Ліпосакція шийного горба

20.08.2019Обновлено 14.01.2021

Ліпосакція шийного горба — це пластична операція, при якій жир в області холки (останнього шийного хребця) руйнується і аспирується за допомогою канюль. Процедура може виконуватися ізольовано або в поєднанні з ліпосакцією передньої поверхні шиї, підборіддя, нижньої третини обличчя або області лопаток. Жирова подушка в області загривку погано реагує на дієту, масаж та апаратні методики, а тому ліпосакція горба — єдиний метод, який прибирає його назавжди.

Причини формування шийного горба

Вдовиний горб, або загривок — це відкладення щільного жиру на кордоні між шийним і грудним хребетними сегментами. Він виникає у жінок після настання менопаузи. Причини — погіршення кровопостачання при малорухливому способі життя в поєднанні з гормональними порушеннями, які призводять до утворення жирової пастки — зони з великою кількістю інсулінових рецепторів, яка активно накопичує жир і вкрай неохоче його віддає. Варто відзначити, що шийний горб — не тільки естетична проблема. Жировий валик тисне на м'язи і кровоносні судини шиї, що погіршує кровопостачання головного мозку і сприяє венозному застою. Тому від цієї проблеми необхідно позбавлятися, і найкращим методом для цього є саме ліпосакція вдовиного горбика.

Методи корекції

Лазерний ліполіз вдовиного горба вартість

Варіанти видалення вдовиного горба — ліпосакція або безопераційний лазерний ліполіз. Ультразвукова кавітація в цьому місці не застосовується через близькість кісткових структур хребта. Для тільки формуючогося вдовиного горба лікування лазером дасть непоганий результат, при сформованому ж валику з щільної жирової тканини ефект дасть тільки ліпосакція загривку. Жир в області холки має щільну консистенцію, в ньому багато сполучної тканини, тому механічна або водоструминна ліпосакція удовиного горбу може бути складною. Оптимальний варіант — лазерна ліпосакція вдовиного горба, так як низькочастотний лазер відмінно розбиває жир такої щільності, вибірково руйнуючи жирові клітини і запаюючи судини строми. У клініці також можуть бути виконані радіочастотна або ультразвукова ліпосакція горба на шиї.

Підготовка до процедури

Перший етап — особиста консультація і огляд у пластичного хірурга, на якій обговорюються побажання пацієнта, методи корекції та вартість. Ви можете задати всі питання по процедурі і наступному періоді відновлення. Перед операцією лікар призначить обстеження для виявлення ризиків ускладнень.

Ліпосакція шийного горба — досить проста операція, яка легко переноситься.
Тим не менш, не рекомендується проводити процедуру пацієнтам з:

  • хронічними захворюваннями в гострій стадії;
  • цукровим діабетом;
  • ендокринним ожирінням (викликане порушеннями в роботі ендокринної системи);
  • онкозахворюваннями;
  • нирковою недостатністю;
  • наявністю кардіостимуляторів.

Хід операції і реабілітація

Анестезія, як правило, місцева. При видаленні удовиного горба ліпосакція проводиться з одного проколу. Операція триває не більше години, після чого надівається бандаж. Після декількох годин під наглядом можна відправитися додому. Термін реабілітації — близько 2 тижнів. Протягом цього часу можуть бути встановлені обмеження на навантаження і вплив тепла. Необхідно носити післяопераційний бандаж — він зменшить біль і набряк і допоможе шкірі підтягтися.

Якщо вам потрібно лазерна ліпосакція горба на шиї — зверніться в медичний центр "R+". Наші хірурги допоможуть позбутися від цього дефекту і полегшать ваше самопочуття, яке незмінно погіршується при вираженому скупченні жиру на холці, оскільки передавлюються судини головного мозку. Для запису на консультацію до пластичного хірурга ви можете зателефонувати або заповнити форму зворотного зв'язку.

Автор:

Хірург, кандидат медичних наук, перша категорія, Стаж 8 років
Інші записи блогу
28.09.2020
Міома матки
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати
28.09.2020
Ендометріоз
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати
28.09.2020
Гіперплазія ендометрію
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр