас за теплые слова и положительный отзыв. Команда R+ Medical Network прилагает максимум усилий что бы соответствовать высоким стандартам. Забота о нашем пациенте – один из важных аспектов нашей работы. Ваша высокая оценка важна для нас. Будьте здоровы!

08.01.2020

Нам сподобався прийом. Лікар була дуже уважна. Уважно поставилась і до наших коментарів і до попередньої історії, передивилася всі наявні у нас на руках документи. Це було для нас важливо.

20.08.2019
Очень внимательная, очень лояльно относится, очень приятная. Доктор внимательно все выслушала, даже больше чем надо было. Расспрашивала о сопутствующих болезнях. Доктор даже мне перезвонила и спросила, подходят ли мне препараты которые мне назначили.
 
10.03.2019

Врач переживает за пациентов, не назначает лишних дорогостоящих процедур. Я довольна приемом.

06.03.2019

Не передать словами, как я рада, что наконец-то нашла отличного аллерголога. Я аллергик, каждую весну и осень у меня начинается насморк, чихание, слезятся глаза, кашель. Все эти симптомы успешно лечит Татьяна Валерьевна. Просто моя спасительница.

28.02.2019

Лилия Анатольевна провела хорошую консультацию, все расспросила, выслушала, внимательно осмотрела, измеряла давление, сказала сделать кардиограмму и обрисовала возможные причины симптомов. Я довольна жду результаты анализов и назначение лечения.

28.02.2019

Мне очень понравилось, как врач отнеслась ко мне, очень тактична и внимательна была к моей проблеме. Могу оценить ее на все 100!

01.12.2018

Хочу відзначити роботу терапевта Ліліі Анатолівні Коруна (та порекомендувати всім). Я отримала професійну консультацію щодо стану (непростого), лікар одразу назначила необхідні процедури для покращення стану, вона порадилася щодо мене зі смежними спеціалістами щоб краще диагностувати хворобу, назначила грамотне лікування. І звісно чисто особисте - я отримала турботливе ставлення, а це дуже цінне) Дуже дякую чудовому лікарю!

15.11.2018

К Татьяна Валерьевна обращался неоднократно, и каждый раз она оказывала необходимую помощь. Рекомендую ее как прекрасного специалиста.

08.10.2018

Татьяна Валерьевна приятно удивила меня доброжелательным отношением. Как показало мое лечение, Татьяна Валерьевна прекрасно ориентируется в современных методах лечения. Рад был познакомиться с этим доктором!

Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр