Контурна пластика губ. 21 сторіччя дає нам змогу виглядати молодшими та красивішими

29.11.2019Обновлено 14.01.2021
Контурна пластика – це ін’єкційна методика, яка дає нам змогу за допомогою філлерів корегувати об’єми, форми та зморшки на шкірі. Наприклад можна збільшити форму губ, скорегувати форму підборіддя, скул та носа.
Завдяки таким ін’єкціям можна максимально швидко позбавитись зморшок та відновити втрачені об’єми без тривалої реабілітації та з мінімальним дискомфортом. На сьогоднішній день, це пряма альтернатива пластичній хірургії.

Що таке «бьютификація обличчя»?

Це новий термін, який ми використовуємо для більш молодих наших пацієнтів, для яких є бажання покращити та змоделювати свою зовнішність завдяки ідеальним архітектурним законам пропорцій обличчя.
Цю процедуру повинен проводити лікар-дерматолог в якому ви впевнені, і найголовніше знає всі аспекти анатомії та фізіології людини, який професійне володіє своїм «архітектурним оком». Бо зовнішність — це сукупність ваших індивідуальних ліній, які передались вам у генетичному коді і головне їх не загубити, а при бажанні тільки покращити.
Корегувати на сьогоднішній день одну зону — це не професійно, адже ми повинні дивитись на зовнішність в цілому, не загубити правильні пропорції обличчя. Наприклад при корекції носо-губних складок, ми не беремося одразу вводити філлер в заломи, ми дивимось на об’єм у скулах, на об’єм жирової тканини на щоках (які можуть бути втрачені) і вже тоді приймаємо рішення повернути насамперед втрачені об’єми та підтягнути тканини завдяки скулам, головне робити професійно щоб не було гіперкоррекції.
 
Гіалуронова кислота, яка знаходиться у філлерах, вона ж є і у нас в тканинах, яка сприяє гідратації та регенерації в тканинах. Завдяки їй наша шкіра пружна, еластична та зволожена.
В препаратах для контурної пластики вона стабілізуюча, тобто вона в тканинах може бути від 6 місяців до півтора року, але термін залежить від самого препарата та індивідуальної фізіології організму. Кожен препарат підбирається строго по призначенню для пацієнта лікарем, щоб достигнути максимально гарного та безпечного результату. Сертифікація та максимальне дослідження — це головне що повинен мати препарат.
У світі приблизно 1000 видів філлерів, але з них 200 мають сертифікацію Европейську та Американську. Тому ми обираємо найкраще для роботи з пацієнтами.

Які філлери ми використовуємо:

  • Princess;
  • Restylale;
  • Stylage;
  • Juvederm;
  • Teosyal;
  • Belotero.

Як проходить процедура по контурній пластиці?

  1. Консультація з лікарем ( розглядання всіх турбуючих питань та побажань);
  2. Зі згодою двух сторін пацієнта та лікаря, та показань до корекції проводиться процедура під місцевою анестезією, або без неї (все залежить від зони процедури та індивідуальних особливостей);
  3. Після ін’єкцій лікар видає бланк в якому написана дата процедури та який філлер був введенний;
  4. Повторна консультація через тиждень для контрольного огляду пацієнта.

Збільшення губ, фото до та після

увеличение губ

Автор:

Хірург, кандидат медичних наук, перша категорія, Стаж 8 років
Інші записи блогу
28.09.2020
Міома матки
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати
28.09.2020
Ендометріоз
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати
28.09.2020
Гіперплазія ендометрію
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, кандидат медичних наук, вища категорія, стаж 18 років
Продовжити читати

Контакти

Контактний телефон:
Графік роботи:
Пн-Сб:
08:00–21:00
Неділя: 
08:00–20:00
вул. Василя Касіяна, 2/1
(Голосіївський р-н)
вул. Євгена Коновальця, 34-А
(Печерський р-н)
0 800 307 103
Рус Укр