Конізація (Діатермоконізація) шийки матки

Конізація шийки матки вважається однією з найпопулярніших і безпечних операцій в гінекології. Поєднуючи ефективність і мінімальну інвазивність, діатермоконізація не залишає рубців, передбачає мінімальний реабілітаційний період і радикально видаляє патологічні новоутворення.

Клініка R + в Києві багато років займається лікуванням патологій шийки матки, включаючи сучасні методики конізації. Наші лікарі-гінекологи спеціалізуються на Діатермоконізація і можуть швидко і безболісно провести цю процедури тим, у кого є відповідні показання до її проведення.

В суть процедури закладено конусообразное висічення перероджуються клітин за допомогою тонкого електрода. Це досить безпечний метод лікування патологій шийки матки, тому гінекологи часто його використовують для своїх пацієнток. Сам електрод проводить високочастотний струм, для якого характерна висока температура - вона і січуть тканини, миттєво їх коагулюючи за собою - цим пояснюється відсутність кровотеч.

Коли мова заходить про часткове висічення шийки матки, саме діатермоконізація стає процедурою вибору. Одне з її головних переваг - відсутність кровотеч. До інших переваг цього методу лікування відносять:

  • високу швидкість проведення - на те, щоб коагулювати патологічні тканини, йде не більше півгодини;
  • короткий відновний період без післяопераційного болю;
  • можливість взяття клітин на подальшу гістологію;
  • мінімум ускладнень і побічних ефектів від операції.

Процедура за місяць не залишає жодного нагадування про себе, так як шийка повністю заживає за цей період. Крім того, велика частина жінок можуть чи не відразу відновити свій звичний ритм життя. В цьому і є головна перевага коагулирующих методик - вони не залишають за собою травматичного сліду у вигляді рубцювання або кровотеч, так як успішно коагулюють судини і не порушують цілісність сполучної тканини.

Кому показана ця процедура?

Основне показання до проведення Діатермоконізація - передракові стани шийки матки. Лікар призначає цю операцію для видалення потенційно небезпечних клітин, які ось-ось можуть стати раковими.

У число показань також входять:

  • дисплазії CIN2-CIN3;
  • стриктури і спайки стінок шийки матки;
  • гіпертрофія або її деформація.

Лікар приймає рішення про проведення такої операції тільки після ретельного опитування пацієнтки з її скаргами, збору анамнезу, а також проведення всіх необхідних обстежень. Всі ці обстеження необхідні для того, щоб переконатися у відсутності протипоказань до проведення процедури, а також для підтвердження діагнозу.

Як проходить ця операція?

Конізація скальпелем залишилася в минулому - це досить травматична методика, яка потребує дуже багато часу на її проведення і реабілітацію пацієнтки. Крім того, традиційне хірургічне втручання має високий ризик ускладнень, як і будь-яка инвазивная операції. Використання скальпеля передбачає пошарове висічення тканин для отримання оперативного доступу до потрібного органу, що вимагає накладення швів і, відповідно, тривалого періоду реабілітації, який може супроводжуватися як неприємними, так і серйозними ускладненнями.

Використання високочастотних хвиль і високих температур дозволяє безпечно зруйнувати патологічні тканини. Використання високочастотного струму позбавляє від необхідності накладати шви, так як судини коагулюють по ходу роботи інструменту. Радіоконізація і діатермоконізація вважаються найбезпечнішими методиками, мають короткий реабілітаційний період і практично не викликають післяопераційних ускладнень.

Перед проведенням операції необхідно провести ретельне обстеження пацієнтки і виявити у неї можливі протипоказання, якщо вони є.

Така програма обстеження включає в себе огляд, мазок на флору, лабораторні аналізи, попередню кольпоскопію і інші додаткові обстеження, якщо гінеколог вважає, що вони необхідні для більш успішного проведення процедури.

Операція робиться після закінчення менструації, до неї не треба особливо готуватися - лікарі хіба що рекомендують за 8 годин до неї нічого не їсти.

Трансвагинальное втручання займає небагато часу - всього близько п'ятнадцяти хвилин, включаючи знеболення, яке може бути місцевим або загальним на розсуд пацієнтки.

Для отримання кращого огляду і доступу до шийки матки, гінеколог акуратно використовує розширювач. Після цього електроножем-коагулятором видаляється змінений епітелій, який в подальшому може бути використаний в якості матеріалу для гістологічного дослідження.

Щоб убезпечити пацієнтку, ще на кілька годин ми рекомендуємо їй залишитися під нашим наглядом в клініці. Після цього вона може відправитися додому і повернутися в звичного життя.

Протипоказання і ускладнення

Мабуть, єдиними і головними протипоказанням до діатермокоагуляції будуть безпосередньо рак шийки матки (в такому випадку будь-який механічний вплив на пухлину тільки прискорить її ріст і метастазування; тут необхідна інша методика лікування) і активні або хронічні інфекційні захворювання сечостатевих шляхів.

Що стосується ускладнень, то після такого виду конізації вони малоймовірні - у більшості жінок післяопераційний період проходить швидко і спокійно, без кров'яних виділень і різких болів.

І все ж, для того, щоб точно убезпечити себе від виникнення побічних післяопераційних ефектів, наші гінекологи радять дотримуватися всіх рекомендацій на час післяопераційного періоду.

Після процедури

Сама операція вважається безболісною, та й реабілітаційний період теж проходить без неприємних відчуттів - його можна провести вдома. При появі різких болів або підвищенні температури після операції необхідно негайно звернутися до лікаря, який проводив маніпуляцію.

На те, щоб шийка повністю зажила, знадобиться кілька тижнів. На цей час лікарі рекомендують відмовитися від статевої активності і уникати приміщень з високою вологістю. Крім того, як і після будь-якого оперативного втручання, на перших порах фізичні навантаження повинні бути різко обмежені, щоб дати тканинам можливість правильно і швидко зажити.

Для запису на консультацію гінеколога або надання будь-яких послуг, перелічених на нашому сайті, ви можете заповнити форму на сайті або зателефонувати на номер телефону клініки. Наш адміністратор оперативно запише вас на прийом і повідомить, скільки буде коштувати ця послуга.

Клініка R + в Києві - це сучасні методики лікування патологій шийки матки. Наші фахівці використовують якісне сучасне обладнання і ведуть своїх пацієнтів згідно схваленим науковим співтовариством медичним протоколам.

Лікарі нашої клініки мають багаторічний досвід в медицині - при зверненні за консультацією ви гарантовано отримуєте допомогу професіоналів в діагностиці та лікуванні навіть найскладніших захворювань. Щоб краще оцінити результативність наших лікарів, зайдіть в розділ сайту "Відгуки" і переконайтеся в тому, що наш головний пріоритет - ментальне і фізичне здоров'я пацієнтів.

Для того, щоб дізнатися, скільки коштує консультація гінеколога, онкогинеколога або іншого фахівця, відвідайте розділ "Ціни" на нашому сайті, або зв'яжіться з нашим адміністратором за номером телефону клініки в розділі "Контакти" - так вам оголосять актуальну вартість послуг клініки.

Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
30.12.2021
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
Згідно з даними ВОЗ рак є однією з 4-х основних причин смертності (за винятком інфекційних) у віц...
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
21.05.2021
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
Мета проекту: Привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної за...
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Кольпіт (вагініт)
12.04.2021
Кольпіт (вагініт)
Вагініт (кольпіт) - це запальне захворювання слизової оболонки піхви, інфекційного або неінфекцій...
Полікістоз
12.04.2021
Полікістоз
Полікістоз (синдром полікістозних яєчників Штейна-Левенталя) - це одне з найпоширеніших захворюва...
Порушення менструального циклу
12.04.2021
Порушення менструального циклу
Порушення менструального циклу - це одна з найчастіших причин звернення жінок до гінеколога.
Ендопротезування суглобів
12.04.2021
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів - хірургічне втручання, спрямоване на заміну пошкодженої кісткової ткан...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Конізація (Діатермоконізація) шийки матки
Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр