Ректороманоскопія в Києві

Приблизно у 38% людей від 40 років є проблеми з прямим кишечником. Це найнижчий відділ кишечника, який відповідає за формування і виведення калових мас з організму. З віком стінки кишечника можуть деформуватися, розтягуватися, на них можуть з'являтися новоутворення, в тому числі і злоякісні. При підозрах на такого роду проблеми призначається ректороманоскопія.

Що таке ректороманоскопия

Ретроманоскопія — метод дослідження стану внутрішньої поверхні прямої кишки і частково сигмовидної. У прямий кишечник пацієнта через анус вводиться спеціальний прилад, в основі якого порожниста трубка, через яку доктор оглядає поверхню кишечника, відзначаючи новоутворення та інші проблеми. За необхідності через ту ж трубку можна ввести щипці і взяти зразок тканин на біопсію.

Показання та протипоказання до ретроманоскопіі

Ретроманоскопія за місцем і характером дослідження близька до колоноскопії, тому список показань і протипоказань частково збігається. Ретроманоскопія рекомендується при підозрах на:

 • злоякісні утворення в кишечнику;
 • хронічний геморой;
 • порушення каловипорожнення: запори, що чергуються з діареєю;
 • пухлини органів малого тазу у жінок;
 • випадання прямої кишки;
 • в якості підготовки перед більш серйозним обстеженням.

Абсолютних протипоказань у цього методу немає, але ретроманоскопія не рекомендується в тому випадку, якщо у пацієнта:

 • геморой в гострій формі, що кровоточить;
 • інші захворювання прямої кишки в гострій стадії;
 • декомпенсована серцева недостатність;
 • порушення прохідності прямого кишечника через новоутворення;
 • сильна кровотеча з прямої кишки;
 • опіки ануса і кишки.

Підготовка до ретроманоскопії

Щоб дослідження пройшло ефективно, кишечник пацієнта повинен бути максимально порожній. Підготовка до ретроманоскопії подібна до підготовки до колоноскопії.

Не пізніше як за два-три дні треба виключити жирну їжу, напівфабрикати, продукти з борошна. У день перед процедурою легко повечеряти і більше не їсти до самої процедури, вживання рідини не обмежується, о 19:00 поставити 1 мікроклізму Нормаколу об'ємом 60 мл, вранці в день процедури поставити ще 1 мікроклізму Нормаколу об'ємом 60 мл.

Як проходить процедура ректороманоскопії

Перед процедурою лікар проводить пальцеве дослідження ануса, щоб виключити наявність гострої патології анального каналу.

Потім пацієнта розташовують на кушетці лежачи на боці або, якщо у пацієнта немає протипоказань, в колінно-ліктьовий позиції. Спочатку вводиться тубус, для цього анус обробляється вазеліновим маслом. У тубус під невеликим тиском подається повітря, яке наповнює кишечник і розправляє складки. Огляд проводиться через окуляр тубуса.

В процесі огляду медичний працівник може заводити в тубус щипці для взяття біопсії або видалення поліпа.

Якщо пацієнт не напружується, процедура проходить швидко і практично безболісно. В середньому її тривалість 1-3 хвилини.

Вартість ретроманоскопіі

Вартість послуги включає:

 • саму процедуру скринінгу;
 • біопсію — забір зразків тканини на дослідження;
 • консультацію проктолога;
 • консультації інших фахівців (онколога, хірурга) — за необхідності;

Від того, чи потрібна біопсія або повторна консультація, залежить ціна.

Як записатися на ретроманоскопію?

Якщо ви хочете записатися на ретроманоскопію в Києві, залиште на сайті контактні дані: ПІБ, номер телефону, зручний час для відвідування клініки. Після відправки заявки з Вами найближчим часом законтактують співробітники колл-центру, щоб уточнити деталі і записати Вас на консультацію.

 

Лікарі напряму

Дембіцький Андрій Русланович
Дембіцький Андрій Русланович
Хірург, флеболог, проктолог
6
років досвіду
Мандріка Христина Михайлівна
Мандріка Христина Михайлівна
Проктолог, Хірург
10
років досвіду
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Чи можна вилікувати геморой самостійно?
30.09.2019
Чи можна вилікувати геморой самостійно?
Перша згадка про геморой датується 1700 роком до нашої ери та міститься на єгипетському папірусі,...
Геморой
20.08.2019
Геморой
Геморой — поширене захворювання, що має сімейну схильність, яка виявляється на тлі сидячого спосо...
Кіста яєчника - Що це і чим небезпечна?
27.01.2021
Кіста яєчника - Що це і чим небезпечна?
Відновлення після коронавірусу
10.11.2020
Відновлення після коронавірусу
Відновлення і реабілітація після перенесеного коронавірусу Sars-Cov-2 - відкрите питання для ліка...
Лікування грипу
06.11.2020
Лікування грипу
Грип - респіраторне захворювання, викликане одним чи кількома штамами вірусів  грипу. Вважається ...
Обізнаність - головна зброя проти раку!
06.10.2020
Обізнаність - головна зброя проти раку!
Жовтень місяць боротьби з раком молочних залоз
06.10.2020
Жовтень місяць боротьби з раком молочних залоз
Міома матки
28.09.2020
Міома матки
Міома матки - доброякісна пухлина, яка найчастіше виникає в тканинах гладких м’язів матки. Захвор...
Ендометріоз
28.09.2020
Ендометріоз
Ендометріоз - захворювання репродуктивної системи у жінок, яке супроводжується розростанням ендом...
Гіперплазія ендометрію
28.09.2020
Гіперплазія ендометрію
Гіперплазія ендометрію - процес надлишкового росту внутрішньої слизової оболонки матки - ендометр...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Ректороманоскопія
Ольга
Ольга
11.12.2020

Хочу выразить огромную благодарность доктору Кочубей Елене Сергеевне и медсестре Бесараб Марине, которые сделали гастроскопию максимально комфортной, если так можно выразиться, учитывая особенности исследования:) все сделали быстро, успокаивали на протяжении всей процедуры и делали все дабы я чувствовала себя хорошо. Прекрасные специалисты!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Здравствуйте, Ольга. Нам очень приятно, что визит в клинику оставил у Вас положительные эмоции. Спасибо за то, что нашли время и отметили работу наших специалистов Кочубей Е.С. и Басараб М. Будьте здоровы!

Наталія
Наталія
03.12.2020

Була на процедурі гастроскопія у лікаря Кочубей Олени Сергіївни.Завдяки професіоналізму ,уважності і чуйності лікаря процедура пройшла добре.Сподобалось ставлення лікаря до пацієнта ,відчується ,що лікар хоче справді допомогти у вирішенні проблеми. Також окремо хочу висловити подяку мед сестрі Юлії ,яка допомогала лікарю в проведені процедури,вона підтримувала на протязі всієї процедури.Дуже приємно,коли таке ставлення до пацієнта. Буду приходити ще у Ваш центр.Дівчата на ресепшн дуже привітні ,чуйні ,видно ,що у клініці між всіма працівниками робота командна і злагоджена.Успіхів вам і вдячних пацієнтів ))))!!!!!!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Наталия, благодарим Вас , что нашли время и написали отзыв о нашей клинике! В R+ помощь начинается с заботы о здоровье пациента для нас очень важна обратная связь. Будьте здоровы!

Наталія
Наталія
03.12.2020

Була на процедурі гастроскопія у лікаря Кочубей Олени Сергіївни.Завдяки професіоналізму, уважності і чуйності лікаря процедура пройшла добре. Сподобалось ставлення лікаря до пацієнта, відчується, що лікар хоче справді допомогти у вирішенні проблеми. Також окремо хочу висловити подяку мед сестрі Юлії, яка допомогала лікарю в проведені процедури, вона підтримувала на протязі всієї процедури. Дуже приємно, коли таке ставлення до пацієнта. Буду приходити ще у Ваш центр. Дівчата на ресепшн дуже привітні, чуйні , видно, що у клініці між всіма працівниками робота командна і злагоджена. Успіхів вам і вдячних пацієнтів))))!!!!!!

Ярина Б.
Ярина Б.
18.11.2020

Кочубей Олена Сергіївна чудовій лікар! Я проходила ФГДС та колоноскопію під медикоментозним сном, а потім ще окремо ФГДС без наркозу. Це був мій перший досвід таких обстежень і завдяки Олені Сергіївні - позитивний :) Для мене дуже важливо відчувати підтримку лікаря і прийшовши до Олени Сергіївни вдруге, вона памятала мою історію хвороби та ті деталі, які не записують в картку паціента. Вона великий професіонал та фанат своєї роботи... і це відчувається :) Щиро дякую за такий досвід!

Олег
Олег
17.09.2020

Хорошая клиника, современная и чистая. Не пожалел, что обратился именно к Вам. Большое спасибо! Отдельно хочу поблагодарить Кочубей Елену Сергеевну и ее команду. Делал колоноскопию во сне, уснул-проснулся, все готово. А когда дело дошло до заключения я понял, что общаюсь с настоящим профессионалом своего дела. Очень хороший врач. Рекомендую!

Сергей
Сергей
16.09.2020

В клинике делал фиброгастроскопию под медицинским сном. Врач – Кочубей Елена Сергеевна. Клиника понравилась. Удобное расположение, красивый интерьер, вежливый персонал. Цена нормальная. Процедура прошла успешно, заснул-проснулся – все. Через час – врач показала на мониторе видео и выдала протокол обследования. Результаты успокоили. Никаких плохих ощущений после процедуры у меня не было. Большое спасибо.

Tanya Lyutova
Tanya Lyutova
16.09.2020

Делали сегодня гастроскопию пожилому человеку. Эндоскопист Кочубей Елена Сергеевна очень понравилась. Специалист высокого уровня! Спасибо большое!

Ответ клиники R+ Medical Network
R+ logo

Благодарим за выбор R+ и высокую оценку работы нашего специалиста! Рады Вам помочь, будьте здоровы!

Милена
Милена
31.07.2020

Хочу поблагодарить Кочубей Елену Сергеевну, как знающего специалиста и не менее чуткого и отзывчивого человека. Вызывает чувство восхищения и я думаю не только у меня, а у всех таких же пациентов, которые столкнулись с данной проблемой. Такая процедура, как гастроскопия прошла максимально безболезненно и на позитиве. Насколько нужно быть терпеливой, любить свою профессию и полностью отдаваться ей... Низкий поклон таким докторам и пусть будет их больше в нашей жизни, тогда людям будет не страшно со своей проблемой обращаться вовремя, зная, что есть такие профессионалы своего дела, кому наша жизнь не безразлична!

Євгеній Ждан
Євгеній Ждан
13.07.2020

Висловлюю подяку лікарю ендоскопісту Кочубей Олені Сергіївні. Дуже ретельно проводила колоноскопію; як вона сама обмовилась - фанатично ставиться до ендоскопії. Крім того Олена Сергіївна дуже енергійна, й одночасно чуйна жінка. Постійно спілкується з пацієнтом, питає про самопочуття. Вартість процедури 1200 грн., але роботу яку виконує за ці гроші лікар, я би оцінив дорожче. Це вам не в офісі за комп'ютером сидіти, це дійсно важка праця. Дуже раджу цього лікаря. Також подяка асистенту Юлії (незнаю по-батькові) Людина дійсно працює на своєму місці і любить свою роботу.

Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
Рус Укр