Дитячий психолог

Записатися на прийом

Дитячий психолог - це фахівець, який професійно займається особливостями дитячої психіки, емоційним і психологічним розвитком дитини. У своїй практиці психолог використовує спеціальні діагностичні та корекційні методи, які допомагають визначати психологічну проблему і оперативно її вирішити.4імейні та інші взаємини.

В клініці R + Medical Network працює по-справжньому хороший психолог, в тому числі дитячий психотерапевт, які допоможуть вам знайти спільну мову з дитиною, і впораються з будь-психологічною проблемою.


Важливо знати!

Батьки, які звертаються за допомогою до психолога, найчастіше намагаються взяти під свій контроль всі сфери життя дитини, проте такий підхід досить невірний.

Безумовно, життя наповнене численними проблемами: соціальними, сімейними, побутовими, морально-етичними, а іноді і фізіологічного характеру, проте, всім батькам варто навчитися не тотальному контролю над дитиною, а коректному і правильному вихованню малюка в початкових умовах, щоб він завжди відчував себе комфортно, спокійно і захищено.


І надати подібну послугу може тільки професійний і досвідчений психолог, - фахівець, який вивчить психологічний стан дитини і допоможе прибрати небезпечні загрози для становлення нормальної психіки і особистості малюка.

Коли потрібна консультація дитячого психолога

На плановий огляд до дитячого психолога в Києві потрібно звертатися напередодні надходження в дитячий сад, школу, різноманітні секції та гуртки.

На позаплановий прийом до дитячого психолога слід записатися, в тому випадку, якщо у дитини:

 1.       З'явилися необґрунтовані напади агресії.
 2.       Виражена плаксивість, дратівливість.
 3.       Спостерігається затримка мовного, комунікативного розвитку.
 4.       Дитина не засвоює шкільний матеріал.
 5.       Спостерігається порушення пам'яті, мислення.
 6.       Виражена гіперактивність, неуважність.
 7.       Складності в освоєнні нового, лінь.
 8.       Патологічна сором'язливість.
 9.       Апатія, депресія, меланхолія.
 10.   Занижена самооцінка.
 11.   Енурез, енкопрез.
 12.   Дитина стала свідком неприємних конфліктних ситуацій.

В тому числі, визначаються фобії і страхи, які неможливо ліквідувати самостійно.


Всі події, що відбуваються в дитинстві, залишають відбиток на все життя.

Тому, психолог - це не просто «модне» слово. Психолог - це той фахівець, який своєчасно побачить проблеми дитини і допоможе негайно їх усунути.


 Навіть в тому випадку, якщо вам здається, що у вас все добре, ваше життя спокійне і безхмарне, не варто відкладати профілактичний візит дитини до дитячого психолога, адже це тільки ваше бачення, а як почуває себе і що думає з цього приводу сама дитина? Чи поділяє він ваша думка?


Важливо знати!

Дитячий психолог - це фахівець з вищою освітою в області дитячої та підліткової психології. Це не лікар психіатр, який займається проблемами діагностики та корекції психічних патологій неврологічного характеру. Психолог працює тільки з психічно здоровими пацієнтами, які опинилися в складній ситуації, і допомагає їм знайти розумний і оптимальний вихід.


А значить, не варто піддаватися стереотипній думці.

Якщо ви бачите, що дитині складно адаптуватися у навколишньому середовищі, важко знаходити спільну мову з однолітками, дитина замкнута або ж навпаки, у нього проявляється агресивна поведінка - це не визначає те, що вона психічно нездорова, це означає тільки одне, дитині потрібна компетентна підтримка фахівця, яка допоможе зрозуміти проблему і швидко її вирішити.

Тому, забудьте горезвісне «що скажуть сусіди», вам в першу чергу потрібно допомогти своїй дитині і подбати про її майбутнє.

Симптоми, при яких необхідно записатися до дитячого психолога

Якщо у дитини визначається:

 1.       Надмірна гіперактивність.
 2.       Замкнутість, депресія.
 3.       Агресивна поведінка.
 4.       Плач, істеричні реакції.
 5.       Нав'язливі фобії, страхи.
 6.       Постійна втома, лінь.
 7.       Порушення когнітивних здібностей.
 8.       Шкідливі звички (смоктання пальця, гризіння нігтів, завивання волосся).

А також, якщо ви повністю втратили будь-який вплив на малюка - в терміновому порядку необхідно звернутися на прийом до дитячого психолога.

Всі відгуки дитячого психолога клініки R+Medical Network в Києві, ви можете подивитися в будь-який зручний час на нашому сайті.

Кожна дитина має свої індивідуальні риси характеру, темпераменту, бачить різні моделі поведінки в сімї, тому вони можуть по-різному переживати одні і ті ж проблеми. Хтось стає дратівливим і агресивним, хтось замикається в собі, а є і такі діти, які намагаються зберегти спокій і вигляд, що «все добре».

Третій варіант поведінки особливо небезпечний, так як батьки довгий період можуть перебувати в омані і за фактом просто втрачати час.

Тому, навіть в тому випадку, якщо дитина зовні спокійна і розважлива, варто звернутися на профілактичний візит до психолога. Адже тільки за допомогою спеціальних діагностичних методик можна визначити наявність/відсутність проблеми, з якою зіткнувся дитина.

Психологічні захворювання, які лікує психотерапевт

Дитячий психотерапевт в Києві - це лікар, який займається захворюваннями психіки дитини легкого та середнього ступеня тяжкості, основаних на психічних травмах або генетичній схильності, але при цьому не пов'язані з серйозними патологіями мозкової діяльності.

Психотерапевт, на відміну від психолога, має право ставити діагноз і проводити коригувальне лікування.

У перелік патологічних станів, лікуванням яких займається психотерапевт входять:

 1.       Гіперактивність, дефіцит уваги.
 2.       Енурез, енкопрез.
 3.       Анорексія, булімія.
 4.       Неврози різного походження.
 5.       Панічні атаки.
 6.       Психічні травми.
 7.       Порушення мовлення (заїкання, ЗМР).
 8.       Шкідливі звички.
 9.       Хронічне виснаження нервової системи.

При цьому психотерапія - це також, не «медикаменти» і «гамівна сорочка».

Лікування у психотерапевта, в першу чергу має на увазі бесіду, психоаналіз, когнітивно-біхевіоральну терапію (навчання самоконтролю), нейро-лінвістичне програмування і тільки в окремих індивідуальних випадках, медикаментозну терапію.

 Переваги лікування в R+Medical Network

«Психіатрія» з лат. перекладається як «лікування душею», в прямому сенсі цього слова.

Тому сьогодні візит до психолога або психотерапевта - це найпростіший спосіб налагодити контакт з дитиною, допомогти їй справитися з проблемами особистого характеру, в тому числі привести свої думки і почуття в порядок.


У клініці R + Medical Network працює не тільки дитячий психолог, психотерапевт, але і фахівець для дорослих.


Відвідування психотерапевта може бути одноразовим або регулярним, де пацієнт завжди сам визначає необхідність і кількість візитів.

Лікування у дитячого психотерапевта (психолога) починається з першого прийому, збору анамнезу і скарг.

У процесі первинного огляду:

 1.       Наш фахівець ретельно вивчає стан юного пацієнта.
 2.       Шукає причини, що турбують, відхилення та бар'єри.
 3.       Поступово усуває їх шляхом психокорекції.

Психотерапевт в ненав'язливій, вільній формі спілкується з дитиною та її батьками, вислуховує скарги, задає уточнюючі питання, проводить тестування по перевірених методиках і становить детальну картину проблеми, що турбує.

Лабораторні, інструментальні дослідження не призначаються. Якщо присутній підозра на відхилення неврологічного характеру - рекомендується записатися на прийом до дитячого невролога.

Сучасна психотерапія виділяє безліч підходів до лікування, які успішно практикує і клініка R + Medical Network, серед яких:

 1.       Гештальт-терапія.
 2.       Когнітивно-поведінкова терапія.
 3.       Психоаналіз.
 4.       Міжособистісна терапія.
 5.       Екзистенціальна психотерапія.

Кожен метод лікування психотерапевт підбирає індивідуально, відповідно до віку пацієнта і масштабу проблеми.


Важливо знати!

Одна з найбільш поширених скарг батьків - підліткова депресія, яка характеризується як пригніченим станом, так і різко агресивним. Тому, з настанням кризового віку - відвідування психолога обов'язково.


 Якщо вам потрібен психолог для підлітка в Києві, клініка R+Medical Network готова надати вам цю послугу - доступно, надійно і повністю конфіденційно.

Крім цього, у нас ви можете оформити консультацію психолога онлайн, або ж викликати психотерапевта для дитини (дорослого) додому.

Ціна на послуги дитячого психолога в Києві в нашій клініці, найбільш розумна і прийнятна.


Шановні батьки!

Ми розуміємо, що для того, щоб прийти на прийом до дитячого психолога вам потрібно визнати, що ви не зовсім справляєтеся зі своєю «місією» бути хорошою мамою (батьками).

По-перше, - це дійсно не так просто, по-друге, - це абсолютно недоцільно.

Ніхто з нас, і ви в тому числі, не є досконалою людиною, у кожного з нас є особисті фобії, особливості, стереотипи і помилки поведінки.

Тому у вашої дитини вони теж є і ваш прямий обов'язок вчасно допомогти йому направити потік почуттів і емоцій в правильне русло.


 І гідно впоратися з цим завданням, може тільки професійний і досвідчений фахівець.

Тому, в нашому психологу ви не побачите критика ваших «недосконалостей», ви в ньому знайдете справжню підтримку, допомогу і розуміння. 

Автор:

Лікар-психолог-сексолог, перша категорія, Стаж 13 років
Лікарі напряму
Мірошникова Ольга Миколаївна
Мірошникова Ольга Миколаївна
Лікар-психолог
10
років досвіду
Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Кіста яєчника - Що це і чим небезпечна?
27.01.2021
Кіста яєчника - Що це і чим небезпечна?
Відновлення після коронавірусу
10.11.2020
Відновлення після коронавірусу
Відновлення і реабілітація після перенесеного коронавірусу Sars-Cov-2 - відкрите питання для ліка...
Лікування грипу
06.11.2020
Лікування грипу
Грип - респіраторне захворювання, викликане одним чи кількома штамами вірусів  грипу. Вважається ...
Обізнаність - головна зброя проти раку!
06.10.2020
Обізнаність - головна зброя проти раку!
Жовтень місяць боротьби з раком молочних залоз
06.10.2020
Жовтень місяць боротьби з раком молочних залоз
Міома матки
28.09.2020
Міома матки
Міома матки - доброякісна пухлина, яка найчастіше виникає в тканинах гладких м’язів матки. Захвор...
Ендометріоз
28.09.2020
Ендометріоз
Ендометріоз - захворювання репродуктивної системи у жінок, яке супроводжується розростанням ендом...
Гіперплазія ендометрію
28.09.2020
Гіперплазія ендометрію
Гіперплазія ендометрію - процес надлишкового росту внутрішньої слизової оболонки матки - ендометр...
Вакцинація від грипу 2020-2021
18.09.2020
Вакцинація від грипу 2020-2021
Дієта при панкреатиті. Як допомогти своєму організму?
02.07.2020
Дієта при панкреатиті. Як допомогти своєму організму?
При цьому захворюванні порушується процес травлення, а харчування має бути особливо щадним. Багат...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Психологія
Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр