Програми спостереження дітей до 1 року

У приватному медичному центрі R+ Medical Network в м. Київ знаються на здоров'ї як дорослих, так і маленьких пацієнтів. Принципи турботи, емпатії, довіри, радості – основоположні для співробітників Клініки. У поєднанні з високою кваліфікацією команди, передовим діагностичним обладнанням та сучасними методами лікування – терапія дає ще ефективніші результати. Центр пропонує прийом дитячих фахівців різного профілю, комплексні програми для немовлят та старших діток, ведення вагітності та інші медичні послуги за розумною ціною.

Які існують програми зі спостереження за новонародженими?

Перші 12 місяців — ключові у житті дитини. У цей період розвиток малюка йде, як кажуть, "семимильними кроками". Особливо важливо уважно моніторити кожну віху становлення нового організму, щоб не пропустити насторожуючі симптоми та ознаки.

МОЗ України рекомендує планово обстежити дитину щомісяця саме у цей період життя. Тому в педіатричному відділенні клініки R+ були сформовані вигідні за вартістю системні пакетні пропозиції зі спостереження за крихтою. Для зручності нових батьків у них включений цілий ряд медичних послуг (консультації та обстеження):

 1. Стандартна програма від народження до 1 року. До неї входить 10 відвідувань педіатра, а також 2 виклики додому. Для огляду немовляти вузькоспрямованими спеціалістами передбачено 6 консультацій. Нейросонографія, ЕКГ, УЗД – за умовчанням. Плюс необхідні аналізи крові, сечі, калу.
 2. Стандартна програма моніторингу – від 2 місяців до 1 року. Складається з 8 відвідувань педіатра у Клініці, одного виклику лікаря додому. А також 6 візитів до профільних фахівців за направленням лікаря. Плюс — необхідні інструментальні та лабораторні дослідження.
 3. Патронаж немовлят на дому. Згідно з пакетом, педіатр самостійно приходить до дитини та проводить необхідний огляд. Моніторяться фізіологічні показники, функціонування та розвиток усіх систем та органів, формується план щеплення. Також лікар виписує направлення на консультації вузькоспрямованих спеціалістів та обстеження.
 4. Контроль здоров'я для річника. Пакет передбачає огляди у педіатра, невролога, ортопеда, хірурга, ЛОРа, офтальмолога, а також здачу стандартних аналізів (клінічний крові, загальний сечі, зіскрібок на ентеробіоз, кал на паразитів).

А якщо чаду вже виповнився довгоочікуваний рік, можна скористатися Річною програмою спостереження від 12 місяців до 3 років. Згідно з усіма платними пакетними пропозиціями, педіатр та інші лікарі не тільки лікують, а й стають партнерами та навіть друзями батьків у справі виховання малюка, яким можна поставити будь-які хвилюючі питання. Проблеми грудного вигодовування, догляду, режиму сну та відпочинку, прорізування зубів, прикорму, перших кроків вирішуються доброзичливо, легко і швидко.

Дізнатися скільки коштує той чи інший пакет, здійснити запис на прийом до лікаря, є можливість на сайті Центру R+ або по телефонах.

Плюси комплексних пропозицій

Відгуки свідчать, що батьки гідно оцінили переваги інтегрованих програм:

 • закріплення за сім'єю довіреного лікаря, якою обирається самостійно;
 • доброзичлива, дружня атмосфера та затишний простір Клініки без черг та очікування;
 • сучасне медичне оснащення маніпуляційних та кабінетів дозволяє точно та швидко ставити вірні діагнози;
 • забір аналізів проводиться оперативно, а результати видаються у максимально короткі терміни;
 • для комфорту батьків можна отримувати консультацію як у Клініці, так і вдома;
 • зв'язок із Центром у робочий час з приводу погодження дати запису на прийом або у разі виникнення будь-яких питань;
 • можливість консультуватися із закріпленим педіатром щодо стану підопічного;
 • в особливо серйозних випадках, здійснюється екстрена допомога та сприяння у госпіталізації;
 • імунізація рекомендованими вакцинами згідно з МОЗ України або за індивідуальним графіком;
 • програма діє рік плюс місяць, щоб маленький пацієнт мав можливість закінчити всі обстеження і пройти всі консультації;
 • у ціну пакета вже включено знижку 20% на медичні послуги в рамках програми.

Всі відвідування батьки можуть планувати самостійно, виходячи із власної зручності та комфорту малюка. А адміністратори Приватного центру R+ допоможуть скласти прийнятний план консультацій та діагностичних обстежень, виходячи з побажань та вимог планових оглядів.

Що входить у вартість пакета?

То скільки коштує подібна розширена медична послуга у Києві? Якщо порівнювати з платним разовим відвідуванням того ж педіатра, який може направити на додаткове обстеження або на консультацію з профільним фахівцем, комплексні програми досить вигідні. У середньому виходить близько 20% економії.

До того ж це дуже зручно. Заплативши один раз на рік доступну суму грошей, батьки можуть бути спокійні та спокійно насолоджуватися всіма віхами розвитку свого чада. А дружна та кваліфікована команда лікарів невпинно дбатиме, щоб малюк вчасно прийшов на огляд, отримав усі необхідні щеплення, здав необхідні аналізи. А також пройшли діагностичні процедури, рекомендовані українською та європейською медициною. До того ж, педіатра можна обрати самостійно, спираючись на реальні відгуки на сайті.

У пакети входять всі необхідні віком консультації фахівців, дослідження, аналізи. Протягом року дитина вакцинується від туберкульозу (БЦЖ), гепатиту В, кашлюку, вітрянки, правця, дифтерії, поліомієліту, кору, краснухи, паротиту, гемофільної інфекції. Імунізація проводиться згідно з щепленим календарем або індивідуальними показаннями, зумовленими станом здоров'я малюка.

З медичним центром R+ Medical Network батьківство стає приємним та комфортним!

 
 
 
 
 
 
 
 

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр