01.08.2018

Лікар-уролог клініки «R+ Medical Network»

Лікар-уролог клініки «R+ Medical Network» здійснює діагностику та лікування хронічних захворювань сечо-статевої системи у чоловіків та сечової системи у жінок (хронічний пієлонефрит, хронічний цистит, хронічний простатит), еректильної дисфункції, а також захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ).

Також лікар-уролог займається лікуванням гострих невідкладних станів (ниркова колька, гострий цистит, гострий пієлонефрит, простатит, орхоепідідіміт, парафімоз) в умовах стаціонару короткого перебування (стаціонар одного дня). В умовах стаціонару короткого перебування «R+ Medical Network» є операційна з сучасним обладнанням та комфортабельні палати післяопераційного спостереження.

До уролога обов'язково слід звернутися, якщо у Вас наявні наступні симптоми: розлади сечовипускання, болі в промежині та поперекових ділянках, надлобковій ділянці, порушення статевої функції, патологічні утворення на статевих органах.

Консультація уролога включає:
- опитування стосовно скарг та історії розвитку хвороби;
- клінічний огляд; складання плану лікування;
- рекомендації щодо режиму та дієти.

Уролог при необхідності призначає додаткові дослідження (ультразвукове дослідження, рентген обстеження, комп’ютерна томографія, лабораторні аналізи та ін.), що слугують для уточнення діагнозу, а також проміжного контролю результатів раніше призначеного лікування.

У клініці «R+ Medical Network» можливе проведення консультації уролога разом з іншими фахівцями (лікарські консиліуми).

Здоровим людям рекомендований профілактичний огляд уролога не рідше 1 разу на рік, а за наявності проблем сечовидільної системи - 2 рази на рік. При підозрі на новоутворення час подальшого візиту лікар визначає індивідуально.

Для того, що б записатися на консультацію, Ви можете зателефонувати за номером 0800 307 103

Укр Рус