Вагітність. Прекрасний та хвилюючий час…

26.07.2019Обновлено 11.01.2021

Вагітність – це прекрасний та хвилюючий час в житті кожної жінки та її близьких. На щастя, давно вже минули часи, коли жінка лишається сам на сам в такий важливий період. Дізнавшись про вагітність, майже перше, про що замислюється жінка – це вибір довіреної особи, яка буде її супроводжувати протягом 9 місяців, тобто кваліфікованого лікаря та де стати на облік.

Кожна вагітна мріє, щоб зародження нового життя проходило під наглядом професіонала, який не тільки розуміється на справі, та ще до того ж враховує особливості стану жінки. Щоб такий важливий період в її житті протікав без зайвих переживань та клопотів, без залякування та нав’язування зайвих обстежень.

Де таке знайти? Це лише мрія? – Ні, таке можливо.

В цьому вам допоможе спостереження вагітності в приватному центрі, де ви будете під пильним наглядом кваліфікованих спеціалістів – гінеколога, терапевта, лора (отоларінголога), окуліста (офтальмолога), та інших. Програми по спостереженню вагітності включають всі необхідні консультації акушера-гінеколога та суміжних спеціалістів, лабораторні та інструментальні обстеження, а також додаткові послуги. Є можливість розробити індивідуальний пакет ведення вагітності, який буде включати всі обов’язкові послуги і послуги, які необхідні саме Вам виходячи з показників вашого здоров’я. Лікар буде з Вами на зв’язку цілодобово і при виникненні запитань, надасть Вам відповідь на них. В приватному центрі Ви зможете записатися на прийом в зручний для Вас час, без довгих черг і очікувань, пройти всі обстеження та консультації в одному місці. Обстеження проводиться на сучасному обладнанні. Спостереження вагітної відбувається до пологів, а також передбачений післяпологовий нагляд. Оформлюється вся необхідна документація як на роботу так і в пологовий будинок.

Заняття для майбутніх батьків

Також в нашому центрі проводяться заняття для майбутніх батьків, які дають Вам змогу отримати відповіді на Всі ваші запитання. На наших заняттях ми розглядаємо не лише ті питання, які стосуються вагітності. Також розглядаються питання підготовки до пологів і перебігу самих пологів, розвиток та догляд за майбутньою дитиною, психологічний комфорт мами та новонародженого, питання післяпологової депресії. На заняття запрошуються різні спеціалісти нашого центру, що дасть Вам можливість познайомитися з ними і обрати лікаря в якого вибудете спостерігатися надалі.

Спостерігаючи вагітність в приватному центрі Ви отримуєте кваліфікований нагляд в найважливіший для Вас період в одному місці, в комфортних умовах, без зайвих турбот!

Добре бути здоровим!

Автор:

Акушер-гінеколог, вища категорія, Стаж 10 років
Інші записи блогу
28.09.2020
Міома матки
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати
28.09.2020
Ендометріоз
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати
28.09.2020
Гіперплазія ендометрію
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр