Дитячий алерголог у Києві

Записатися на прийом

Дитяча алергологія - це розділ медицини, який вивчає всі механізми розвитку алергічних захворювань, в тому числі їх діагностику, лікування і профілактику. Патології даної групи лікує лікар-алерголог.

Алергічні захворювання найчастіше розвиваються в дитячому віці, так як в цей період починають формуватися захисні сили організму дитини, які і відповідають за реакцію організму на контакт з різними алергенами.

І в зв'язку з тим, що 21 століття іменується «століттям алергічних захворювань» - особливо виділяють дитячих алергологів, які здатні вчасно діагностувати патологію та провести її лікування.

Сучасна алергологія використовує всі інноваційні методи діагностики і лікування алергії у дітей, а фахівці клініки R + Medical Network - успішно застосовують їх на практиці.


До того ж рання і точна діагностика алергії в нашій клініці - це найкраща можливість не тільки уповільнити розвиток ускладнень, але й запобігти появі алергічних захворювань. 

Важливо знати!

Дитячий організм щодня піддається впливу численних чинників, здатних викликати різні по інтенсивності патологічні відповіді імунної системи. Вони можуть виявлятися різними шляхами: у вигляді шкірних висипань і дерматитів, нежиті та інших катаральних явищ, в тому числі набряків і утрудненого дихання.

Тому навіть незначна, на перший погляд, алергія, яка не несе загрози для життя, в подальшому може посилитися і стати причиною серйозних збоїв імунної системи і розвитку різних захворювань, які важко піддаються лікуванню. 

Однак досвідчений дитячий алерголог в центрі R + Medical Network завжди знайде оптимальний варіант вирішення проблеми і швидко усуне першопричину захворювання.

Коли потрібно звернутися до дитячого алерголога

Незважаючи на виражену симптоматику, алергічні захворювання все ж не настільки просто визначати самостійно, як здається на перший погляд.

Так як їх часто плутають з іншими шкірними або ж інфекційними хворобами. Тому діагностувати алергію повинен тільки фахівець.

До алерголога доречно звертатися, у разі:

 1.       Хронічного нежитю у дітей.
 2.       Систематичного чхання.
 3.       При свербінні слизових оболонок носа, очей.
 4.       Періодичного сухого кашлю.
 5.       Утрудненому диханні, задишці (особливо, якщо ці симптоми проявляються вночі/вранці).
 6.       Сльозотечі, почервоніння очей невизначеної етіології.
 7.       Висипань на шкірі (плями, пухирці, цятки, зірочки, папули).

Крім цього, записати дитину до алерголога потрібно і тоді, якщо:

 •        Необхідно нормалізувати функцію імунної системи;
 •        Запобігти загостренню алергічних реакцій;
 •        У дитини раптово визначилася незвичайна реакція організму на ті чи інші продукти харчування, медикаменти;
 •        При необхідності введення гіпоалергенної дієти.

Та просто в цілях профілактики.

На жаль, алергічні захворювання продовжують стрімко розвиватися, проявляючись найбільш нестандартними алергічними реакціями.

Тому тільки пильність батьків може допомогти дитині не тільки вберегти своє здоров'я, але і запобігти небажаним ускладненням вже існуючої алергії.


Якщо вам потрібна дійсно результативна консультація дитячого алерголога - ми завжди чекаємо вас в нашій клініці в будь-який зручний для вас час.

Причини алергії у дітей

За даними ВООЗ алергія займає друге місце серед всіх дитячих захворювань і зазвичай визначається у 30% маленьких пацієнтів. Більше того, з кожним роком цей відсоток збільшується.

Дитячий алерголог в Києві, в клініці R + Medical Network допоможе вашій дитині уникнути негативних алергічних впливів і подарує щасливе, безхмарне, а головне здорове дитинство вашому малюкові.

Що стосується причин, які викликають алергію, умовно їх поділяють на респіраторні та харчові. Симптоми першого варіанту відрізняються нежиттю, свербінням слизових оболонок, задишкою, а другого - шкірними висипаннями.

Тому, серед основних причин дитячої алергії визначається:

 1.      Спадковий фактор.
 2.      Неправильне вигодовування немовлят.
 3.      Пізнє введення прикорму.
 4.      Присутність в будинку шерстних тварин.
 5.      Наявність в житлі пилкових рослин.
 6.      Велика кількість домашнього пилу.
 7.      Сонячні промені, медикаменти.
 8.      Використання агресивних миючих засобів.

Як бачите причин для виникнення алергії дуже і дуже багато, і знайти «провокатора» захворювання буває досить непросто.

Однак, незважаючи ні на що, ми готові боротися, в прямому сенсі цього слова, за максимально результативну і коректну діагностику стану дитини, щоб якомога швидше визначити причину алергії і тут же її ліквідувати.

А завдяки високій компетентності дитячого лікаря алерголога і сучасним діагностичним технологіям, ми завжди показуємо найкращі результати лікування алергії у дітей різної етіології.

У цьому ви можете переконатися особисто, ознайомившись з усіма відгуками дитячого алерголога в Києві, на офіційному сайті клініки R + Medical Network.

Які захворювання лікують алергологи R + Medical Network

Дитячий лікар алерголог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою алергічних, псевдоалергічних проявів у дітей різного віку, в тому числі пов'язаних з ними супутніх патологій.

Тому, алерголог для дитини знадобиться для лікування:

 1.   Кропивниці.
 2.   Бронхіальної астми.
 3.   Дерматиту різної етіології.
 4.   Набряку Квінке.
 5.   Алергічних реакцій на харчові продукти.
 6.   Алергічного риніту.
 7.   Алергію на укуси комах.

Зверніть увагу!

Якщо ви довгий час знаходитися в пошуках кваліфікованого та досвідченого фахівця, і з різних причин не можете його знайти, не впадайте у відчай!

Хороший дитячий алерголог в Києві все-таки існує, і познайомитися з ним можна в будь-який час, звернувшись в клініку R + Medical Network.

Запис до дитячого алерголога ведеться цілодобово.

Діагностика алергії

Коректне лікування алергії, як і будь-якого іншого захворювання, починається з правильної та професійної діагностики. І в даному випадку - це визначення алергену, виду алергічної реакції і ступеня імунних порушень.

У клініці R + Medical Network ваша дитина отримає компетентну консультацію, діагностику та лікування не тільки алерголога, але і лікаря дерматолога, імунолога.

Яке лікування проводиться, відповідно до стану, віку і особливостей  протікання алергії:

1.      Алергічне специфічне тестування.

Це один з найважливіших етапів діагностики алергічних патологій, який точно визначать алерген або групу алергенів, які спровокували погіршення самопочуття дитини.

2.      Шкірні проби (прік-тести).

Дане дослідження показано для визначення алергенів у вигляді шкірної реакції. Дане тестування не проводиться дітям менше 3-х років.

Прік-тести і дотепер залишаються ефективними і затребуваними в області алергології, так як мають високу безпеку, чутливість, просте та безболісне використання.


Однак шкірне тестування має і ряд протипоказань, тому призначається і проводитися тільки досвідченим алергологом. 


3.      Елімінацію алергену.

Даний метод діагностики зазвичай проводять при харчовій алергії. Він має на увазі призначення елімінаційної дієти, тобто 100% виключення з раціону харчування передбачуваного продукту-алергену.

4.      Дослідження крові.

Так як в алергічних реакціях беруть участь імуноглобуліни IgE - аналіз крові, є ефективною діагностикою наявності/відсутності алергічних захворювань.

Дослідження крові на імуноглобулін можна проводити у вигляді окремої діагностики, так і після шкірних проб, які дали сумнівний результат або ж протипоказані маленьким пацієнтам.


5.      Імуноферментний аналіз (ІФА).

Особливість даної діагностики - висока чутливість. Так як ІФА дозволяє безпомилково визначати «провокатора», навіть якщо його концентрація в біоматеріалі зовсім незначна.

Таким чином, від правильної і точної діагностики залежить не тільки результат лікування, а й повне звільнення від алергічних патологій і їх ускладнень.

Добре, коли алергічні реакції очевидні і зрозумілі. Наприклад, якщо кожен раз після введення в раціон дитини полуниці, з'являється алергічний висип, ми розуміємо, що тут однозначний провокатор - це червона ягода.

Однак сьогодні дія більшості подразників настільки замаскована, що недостатньо навіть одного прийому дитячого алерголога і збору анамнезу. Тільки додаткова кваліфікована та сучасна діагностика, може допомогти виявити алерген і встановити справжню причину алергії у дитини.

Тому, якщо ви не хочете затягувати патологічний стан дитини - дитячий алергоцентр в Києві чекає на вас в будь-який зручний час.


Лікування дитячої алергії в R + Medical Network

Дитячий алерголог в Києві безпомилково і точно проведе не тільки діагностику, а й лікування всіх алергічних патологій та супутніх захворювань дитини. В тому числі, допоможе надовго позбутися як від алергії, так і пов'язаних з нею ускладнень.

В нашій клініці R + Medical Network ваша дитина, також може отримати кваліфіковану консультацію та допомогу імунолога, дерматолога і дитячого алерголога - швидко, компетентно та недорого.

Зверніть увагу!

Багато батьків відкладають візит до дитячого алерголога, покладаючись на той випадок, що «переросте». Такий варіант дійсно можливий, однак як ви можете бути переконані в тому, що це станеться саме з вашою дитиною?

Навіть досвідчені лікарі не можуть передбачити реакцію імунітету на той чи інший алерген в майбутньому, тому не варто втрачати дорогоцінний час.

Адже така «безневинна», здавалося б, на перший погляд алергія, до повноліття дитини може не тільки не зникнути, але й посилитися численними ускладненнями. В тому числі, появою перехресної алергії, коли до респіраторної патології приєднується харчова алергія, і навпаки.

Тому, якщо ви розумієте всю критичність ситуації, особливо в тому випадку, якщо у дитини почали проявлятися специфічні симптоми алергії - зверніться за допомогою до досвідченого фахівця клініки R + Medical Network.

Наш дитячий алерголог проведе комплексну діагностику і результативне лікування алергії будь-якої етіології.

Лікування алергії, залежить в першу чергу від тяжкості перебігу захворювання, виду алергічних проявів і основної причини патології.

Тому, для лікування алергічного стану можуть призначатися:

 •        Кортикостероїдні мазі;
 •        Антигістамінні медикаменти;
 •        Спрей для носа (при респіраторних патологіях);
 •        Інгалятори.

Кожен вид лікування дитячий алерголог призначає в індивідуальному порядку, виходячи з результатів діагностики і загального стану дитини.

У складних ситуаціях до лікування алергії ми підключаємо імунолога та дерматолога, щоб не тільки достовірно провести діагностику, а й призначити максимально коректне лікування дитині.

Особливо це стосується немовлят, що страждають від алергії невизначеної етіології, і яким шкірні проби, в силу віку, протипоказані.


Тому, якщо ваша дитина потребує медичної допомоги - в терміновому порядку звертайтеся до лікаря, адже сьогоднішні можливості медицини не тільки чудово справляються з поставленим завданням, а й часто допомагають назавжди позбутися від будь-яких алергічних проявів.

Для вашого комфорту у нас діє попередній запис. Однак якщо у дитини сталося раптове загострення алергії - ви можете викликати лікаря клініки R + Medical Network додому.

З відгуками дитячого алерголога клініки R + Medical Network ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті.

Лікарі напряму
Бачинська Олена Юріївна
Бачинська Олена Юріївна
Алерголог, алерголог дитячий, вища категорія
25
років досвіду
1100
грн
Детальніше
Медичний центр R+ Medical Network - це завжди:
Парковка
Безкоштовний wi-fi
Оплата картою
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
30.12.2021
Скринінг раку легень із застосуванням низькодозової КТ (НДКТ) ОГК може врятувати життя.
Згідно з даними ВОЗ рак є однією з 4-х основних причин смертності (за винятком інфекційних) у віц...
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
21.05.2021
Проект R+ «Бережи Себе, Ridna!»
Мета проекту: Привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної за...
Щеплення від ротавірусу
07.05.2021
Щеплення від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу дозволить захистити дитину від висококонтагіозного гострого вірусного з...
Гіменопластика
19.04.2021
Гіменопластика
Гіменопластика - це відновлення незайманості хірургічним шляхом. Проводиться методом зшивання гім...
Стимуляція овуляції
19.04.2021
Стимуляція овуляції
Стимуляція овуляції – це допоміжний метод репродуктивної медицини, що здатний вирішити проблему б...
Вагінальний кандидоз
16.04.2021
Вагінальний кандидоз
Вагінальний кандидоз (молочниця) - це грибкове ураження слизової оболонки піхви, яке викликають у...
Кольпіт (вагініт)
12.04.2021
Кольпіт (вагініт)
Вагініт (кольпіт) - це запальне захворювання слизової оболонки піхви, інфекційного або неінфекцій...
Полікістоз
12.04.2021
Полікістоз
Полікістоз (синдром полікістозних яєчників Штейна-Левенталя) - це одне з найпоширеніших захворюва...
Порушення менструального циклу
12.04.2021
Порушення менструального циклу
Порушення менструального циклу - це одна з найчастіших причин звернення жінок до гінеколога.
Ендопротезування суглобів
12.04.2021
Ендопротезування суглобів
Ендопротезування суглобів - хірургічне втручання, спрямоване на заміну пошкодженої кісткової ткан...

Записатися на прийом:

Запис на прийом
Ми отримали Вашу заявку про замовлення дзвінка. Ми зв’яжемось з вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
Дякуємо, що обрали Медичний Центр R+.
Пацієнт:
Телефон:
Отзывы по направлению Алерголог
Залишити відгук

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:

вул. В. Касіяна, 2/1
Пн-Сб:  08:00 – 20:00
Нд: 08:00 – 18:00

вул. Є. Коновальця, 34-А
Пн-Сб:  09:00 – 19:00
Нд: вихідний

Контакт-центр
Пн-Пт: 08:00 – 21:00
Сб-Нд: 08:00 – 20:00

вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр